Sayfa 2 / 18 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 535 sonuç

Konu: Beşiktaş Transfer Haberleri (II)

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

İyide takasla Galatasaray kabul etmez........

Çünkü yönetimin sıcak paraya ihtiyacı var....Zor bu transfer ayrıca ibrahimin mevkisinde oynayacak bir cok oyuncumuz var.....

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Ne Ne Necatisi yaRakip takımda kadro dışı bırakılmış adamı mı alcaz.Ne takasla ne parayla hiç bir türlü istemiyorum bu adamı.Rüştü ve Yozgatlıdan sonra bu bünye Necati'yi kaldırmaz.Sinan Engin geldiğinde sevinmiştim ama böyle bir transfer yapcağını bilsem gelmemesi için dua ederdim

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

GerçekLeşmez zaten bu Necati transferi GS böyLe bişey oLma ihtimaLi oLsada bir sürü zorLuk çıkarıp bizim vazgeçmemizi sağLar.ILımLı bakmıyorLar Necati nin Türkiye de kaLmasına.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Necati Kartal oluyor
    Resmen göreve başlayan Sinan Engin, ayağının tozuyla ilk bombayı patlattı: Necati Ateş... Galatasaray'a İbrahim Akın takası önerilecek.

Gol yollarında sorun var

Sheriff ve FC Zürih’i eleyerek Devler Ligi’nde gruplara kalması beklenen Beşiktaş’ta olağanüstü hâl ilan edildi. Dün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’ne gelerek resmen göreve başlayan Genel Menacer Sinan Engin, ilk görüşmesinde teknik direktör Ertuğrul Sağlam’a büyük bir sürpriz yaptı. Hücum organizasyonlarındaki sorunun özellikle Avrupa’da sıkıntı doğurabileceğine dikkat çeken Engin, Galatasaray Teknik Direktörü Feldkamp’ın kadrodışı bıraktığı Necati Ateş’in iyi bir tercih olacağını ifade etti.

Aslan’ın kapısı çalınacak

Diatta ve Cisse transferleriyle takım savunmasını güçlendiren Ertuğrul Sağlam da gol bölgesindeki sorunların Necati ile aşılabileceğini belirtti ancak şartları tam olarak bilmediğini de sözlerine ekledi. Sağlam ile Engin’in Necati Ateş isminde birleşmesi sonrasında yönetim devreye girdi. Galatasaray Yönetimi’ne resmi teklifin en kısa süre içinde yapılacağı, ayrıca takasta İbrahim Akın’ın önerileceği öğrenildi. Transferin kısa süre içinde bitmesi bekleniyor.

Kaynak : Fanatik

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

Allahtan kaynak Fanatik yoksa Necati falan gelse çıldırırdım.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Yok ya olmaz bu transfer.Ayrıca İbrahim Akın'ın bu takımdan ayrılmasını istemiyorum.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

Kaynak FANATİK.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

İbrahim Akın istese ronaldinho gibi oynar ama

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Çorlu

Default Kartal'dan FİFA'ya şikayet

Beşiktaş, Brezilyalı oyuncuları Bobo'nun transferi konusunda yaptığı girişimlerden dolayı Fransız kulübü Saint Etienne'i ve Bobo'nun menajerini FIFA'ya şikayet etti.

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, Bobo'nun kafasını karıştıran bir tutum karşısında Bobo'nun menajerinin ve Saint Etienne kulübünün FIFA'ya şikayet edildiği bildirildi.

Yapılan açıklamada ayrıca, ''Futbolcumuz Bobo'nun kulübümüzle 3 yıl daha sözleşmesi bulunmaktadır. Saint Etienne kulübünden daha önce Bobo'nun transferi için bir teklif gelmiş olup, başkanımız Yıldırım Demirören tarafından kesin bir dille reddedilmiştir. Buna rağmen futbolcumuzun menajeri ve Fransız kulübü Saint Etienne, Bobo'nun transferine yönelik asılsız haberleri ısrarla medyaya yansıtmaya devam etmektedir'' denildi.

Kaynak : AA

10. Default

Yahu bu Diatta gozukmuyor ha.

DiATTA STOPER OYNAMAYI UNUTMUŞTUR!

Beşiktaş transferde bir garip. Gidiyor, kulübe mahkumu, oynadığı maçlarda 42 defa ilk 11 çıkan ama tam 57 defa sonradan oyuna girebilen Cole'un peşine takılıyor. Tamam adamın geleceği parlak ama size şu anda aktif ve de gerçek yerinde oynayan adam lazım. Bakın bir ilginç nokta daha... Şimdi gelen Diatta'nın takımı St.Etienne'nin geçen sezon Fransa'nın en çok gol yiyen 3. takımı olduğunu, kendinden daha çok gol yemiş 2 takımın da küme düştüğünü hatırlatayım. Hatta bir şey daha hatırlatayım, Fransa liginde son 3 sezondur küme düşen takımların haricinde yediği gol bakımından 50 gol barajını geçen tek takımın da Diatta'nın takımı olduğunu belirteyim. Ama Diatta'nın oynadığı 25 maçın 8'inde takımının gol yemediğini yazarak hem adamın biraz hakkını verelim, hem de Ertuğrul hocanın bunun farkında olduğunu düşündüğümüzü belirtelim. Aslında bu kısmı çok önemli değil, sonuçta bu bir takım oyunu ve golleri de takım yiyor, Diatta değil. Ama geleyim asıl önemli konuya... Diatta geçen yıl oynayabildiği 25 maçın 21'in de sağbek, 1 in de sol bek oynadı. Sadece Nice, Sedan ve Monaco maçlarında tandemde oynadı. Zaten bu 3 maçı da takımı kaybetti. St.Etienne'de tandem konumunda Hognon, Brezilya'lı Nivaldo ve Yunan Tavlaridis oynar ve Diatta'ya orada yer bulunmazdı. 1 yıl önce Lyon'da oynadığı benim seyredebildiğim 4 maç var, onlarda da sağ bek oynadı. Senegal Milli Takımı'nda da Diakhate ve Sonko, Faye gibi gerçekten iyi tandem adamları var zaten. Adam uzunca zamandır stoper oynayamıyor. Beşiktaş adamın tecrübesinden yararlanmak istedi. Belki hem tandemde, hem sağbekte kullanırız diye düşündü ama ben bu adamın ne Gökhan'dan, ne de Toraman'dan daha iyi olduğunu düşünmüyorum. Beşiktaş şunu anlamalı. Geçen yıl bu 2 tandem oyuncusunun kötülüğünden değil, Tigana'nın garip takım taktiği ve takım savunma zafiyetinden yediler golleri. Orta sahanın 2 kenarına adeta dalga geçercesine Delgado ve Rico'yu koyan, öndeki 2 santrforu baskı yapmayan zihniyetin takımında takım savunması olabilir miydi? Sonuç; Ben Diatta'ya karşı mı çıkıyorum? Elbette hayır, uzun boyu ve gücü ile duran toplarda etkili olacaktır. Ayrıca sağ bekte oynayabilir olması ile de Beşiktaş'a yararlı olur.Ama ben yanlış teşhis ile, yine Kartal'ın yara almasını istemiyorum. Çünkü ben tüm takımlarımızın kaliteli olduğu sıkı bir lig görmek istiyorum.

DR. Gürkan KUBİLAY / FotoMaç

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Forvet transferinden bir gelişme var mı?Son günlerde bir haber göremedim.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

Sinan Engin uygun bir fiyata forvet bulursak alacaz demiş. Kendisi neredeyse her tv programında pascal feindouno'nun adını söylüyordu, artık bir zahmet alsın.
    Ayrıca gayet iyi oyuncu bu feindouno.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bence transfere ihtiyacımız yok bundan sonra.Çünkü paramız yok çok iyi oyuncu alabilelim.Bu kadro yeter bu sezon için.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Yine de bir forvet alınması lazım.Bir maçtaki güzel oyun fikrimi değiştirmedi.Golcü şart!...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Forvet olsada olur olmasada...Bobo'yu cok iyi gordum ayrıca bu sistem tam nobreye göre..Kanatlar cok iyi calısıyor ve sık sık orta gelıyor.

Beşiktaş genel olarak hazır bence.Ancak forvete bir takviye şart.

Kafa vurabilen bir forvet olsa iyi olur..
    Tabii Nobre'yi de goremedik daha.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Dün Rıdvan Dilmen demişti bu takıma forvett gerekmez diye aynen katılıyorum..

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

HoLosko ismi geçiyor şu anda.Ben şahsen isterim aLınmasını bizim sistemimizde Bobo ve Nobre ikiLisinden hangisi iLe oynarsa oynasın çok uyumLu ve yararLı oynar.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Holosko iyi oyuncu.........Bakalım manisa verecekmi.......Yoksa kac oyuncu isteyecek..

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Ertuğrul hoca istemiş.Bakalım hayırlısı olur inşallah.
    So what?
    Saike

Kartal Holosko'ya döndü
    Son yabancı hakkını forvetten yana kullanmak isteyen Beşiktaş, Vestel Manisa'nın Slovak golcüsü Holosko'ya talip oldu. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre: "Yurt dışı çalışmalarında bir sonuca varamayan ve istediği oyuncuların da el yakması üzerine siyah beyazlı yönetim, Manisa ekibinin kapısını çaldı ve 23 yaşındaki futbolcuyu resmen istedi. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın onayını alan yönetim, Vestel ile dün sıkı bir pazarlığa girdi. Manisa ekibi, Beşiktaş'tan Holosko'ya karşılık 3 futbolcu istedi. Bu transferi para vermeden takas yoluyla kapatmak isteyen Beşiktaş yönetiminden Vestel'in İbrahim Akın, Mustafa Doğan ve Can Erdem'i talep öğrenildi.

32 MAÇTA 9 GOL KAYDETTİ

Fakat Kartal bu üç isimden Mustafa Doğan hariç diğer ikisine sıcak bakmadı. Eğer futbolcu takasında iki kulüp bugün yapacakları pazarlıkta anlaşma sağlarlarsa, Holosko Beşiktaş'a imza atacak. Holosko ismini yönetime Sağlam'ın verdiği öğrenilirken genç teknik adamın, "Genç ve kaliteli bir futbolcu, bize çok faydası olur" dediği öğrenildi. Geçen sezon ligde 32 maçta forma giyen Slovak futbolcu 9 kez ağları havalandırdı. Holosko, Slovak Milli Takımı'nın formasını da giydi."

07.08.2007

Kaynak : Sabah

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Ne Holosko'yu ne de Necatiyi,Hasanı istemiyoruz.Alcaklarsa ddoğru düzgün adam alsınlar.Holosko Manisa'da 32 maçta 9 gol atmış zaten.Böyle transfer yapmaktansa Batuhan'ı oynatsınlar daha iyi.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Holosko gelince direk oynatılmak zorunda kalınmaz.Rekabet artar forvette.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Izmir

holosko iyi oyuncu gelmesini isterim... bazi eksiklikleri var ama sevdigim bi forvet... daha iyisi alinamiyorsa o gelsin...

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Ya holosko cok iyi adam bence türkiyedede alınabilecek yabancı bence...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by blackeagle3992 View Post
    Ne Holosko'yu ne de Necatiyi,Hasanı istemiyoruz.Alcaklarsa ddoğru düzgün adam alsınlar.Holosko Manisa'da 32 maçta 9 gol atmış zaten.Böyle transfer yapmaktansa Batuhan'ı oynatsınlar daha iyi.
    32 macta 9 gol kötü degil bence.Hemde Manisa gibi takımda 9 gol atmak buyuk başarı..Gelmesini isterim

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Beşiktaş'ın Vestel Manisaspor'dan Filip Holosko'yu renklerine bağlamak istediği iddia edilmişti..

Siyah Beyazlıların Slovak oyuncu ile ilgilendiği Vestel Manisaspor Kulübü Başkanı Haluk Çubukçu tarafından doğrulandı..

Çubukçu Beşiktaş'ın Holosko'yu istediğini, kendilerinin Siyah Beyazlı kulüpten bu transfer karşılığında 4 milyon dolar bonservis bedeli talep ettiklerini belirtti..

Ancak Beşiktaş Yönetimi Vestel Manisaspor'un istediği rakamı çok buldu ve takas formülünü önerdi.. Bu teklif Manisa tarafından kabul görmedi ve Haluk Çubukçu, "Bu transfer dosyası şimdilik kapandı.. Ancak Beşiktaş Yönetimi talepte bulunursa yeniden oturur konuşuruz.." açıklamasını yaptı..

MARATON.COM.TR ÖZEL HABER

Tunç ELİBOL

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Holosko süper transfer olur Kendisi Galatasaray'a gelmesini istediğim oyunculardan biriydi ama bizim yönetim bakmadı bile.. İnşallah alırlar Holosko'yu ve forvet sorununu çözerler
    I'm back...

Sayfa 2 / 18 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri