Sayfa 18 / 18 İlkİlk ... 8161718
511 ile 535 arası toplam 535 sonuç

Konu: Beşiktaş Transfer Haberleri (II)

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Evet bende geleceğini sanmıyorum ama gelse bomba olur hakikaten.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Amsterdam

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Transferde Avrupa da başarı için bir forvet e daha ihtiyacımız var bu kesin.Nobre aLtı pas goLcüsü.SürekLi yükLenen sağLı soLLu ortaLar yapan takımLarda etkiLi oLabiLecek bir santrafor.Biz ise bazı Lig maçLarı hariç bu tarz futboL heLe Avrupada bu şekiLde hayatta oynayamayacağımız için bize Bobo gibi dikine gidebiLen aynı zamanda kanatLardan arada geLecek topLarda da tehLike yaratacak bir santrafor tam ideaL oLur.

Avrupa'da sence tek forvet mi oynayacagiz cift mi? Buyuk ihtimalle tek forvet. Peki bu alacagimiz forvet Bobo'yu kesip ilk 11'e girebilecek mi? Giremeyecekse almanin faydasi nedir?

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Hayrettin abinin dediği Bobo olmazsa(sakatlık,kırmız kart vs.) Avrupa'da zorlanırız.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Hayrettin abinin dediği Bobo olmazsa(sakatlık,kırmız kart vs.) Avrupa'da zorlanırız.
    Zorlanmayı bırak gol bile atamayız.Ayrıca Türkiye Liginde çift forvet oynıcaz.Bunu dün Ertuğrul Sağlam belli etti

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kritik maçlar hariç genelde çift forvet oynayacağız gibi.
    So what?
    Saike

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by bjk4ever View Post
    Avrupa'da sence tek forvet mi oynayacagiz cift mi? Buyuk ihtimalle tek forvet. Peki bu alacagimiz forvet Bobo'yu kesip ilk 11'e girebilecek mi? Giremeyecekse almanin faydasi nedir?
    Sadece Avrupa değiL Lig maçLarı içinde ihtiyacımız var.Nobre iLe yürümez bu iş.Çok koşmak pres yapmak saLdırmak pek önemLi değiL önemLi oLan bizim için üç direk arasına topu atacak adam.Nobre nin goL atması için boL pozisyon buLması için sağ dan ve soLdan durmadan orta geLmesi gerek boL boL şut atıLması gerek ki Nobre bunLarı takip etsinde goL atsın.Bizim sistemimizde şu anda bunun üzerine kuruLu oLmadığı için Nobreye ihtiyacımız yok.Bir Bobo benzeri adam daha buLmamız gerek.Adı geçen isimLer arasında ise buna eş değer bi tek PanteLic var.

Ve birde ben Avrupada her maç ta tek forvet oynayacağımızı sanmıyorum.Onun içinde bize bir forvet daha gerek.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Bahçelievler

Barcelona lı Maxi Lopez le ilgileniyormuşuz....Sağlam İsterse Alırız Demişler...

SiNaN BaBa aLır....Colot gibi Beklemez...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Maxi haberi saLLama gibi geLiyor bana çok zor ihtimaL.Ama PanteLic e yöneLinirse hem oLma ihtimaLi var hem tam aradığımız adam.

Nesil
    2007
    Yer
    Amsterdam

Sadece Avrupa değiL Lig maçLarı içinde ihtiyacımız var.Nobre iLe yürümez bu iş.Çok koşmak pres yapmak saLdırmak pek önemLi değiL önemLi oLan bizim için üç direk arasına topu atacak adam.Nobre nin goL atması için boL pozisyon buLması için sağ dan ve soLdan durmadan orta geLmesi gerek boL boL şut atıLması gerek ki Nobre bunLarı takip etsinde goL atsın.Bizim sistemimizde şu anda bunun üzerine kuruLu oLmadığı için Nobreye ihtiyacımız yok.Bir Bobo benzeri adam daha buLmamız gerek.Adı geçen isimLer arasında ise buna eş değer bi tek PanteLic var.

Ve birde ben Avrupada her maç ta tek forvet oynayacağımızı sanmıyorum.Onun içinde bize bir forvet daha gerek.

Galiba sen maclari izlemiyorsun arkadasim. Son maclardan belli oldu ki, Besiktas hucum agirlikli oynayacak ve kanatlari kullanacak, bu da tabii Nobre'nin is yapacagi anlamina gelir. FB macinda Yozgatli ortaladi ve Bobo atti, deplasmandaki Sheriff macinda 1. ve 2. gol kanattan gelen ortalarla geldi, dun keza sag kanattan Serdar'in ortasinda Bobo kafayla atti golu. Oynadigi 4 macta attigi 6 golun 4'u kanattan gelen bir takim nasil kanat oynamaz diyebilirsin? Ustelik Konya maci disindaki tum maclarda tek forvet oynadik, Sheriff karsisina bile tek forvet cikiyorsak Barcelona karsisina cift forvet cikacagimizi mi dusunuyorsun? Taraftar her zaman transfer ister, hic doymaz ve asla objektif bakamaz olaya. Ben objektif ve mantikli olmaya calisiyorum ve transfer istemiyorum.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Galiba sen maclari izlemiyorsun arkadasim. Son maclardan belli oldu ki, Besiktas hucum agirlikli oynayacak ve kanatlari kullanacak, bu da tabii Nobre'nin is yapacagi anlamina gelir. FB macinda Yozgatli ortaladi ve Bobo atti, deplasmandaki Sheriff macinda 1. ve 2. gol kanattan gelen ortalarla geldi, dun keza sag kanattan Serdar'in ortasinda Bobo kafayla atti golu. Oynadigi 4 macta attigi 6 golun 4'u kanattan gelen bir takim nasil kanat oynamaz diyebilirsin? Ustelik Konya maci disindaki tum maclarda tek forvet oynadik, Sheriff karsisina bile tek forvet cikiyorsak Barcelona karsisina cift forvet cikacagimizi mi dusunuyorsun? Taraftar her zaman transfer ister, hic doymaz ve asla objektif bakamaz olaya. Ben objektif ve mantikli olmaya calisiyorum ve transfer istemiyorum.
    BunLar senin görüşün ve senin bakış açından düşündükLerin.Ama ben bu işin Nobre iLe oLmayacağını iddaa ediyorum ve öyLe düşünüyorum.Bu yıL atak oynuyoruz evet ama öyLe aham şahamda sağLı soLLu geLmiyoruz.Fenerbahçe de ki Nobre de durum farkLıydı heryerde topLar geLiyordu aLex kesiyordu o kesiyordu biLmem kim şut atıyordu vs.Bize geLdi geLeLi o goLLerini bir türLü göremedik.Herşeyin kısa ve net özetine geLirsek senin düşüncen odur benim düşüncem ise ben Nobre ye güvenmiyorum ve Bobo nun yanına başka transfer istiyorum.

Bir de dipnot düşeyim.Umarım Nobre iyi oynar kendisi gibi gerçek Nobre yi o karamboL goLLerini atan sağdan soLdan geLen topLara zıpLayan Nobre vari goLLeri atarda benide utandırır.Ama ben tekrar söyLüyorum ümitLi değiLim.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

Marcio ve Bobo yeterli olacaktır(bu da benim görüşüm),umarım yönetim gaza gelip gereksiz bir transfer ile paraları yine sokağa atmaz..
    Sinan Baba havasını alır bence alsa alsa!O cevabını dün tribünlerden aldı zaten...

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Fox tv yi protesto ediyorum.Premier ligi maçları dışında bu kanalı açmıcam.Yaptıkları habere bak.Beşikta küme düşçekmiş.Ratingi arttırmak için bu kadar da olmaz.

Nesil
    2007
    Yer
    Amsterdam

BunLar senin görüşün ve senin bakış açından düşündükLerin.Ama ben bu işin Nobre iLe oLmayacağını iddaa ediyorum ve öyLe düşünüyorum.Bu yıL atak oynuyoruz evet ama öyLe aham şahamda sağLı soLLu geLmiyoruz.Fenerbahçe de ki Nobre de durum farkLıydı heryerde topLar geLiyordu aLex kesiyordu o kesiyordu biLmem kim şut atıyordu vs.Bize geLdi geLeLi o goLLerini bir türLü göremedik.Herşeyin kısa ve net özetine geLirsek senin düşüncen odur benim düşüncem ise ben Nobre ye güvenmiyorum ve Bobo nun yanına başka transfer istiyorum.

Bir de dipnot düşeyim.Umarım Nobre iyi oynar kendisi gibi gerçek Nobre yi o karamboL goLLerini atan sağdan soLdan geLen topLara zıpLayan Nobre vari goLLeri atarda benide utandırır.Ama ben tekrar söyLüyorum ümitLi değiLim.

Daha nasil ornek vereyim ki? 4 mac yaptik, 4 tane kanatlardan forvete top indirip gol attik, daha ne soyleyeyim? Bunun kisisel gorusle felan alakasi yok, apacik ortada. Zaten kanatlari kullanmayacak olsak neden Tello ve Yozgatli transfer edilsin, dusun bakalim? Nobre'nin ne kadar faydali olacagini ilerki maclarda gorecegiz, bilhasa lig maclarinda kendini gosterecektir.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Nobre Konya maçındada gelen ortaya iyi bir kafa vurdu ama Özden gününde olduğundan çıkardı.Nobre istenilen düzeyde olmazsa devre arasında transfer yaparız.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Daha nasil ornek vereyim ki? 4 mac yaptik, 4 tane kanatlardan forvete top indirip gol attik, daha ne soyleyeyim? Bunun kisisel gorusle felan alakasi yok, apacik ortada. Zaten kanatlari kullanmayacak olsak neden Tello ve Yozgatli transfer edilsin, dusun bakalim? Nobre'nin ne kadar faydali olacagini ilerki maclarda gorecegiz, bilhasa lig maclarinda kendini gosterecektir.
    Nasıl apaçık ortada.Kendim görüşü demiyorsun da apaçık ortada diyorsun.Bana göre de apaçık bir forvet gerekli.Yani tek sen biliyorsun forvet isteyenler hiç birşey bilmiyor sanki.
    Nobre Konya maçındada gelen ortaya iyi bir kafa vurdu ama Özden gününde olduğundan çıkardı.Nobre istenilen düzeyde olmazsa devre arasında transfer yaparız.
    Çok geç olabilir.101. yılı hatırlayın forvet alınmamışdı.Gol bile atamıyorduk.Nobre karambol golcüsü.Burdan söylüyorum güzel bir golcü alınmazsa beyaz başlayan sezon bizim için yine siyah biter...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Dediğim gibi Bjk'nin forvete ihtiyacı yok. Nobre-Bobo-İ.Akın-Can Erdem-Gökhan Güleç 5 tane forvet var takımda hepsi birbirinden kaliteli. Cidden gerek yok.

Hani Bjk Ş.liginde Final falan hedeflese ihtiyaç var dicem ama sonuçta hedef gruplar Gruplardan da zor çıkar iki takımda Paraya yazık olur

Nesil
    2007
    Yer
    Amsterdam

Quote Originally Posted by blackeagle3992 View Post
    Nasıl apaçık ortada.Kendim görüşü demiyorsun da apaçık ortada diyorsun.Bana göre de apaçık bir forvet gerekli.Yani tek sen biliyorsun forvet isteyenler hiç birşey bilmiyor sanki.

Çok geç olabilir.101. yılı hatırlayın forvet alınmamışdı.Gol bile atamıyorduk.Nobre karambol golcüsü.Burdan söylüyorum güzel bir golcü alınmazsa beyaz başlayan sezon bizim için yine siyah biter...

Benim gercektir dedigim konu forvetin gerekliligi degil, takimin oyun plani, yanlis okuyorsun. Forvet gerekli-gereksizdir bu tartisilir, senin fikrin baskadir benimki baska. Fakat bu takim Nobre'yi kullanamaz, kanatlar islemiyor, huucm oynamiyoruz diyen biri de maclari seyretmiyordur, bu konuya degindim o mesajla.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by sekocan View Post
    Dediğim gibi Bjk'nin forvete ihtiyacı yok. Nobre-Bobo-İ.Akın-Can Erdem-Gökhan Güleç 5 tane forvet var takımda hepsi birbirinden kaliteli. Cidden gerek yok.

Hani Bjk Ş.liginde Final falan hedeflese ihtiyaç var dicem ama sonuçta hedef gruplar Gruplardan da zor çıkar iki takımda Paraya yazık olur

I.Akin forvet degil, Can Erdem kiralandi, Gokhan Gulec takimdan ayrildi. Su an forvet olarak Nobre-Bobo-Burak-Batuhan var, bence su an icin yeterli. Ayrica bizim CL finali hedefi koymamiz imkansiz, bu hayalden oteye gitmez. Gruplardan cikmamiz bile cok zor, anca cok cok iyi bir kurayla olur.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kerem 101. yılda forvetimiz vardı.Devre arasında İlhan satıldıktan sonra iyi bir forvet almadığımız için öyle olmuştu.Yani geç felan olmaz.Mevcut kadrodakilerle götürürz devre arasına.Baktık olmuyor bir tane transfer yapılır.
    So what?
    Saike

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Avrupada bakaLım öyLe sağdan soLdan TeLLo ve YozgatLıya orta açtıracakLarmı bunu da hesapLamak gerek.Avrupa maçLarda çizgiye inme yerine daha çok DeLgado ve Rico iLe göbekten girip derinLemesine dikine oynamaya çaLışacağız bu durum da da Nobre pek etkiLi oLamaz.

Nesil
    2007
    Yer
    Amsterdam

Avrupada bakaLım öyLe sağdan soLdan TeLLo ve YozgatLıya orta açtıracakLarmı bunu da hesapLamak gerek.Avrupa maçLarda çizgiye inme yerine daha çok DeLgado ve Rico iLe göbekten girip derinLemesine dikine oynamaya çaLışacağız bu durum da da Nobre pek etkiLi oLamaz.

Orasi tabii oyle, zaten ben zor lig maclarinda ve Avrupa'da tek forvet Bobo oynayacagimizi dusunuyorum. Buyuk bir ihtimalle zaten Zurich macinda orta alanda Cisse-Koray ve forvette Bobo-Delgado oynayacak. Ama bu durumda bile yedek forvet olarak driplingi ve hizi olan bir Burak var zaten.

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Kerem 101. yılda forvetimiz vardı.Devre arasında İlhan satıldıktan sonra iyi bir forvet almadığımız için öyle olmuştu.Yani geç felan olmaz.Mevcut kadrodakilerle götürürz devre arasına.Baktık olmuyor bir tane transfer yapılır.
    Devre arası çok geç olabilir.Bir de bunun uyum sorunu falan varŞu an elimizde 3 forvet var Bobo-Nobre-Burak,kimse gelip yine Batuhan var falan demesin.O ilerde Türkiye'nin en iyi forveti olacak ama bu yaşta bir adam fazla yüklenilmez.3 forvet Beşiktaş gibi büyük bir takıma kesinlikle yeterli değil.Rakiplerimizie bakın mesela.Fenerbahçe; Kezman,Deıvıd,İlhan,Colin Kazım,Semih ve bir tane daha alabilirler.Galatasaray;Hakan Şükür,Ümit Karan,Serkan Çalık, 2 tane de yabancı forvet gelecek büyük ihtimal.Son bişey daha söylüyorum ve bi daha tartışmıyorum.Forvet şart!!!

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Arkadaşlar şunuda unutmamak gerekir ki finansımız hiçte iyi değil.Bunuda düşünmemiz lazım taraftar olarak.Bunu Ertuğrul Sağlam ve yönetim hesaba katıyorlar.

Ama yine söylüyorum Maxi Lopez gibi çok iyi biri gelirse neden alındı demem.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Amsterdam

Ben birazcik da kulubu dusunuyorum ve uzun vadede degerlendiriyorum. Bonservisle bir oyuncu alacaksan bunda hata yapamazsin. Oyuncunun kalitesi tartisilmaz olacak, genc olacak ve gerekirsen elinden rahat bir sekilde cikaracaksin. Maxi Lopez'in son yillardaki formu belli, bize yapacagi katki hic belli olmaz. Boyle bir riske girmek yanlis, ustelik bu ekonomik durumun icindeyken, bir Ailton, Kleberson vakasi daha olmamali. Illa bir forvet gerekiyorsa buyuk kuluplerde gozden dusmus bir oyuncu kiralarsin, maasini verirsin ve 1 sene oynar. Mesela bir Cruz, Zalayeta, Maxi Lopez'i 2-2.5 milyon dolar vererek kiralarsin ve kullanirsin, seneye geri gider. Ondan sonra seneye cok buyuk bir para harcayip cok saglam bir adam alirsin daha iyi bence. Bana gore takimdaki yabanci cok cok ust duzey olmali, cok buyuk katki saglamali. Son 3 senede bu sekilde oynamis ve uyum sorunu yasayacak bir Lopez'in Nobre'den daha fazla katki yapacaginin garantisini kimse veremez bana.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Son söyLedikLerin mantıkLı asLında böyLe bir poLitika izLenebiLir.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Besıktasa yırtıcı bır forvet daha lazım Bütün oyun bobonun üstüne.onayardımcı olacak adam lazım..

Sayfa 18 / 18 İlkİlk ... 8161718

Mesaj Yetkileri