Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 131 sonuç

Konu: Bir menejerin kariyeri.. [Antalyaspor Kariyer]

Default Bir menejerin kariyeri.. [Antalyaspor Kariyer]

Biten Kasımpaşa kariyerime devam edemememin sebebi için buraya tıklayın..
    http://forum.turksportal.net/vb/show...&postcount=190
    -------------------------------------------------------------------
    19.06.2006-Antalya

Annemle beraber yazlık bakmaya gitmiştik Antalya'ya.Gerçi ben Muğladan yazlık istiyordum-bütün eski arkadaşlarımın yazlıkları oradaydı

Annemle babam ben ve kardeşimin rahat yaz tatili yapabilmemiz için bir yazlık alma planları yapıyorlardı.O yüzden annemle ben yazlık bakmaya gidecektik.Ben üniversite'den mezun olmama rağmen Almanya'daki en büyük hayalim olan antrenörlük okulundan da mezun olmuştum.Çocukluğumdan beri teknik direktörlüğe büyük bir hevesim vardı,ancak ailem karşı çıkmıştı buna.

Annemle yazlık bakarken yorulmuş,bir restaurantta mola vermiştik.O sırada arka tarafta büfedeki esnafın futbol muhabbeti dikkatimi çekmişti.

-Kamil oğlum duydunmu,bizim Sedat Başkan Yılmaz Hoca'yı gönderecekmiş.

-Ne diyorsun la?Ne yapacağız peki.

-Ne bileyim olum.Zaten Süper Lig'e de yeni çıktık.Sonumuz hayırlısı.

En büyük hayalini kurduğum şey;artık bana çok yakındı.Ertesi gün kulübe başvurumu yaptım.4-5 gün sonra beni kulübe çağırıp onlara referansımı yapmamı,beni beğenmeleri halinde görüşmek istediklerini söylediler.
    Başkanla görüşmemiz yaklaşık 1-2 saat kadar oldu.Artık Antalyaspor'un teknik direktörü bendim.

Yeni sezona hazırlık,transfer piyasası hepsi akşama burada..

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

ilk mesaj benden olsun basarilar

ya yusuf ayıp etttin ama ilk mesajı ben yazcaktım
    neyse başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yazık oldu Antalyaspor'a cıktıkları sene küme düşücekler

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başarılar..

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

başarılar...

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Başarılar Mert,Antalya'yı iyi yerlere getirirsin sen

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

eddie jonhsonu al

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Eski kariyerin yandigi icin uzuldum umarim bu da onun gibi guzel olur... Oyle olacagina eminim

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

forvet almak istiyorsan emrah kol iyi bir yetenek bele$ transfer istiyorsan hami mandıralı uygundur ufukhan bayraktarı alabilirsen kacırma derim ama pek sanmıyorum alabilecegini 4 büyük kulupten kiralık oyuncular alırsan yarar saglar

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Straka-Ztouni çok iyi ikili onları satma derim ben.Başarılar Mert

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Başarılar Mert..

İlk 10 u zorlarsın..
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Hakan Arıkan Antalyaspor'da

Antalyaspor Ankaraspor'un genç file bekçisi Hakan Arıkan'la 4 senelik sözleşme imzaladı.

Yeni transfer Hakan'ın dışında Polat Keser ve İLker Avıcbay gibi gelecek vaad eden kalecilerin olması,teknik direktör Mert Çeken'i yabancı kontenjanında rahatlık sağlamak için Cordoba'yı takımdan göndereceği konuşuluyor.

Koray Çölgeçen Antalyaspor'da

Antalyaspor Kocaelispor'un gelecek vaadeden stoperlerinden Koray'la 4 senelik sözleşme imzaladı

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Kasımpaşa kariyerin iyiydi.Am aşu kayıtlı oyun hatası derdine bir türlü çözüm bulunamadı.Yeni kariyere yelken açmışsın.Antalya'da iyi kadro var.İlk 8'e girersin..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Basarılar Mert sampıyon olursun sana guvenıyoruz
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Mert'cim bir Antalyalı olarak Antalya kariyerinde başarılar dilerim.Yılmaz Vural gibi yapma.

Nesil
    2006
    Yer
    Yalova

Başarılar Mert...

Eddie Johnson Antalyaspor'da..

Antalyaspor uzun süredir peşinde olduğu genç golcü Eddie Johnson'la sözleşme imzaladı.

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Ooo Büyük transfer Bianchi yi de isteriz.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

oo gerçekten iyi transfer olmuş tebrikler

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Yüzyilin transferi! Mert süper adam aldin

omer-faruk-14 Misafir

Mert, sana Elias daha çok yakışırdı.

valla hll mükemmel transferler devamını bekliyoz dostumm..

Antalyaspor'da hazırlık kampı sona erdi
    Kamp boyunca bazı oyuncularla yollarımızı ayırdık;

İşte hazırlık maçlarında alınan sonuçlar;

Kamp boyunca oyuncular nasıl performans sergilerdi?Kim nasıldı?Göze batanlar,gözden düşenler..

Polat Keser:Çok yetenekli,gelecek vaad ediyor.Kendini biraz daha geliştirirse takımda as kaleci olabilir.

Hakan Arıkan:Bu mevkide formaya en yakın aday.Hazırlık maçlarında yaptığı bazı hatalar,idman eksikliği olduğunu gösterdi.

İlker Avcıbay:Çok istekli,çok çalışıyor.Ancak Hakan ve Polat'ın ardından forma bulması zor gibi.

Vahap Işık:Çok yetenekli ancak maç ve tecrübe eksikliği var.Sakat ve cezalıların yokluğunda defansta yeterli bir alternatif olur.

Piotr Dziewicki:Tecrübeli stoper için forma garanti değil.Bu bölgede formayı kapabilmek için çalışanlarla rekabete girmeli.Hazırlık maçlarında sonradan oyuna girsede iyi bir defans oyuncusu olduğunu gösterdi.

Uğur Kavuk:Eğer Mert Çeken stoper mevkisinde 2 Polonyalı'ya birden görev verirse Koray'la bu mevkide forma için yarışabilir.İdmanlarda ve maçlarda çok çalışkan olduğunu gösterdi.

Jaroslaw Bieniuk:Kampın en iyilerindendi,eğer performansını sürdürürse Polonya Milli takımına kadar yükselebilir.

Şenol Can:Potansiyeli var.Ancak maç içinde cesaretinin fazla olması onu hata yapamaya itiyor.İyi bir yedek.

Metin Aslan:Kampın sessiz sakinlerindendi.O kadar göze batan bir futbolu yoktu,ancak sezon içinde bir patlama yapabilir.

Volkan Yaman:Çok kaliteli bir oyuncuydu,bu kampta kendini daha çok geliştirdi.İlk 11'de yeri garanti.Sezon içinde 3 büyükleri pişman ettirebilir.

İdris Hacıfazlıoğlu:Bu bölgede(Sol Açık) oynayabilecek tek isim,alternatifi yok.Ancak hazırlık maçlarında verilen şansı iyi değerlendiremedi.Mert Çeken bu bölgeye bir takviye yapabilir.

Ali Bilgin:Yetenekli olduğu kesin,ancak çok dağınık oynuyor maçlarda.Tekniği çok iyi değil.Kendini geliştirirse ilk 11'de yeri garanti.

Halit Öğüt:Genç yaşına rağmen çok çalıştı.Ancak tecrübesiz,kiraya verilebilir

Mustafa Tomruk:Çok çalıştı,Suazo'nun alternatifi olacağını gösterdi.Potansiyeli iyi gençlerden birisi takımda.

Maynor Suazo:Top çalıyor,hızlı düşünüyor,oyun kuruyor.Bu bölgenin en iyisi,forması hazır.

Levent Kartop:Tecrübesi belli ancak kadroda Ali Bilgin ile forma savaşına giremeyecek,kulübede şansını beklemesi gerekiyor.

İlyas Kahraman:Bu kadronun bir başka tecrübeli ismi.Kampta gençlere ağabeylik yaptı.Mert Çeken sırf bu yüzden onu kadroda tutacak gibi.

Ersan Tekkan:Tam bir 10 numara.Büyük yetenek.Ancak maç eksikliği,tecrübesizliği gibi etkenler yüzünden hataları oldu hazırlık maçlarında.

Ahmet Dursun:Mert Çeken onu sağ kanada alternatif olarak hazırlarken,o "Ben bu kadroda forvet oynarım" dercesine gollerini sıraladı.

Coşkun Birdal:Mert Çeken'in gözünden düşen isimlerden.Büyük ihtimalle ya satılacak,ya da pilot kulüp İzmirspor'a kiraya verilecek.

Ali Cansun Begeçarslan:Mert Çeken ondan kesinlikle yararlanmalı.Şimdilik bu kadroda "Nöbetçi golcü" konumunda

Eddie Johnson:Kampa sonradan katılmasına rağmen gerek idmanlarda gerek oynanan son Kocaeli hazırlık maçında kalitesini gösterdi.Büyük golcü.

Ali Zitouni:Eddie'nin diğer partneri.Kendi poziyon kuramıyor,ancak ceza sahasında topla buluştuğu zamanda affetmiyor..
    '

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Güzel mert devamını beklıyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

kamp dönemi iyi geçmiş bekliyoruz devamını

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Başarılar... ali bilgin süperdir el hadji kullanıyosan

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar Mert.Edi Cansın Transferi iyi olmuş

Devamı ne zaman?

Başarılar Mert... E.Jonshon da sende atar bi 15gol kesin...

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri