Sayfa 3 / 18 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 535 sonuç

Konu: Beşiktaş Transfer Haberleri (II)

ya ne holoskosu o adamı almak yerine ben olsam batuhanı oynatırım biraz tecrübe kazandımı holoskodan 10 kat faydalı olur ayrıca holosko asla 4 milyon dolar etmez

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

İsmi geçen çoğu yabancı forvetten daha başarılı olacağı kesin.

Türkiye'yi de tanıyor.Sıkıntı çekmez.Başarılı olacaktır.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

4 milyon çok.1-2 milyon+Mustafa Doğan olabilir.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Merak etmeyin arkadaşlar eğer yönetim isterse onu uygun fiyata alacaktır zaten

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Kolay degil murat kardes....Türkiyede takımlar cok para istiyor.......Bşiktasın tek avantajı holoskonun yabancı olması...

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by eraser212 View Post
    ya ne holoskosu o adamı almak yerine ben olsam batuhanı oynatırım biraz tecrübe kazandımı holoskodan 10 kat faydalı olur ayrıca holosko asla 4 milyon dolar etmez
    hemde nasıl eder

Holoskoyu alsın yönetiminiz çok iyi iş yapar. Sinan Engin işini biliyor yahu kendini belli etmeye başladı.....
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Beşiktaş Holosko'dan vazgeçti

Vestel Manisaspor'un Filip Holosko'nun bonservisi için 4 milyon dolar istemesi Beşiktaş yönetimi tarafından kabul edilmedi ve Beşiktaş, Vestel Manisaspor'un Slovak santraforu Holosko' transferinden vazgeçti

Santrfor arayışlarını devam ettiren siyah-beyazlı takımda Asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu "Paramız var Avrupa da iyi bir santrofor bulursak 5-6 milyon dolar vermekten kaçınmayız. Ancak Holosoko'ya da 4 milyon dolar vermeyi düşünmüyoruz". dedi.

Siyah-beyazlı takımda transferle ilgili bu gelişmeler yaşanırken Burak ve Nobre'den sonra Mehmet Yozgatlı'dan sahalardan 1 ay uzak kalacak olması Ertuğrul Sağlam'ı sıkıntıya soktu.
    Sağlam'ın kulüp doktorlarına "Bu futbolculara ihtiyacım var en kısa zamanda onları sahada görmek istiyorum "diye talimat verdiği belirtildi.
    Beşiktaş'da gözler yarın akşam oynanacak Sheriff maçına kilitlenirken, tur atlanması halinde futbolculara prim verilmeyeceği, ancak şampiyonlar ligine kalındığı takdirde siyah-beyazlı futbolculara 20'şer bin dolar prim verilmesi kararlaştırıldı.
    Bu arada Beşiktaş yönetimiFenerbahçe maçında kırmızı kart gören İbrahim Üzülmez'e de ceza vermeyi düşünmediği belirtildi.
    Öte yandan siyah-beyazlı kafile bugün Almanya'dan Moldova'ya geçecek ve akşam kısa bir antrenman yaptıktan sonra maç saatini beklemeye başlayacak.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Holosko kaliteli bir isim gerçekten ve genç ama 4 mn bencede çok 2.5 - 3 mn eder en fazla

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Yani bunlarda işi abarttı.4 Milyon az para mı yahu?
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu adam için 4 Mn riske edilemez.En fazla 2 Mn

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Bir isim transferi daha başLamadan adı geçiLmeye başLadığı sırada ve daha iLk görüşmede sona erdi.BakaLım daha neLer oLucak.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Ben dedim size..........Nedense Besıktas ve Galatasaraydan cok para veya takasla cok oyuncu ıstenıyor,Türkiyeden oyuncu almak zor.....Kontejanı fazla yapacaksın ozaman onlar yalvaracak....

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Bakalım kimi alcaklar çok merak ediyorum.Bişey daha rakip takım taraftarı kendi takımlarına gelince Mista'yı,Pauleta'yı beğenmiyorlar.Bize gelince Holosko iyi transfer olur.Bu ne biçim çelişkidir anlamadım.Acaba çok mu büyük görüyorlar kendilerini.

"Transfer bitmedi"
    Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turunda yarın oynayacakları Sheriff Tiraspol karşılaşmasında erken atacakları bir golün kendilerini rahatlatacağını söyledi.

Ertuğrul Sağlam, Kişinev'de kaldıkları Leo Grand Oteli'nde düzenlediği basın toplantısında, İstanbul'da 1-0 kazandıkları karşılaşmanın rövanşında yarın Sheriff ile yine zorlu bir maç yapacaklarını belirterek, ''Oyuncularımız, teknik kadro ve kafiledeki herkes bu maça çok iyi hazırlandı. Bizim için olmazsa olmaz karşılaşmalardan biri olduğunu idrak etmiş durumdayız. Oyuncalarımızın yarın bize bir sonraki turda oynama şansını vereceklerine inanıyorum. Taraftarlarımıza rahat bir karşılaşma izlettirmek için maçın başında bir gol bulmak istiyoruz'' diye konuştu.

Fenerbahçe ile oynanan Süper Kupa maçında sakatlanan Mehmet Yozgatlı dışında eksiklerinin bulunmadığını anlatan Sağlam, rakipleri Sheriff'e de değinerek, ''Rakibimiz genç, koşan ve mücadele eden bir ekip. Futbola çok büyük yatırım yapmış bir kulüp. Kamuoyunda hep 3. sınıf bir takım diye lanse edilmeye çalışıldı ama öyle değiller. İyi bir takımla oynayacağız. İnşallah turu geçen taraf biz oluruz'' dedi.

-''SİSTEMİMİZ DEVAM EDECEK''-

İlk maçta elde ettikleri 1-0'lık galibiyet nedeniyle yarın sahada savunma ağırlıklı bir oyun mu ortaya koyacaklarının sorulması üzerine Sağlam, ''Katı defans yapalım, attığımız golün üstüne yatalım diye bir anlayışımız hiç bir zaman olmayacak. Sistemimizi devam ettireceğiz. Normal oyun anlayışımızı sahaya yansıtacağız'' dedi.

-''FENERBAHÇE MAÇINDAKİ KADROYA YAKIN 11'LE SAHAYA ÇIKACAĞIZ''-

Sağlam, yarın nasıl bir kadro ile sahaya çıkacakları sorusuna, ''Fenerbahçe maçında oynayan kadroya yakın bir kadro sahada olacak. Rüştü'nün durumunu bu akşam değerlendireceğiz. Bugünkü antrenman sonrası kadro netleşecek. Fenerbahçe maçındaki 11'e yakın bir 11'le sahaya çıkacağız'' diye yanıt verdi.

Sakatlığı geçen Nobre'nin iyi durumda olduğunu kaydeden Sağlam, ''Fiziksel olarak diğer arkadaşlarından geride. Temposu istediğimiz düzeyde olmasa da, oyunun tamamında olmasa da belirli bölümlerde kullanabilirim'' şeklinde konuştu.

-''TRANSFER BİTMEDİ''-

Beşiktaş için transferin bitip bitmediği sorusu üzerine de Sağlam, şöyle konuştu:

''Transferi kapatmadık. Arayışımız var. Her antrenör elindeki oyuncudan kalitelisini ister. Ben de istiyorum. Elimizdekinden daha iyisini alacaksak transfer yapacağız. Ağustos ayının sonuna kadar herşey olabilir. Bir yabancı hakkımız var. Bunu değerlendirmek için zamanımız var.''

Sağlam, Sheriff maçından sonra kadroyu azaltacaklarını ifade ederek, ''3 kalecimizle birlikte 25-26 kişilik kadro yeterli olacaktır'' dedi.

-HOLOSKO KONUSU-

Vestel Manisasporlu Holosko ile ilgilenip ilgilenmedikleri sorusuna Sağlam, ''Çok ciddi bir şekilde gündemimizde olmadı. Gidelim Vestel'den isteyelim diye bir durum söz konusu olmadı'' cevabını verdi.

Sağlam, Galatasaraylı Necati Ateş'in iyi futbolcu olduğunu ama bu oyuncunun hiçbir zaman gündemlerinde olmadığını ve olmayacağını da kaydetti.

-''FENERBAHÇE MAÇINA DAHA FARKLI BİR KADROYLA ÇIKMAK İSTERDİM''-

Fenerbahçe ile oynadıkları Süper Kupa maçına değinen Sağlam, ''Fenerbahçe maçına farklı bir kadroyla çıkmak istedim ama, taraftarlarımıza, Beşiktaş'a gönül vermiş kişilere saygısızlık olmasın diye o tür bir kadroyla çıkmadım. Bu karşılaşma çok zamansız oynandı. Şampiyonlar Ligi'nin takvimi belliydi. Bu iki maçın arasına Süper Kupa'yı koymak çok yanlış'' diye konuştu.

-MENAJERLİK KONUSU-

Ertuğrul Sağlam, İdari Menajer Ali Gültiken'in görevine son verilip, Sinan Engin'in genel menajerliğe getirilmesiyle ilgili bir soruyu şöyle yanıtladı:

''Beşiktaş kulübündeki menajerlik sisteminin işleyişi Ali Gültiken ile de aynıydı Sinan Engin'le de aynı. Benim çok uyumlu bir yapım vardır. Çalıştığım kulübü sahiplenirim. Başkan, göreve geldiğimde Ali Gültiken ile çalışacağımı söyledi ben de seve seve çalıştım. Bu bir idari karardı. Şimdi de başkanımız Sinan Engin ile çalışmamı istedi. Uyumlu bir şekilde çalışıyoruz.''

-''BOBO'NUN TAKIMDAN AYRILMASINI İSTEMİYORUM''-

Bobo'nun Süper Kupa maçı sonrası İstanbul'a dönüşte yönetimle görüşeceğini söylediğinin hatırlatılması üzerine Sağlam, şöyle devam etti:

''Bobo ile devamlı konuşuyorum. Tahmin ediyorum dışarıdan gelen tekliflerle ilgili askıda olan şeyler var. Herhalde onları konuşacak. Bobo'nun bizimle daha sözleşmesi sürüyor. Burası büyük bir kulüp. Her isteyen oyuncu Beşiktaş kulübünden ayrılamaz. Bobo bizim için çok önemli futbolcu. Beklentilerimiz çok fazla. Kesinlikle Bobo'nun takımdan ayrılmasını istemiyorum.''

Elindeki genç oyunculardan sonuna kadar faydalanma yollarını arayacaklarını vurgulayan Sağlam, ''Kim hazırsa onu oynatacağız. Bu 16 yaşındaki Batuhan da olur, 20 yaşındaki Can da 34 yaşındaki Rüştü de. Kimin takıma faydası varsa ona görev vereceğiz. Görev yaptığım Samsun'da da Kayseri'de de böyle davrandım. Burada da öyle olacak'' şeklinde konuştu.

07.08.2007

Kaynak : AA

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Ertuğrul hocadan güven artırıcı açıklamalar.
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    ŞişLi + Byrmpşa Carrefour

Bi Arada Tomas Jun'u Almıştı Bjk

Kotu Bı Transfer Dönemi Gecirio Bence Bjk Bı TurLu BekLenen Adamı Transfer EdemediLer HoLosko'ya BıLe BaktıLar BakaLım NoLcak

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Holosko'dan vazgeçildi.Forvet mutlaka alıncak.Sinan Engin,yöneticiler ve Ertuğrul hoca söyledi ama acele etmiyorlar.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Ertuğrul hoca istemiş.Bakalım hayırlısı olur inşallah.
    Demek ki hayırlı değilmiş.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bence Beşiktaş cok iyi bir transfer dönemi gerceklestiriyor...Yıldız sevdasına kapılmıyor diger takımlar gibi.Takıma faydalı olacak adamlar getirdildi...Oynanan futbolda bunun acık belgesi.

20. Default

Forvet bence Turk bir santrfor da olur. Yillik 5~10 golluk bir katki yapabilecek bir Turk. Ilhan Parlak'i istiyordum ben, Fenerbahce aldi. Sonucta oraya yildiz bir yabanci alip yedek oturtamazsin. Bobo da yedege cekilemez. Cift forvet olunca orta sahadan bir adam eksiliyor ki, tek onlibero kaldiramaz bu takimi. Yapilacak bir yabanci forvet transferi dengeleri bozar. Onun yerine yedek kalmayi kaldirabilecek bir Turk santrfor almaliyiz.

Onceligimiz sagbek olmali yabanci konusunda.

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Sağ beke gerek yok.Bence Serdar orda yeterli.Olmadı Diatta geçer oraya.Stoperi Toraman-Zan oluşturur.Şu an bir forvet aranıyor ve yabancı hakkı bu yönde kullanılcak

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by welet View Post
    Bence Beşiktaş cok iyi bir transfer dönemi gerceklestiriyor...Yıldız sevdasına kapılmıyor diger takımlar gibi.Takıma faydalı olacak adamlar getirdildi...Oynanan futbolda bunun acık belgesi.
    nerden cıkadın bunu.........Celal kolot hangi isimler dedi kimler geldi........Zamanında sinan engin gelseydi size baya güzel oyuncular bulurdu.....

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Diatta sağ bek oynayabiliyor.Yav aslında bence transfere çok ihtiyacımız yok.Çünkü finansımız hiç iyi değil.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Beşiktaş yıldız heyecanına kapılmadı ama hep yıldız alacağız dedi Ama alamadı Keşke alsaydı ama olmadı işte yapılan transferlere sözüm yok ama Celal Kolot azından çıkan lafı tutmalıydı
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

Quote Originally Posted by Emurafu View Post
    nerden cıkadın bunu.........Celal kolot hangi isimler dedi kimler geldi........Zamanında sinan engin gelseydi size baya güzel oyuncular bulurdu.....
    Sus sus yaramızı deşme

26. Default

Quote Originally Posted by blackeagle3992 View Post
    Sağ beke gerek yok.Bence Serdar orda yeterli.Olmadı Diatta geçer oraya.Stoperi Toraman-Zan oluşturur.Şu an bir forvet aranıyor ve yabancı hakkı bu yönde kullanılcak
    Serdar'i izledin mi Fenerbahce karsisinda? Onunde defansi olmayan bir sagacik olunca ne kadar zorlandigini? Agir olusunu gordun mu?

Serdar onliberoya alismisti ve sagbeke tekrar donmekten memnun degil. Bunu kendisi de acikladi. Serdar onliberoda degerlendirilmeli. O yuzden Cisse transferi de gereksizdi bence.

Bu takima cift yonlu, hizli bir sagbek lazim.

Yabanci forvet alinirsa, mecburen 2 forvete donulecek. E 4lu bir ortasahada, Tello, Yozgatli, Cisse, Koray, Delgado, Ricardinho ve Serdar Ozkan'i nasil sikistiracaksin? Tek onlibero bu takimi TUTMAZ. Hele o tek onlibero, yedek oturtulamayacak Cisse olacak. Defansi Koray kadar olmayan Cisse. Coker o takim. O yuzden Fenerbahce onundeki sistem iyiydi. Cift onlibero, bir forvet arkasi, 2 kanat. Onde tek forvet Bobo. Bozmaya hic gerek yok.

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Quote Originally Posted by mustafa_ekici90 View Post
    Beşiktaş yıldız heyecanına kapılmadı ama hep yıldız alacağız dedi Ama alamadı Keşke alsaydı ama olmadı işte yapılan transferlere sözüm yok ama Celal Kolot azından çıkan lafı tutmalıydı
    Transfer daha bitmediAlıncak forvet bakarsın yıldız olur

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by starfreedom View Post
    Sus sus yaramızı deşme
    Ne bilim kardes arkadasın yaptıgı yorum hosuma gitmedi........Sanırım katılırsın bana...
    Benim bildigim sinan engin yıldız almaz büyük ihtimal ucuz maliyetli iyi oyuncu alır........

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by blackeagle3992 View Post
    Transfer daha bitmediAlıncak forvet bakarsın yıldız olur
    Keşke olsa kardeş keşke ama zor görünüyor İmkansız değil ama zor...
    I'm back...

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Quote Originally Posted by gahanthegod View Post
    Serdar'i izledin mi Fenerbahce karsisinda? Onunde defansi olmayan bir sagacik olunca ne kadar zorlandigini? Agir olusunu gordun mu?

Serdar onliberoya alismisti ve sagbeke tekrar donmekten memnun degil. Bunu kendisi de acikladi. Serdar onliberoda degerlendirilmeli. O yuzden Cisse transferi de gereksizdi bence.

Bu takima cift yonlu, hizli bir sagbek lazim.

Yabanci forvet alinirsa, mecburen 2 forvete donulecek. E 4lu bir ortasahada, Tello, Yozgatli, Cisse, Koray, Delgado, Ricardinho ve Serdar Ozkan'i nasil sikistiracaksin? Tek onlibero bu takimi TUTMAZ. Hele o tek onlibero, yedek oturtulamayacak Cisse olacak. Defansi Koray kadar olmayan Cisse. Coker o takim. O yuzden Fenerbahce onundeki sistem iyiydi. Cift onlibero, bir forvet arkasi, 2 kanat. Onde tek forvet Bobo. Bozmaya hic gerek yok.
    Fenerbahçe maçını izledim.Serdar da maçta en çok beğendiğim adamlardan biriydi.Ben sadece zor maçlarda çift ön liber oynanması taraftarıyım.Beşiktaş gibi büyük bir klüp Türkiye Liginde tek forvet oynamamalı.Ayrıca sen Fenerbahçe maçını izlediysen görmüşsündür.Bobo kanatlar yakın oynadı.4-2-3-1 sistemi gibi.Yani bu yeni gelecek adam ilerdeki tek santrafor olcak.Bobo ve Mehmet Yozgatlı(Serdar Özkan) da ona yakın oynıcak.Hücumdayken 3 forvet gibi yani.Ya da o tek forvet Bobo olur yeni gelcek adam hızlı,çabuk bir adam olursa kanata yakın oynar.Ayrıca tek forvetli sistemle gol atmamız çok zor bunu Tigana döneminde de görmüştük.Benim görüşüm Türkiye liginde tek ön libero yani orta saha dörtlüsü tello-cisse-delgado(rico)-mehmet y.(serdar ö.)Çift forvet de Bobo ve yeni alıncak oyuncu.Zor maçlarda ise 2 ön libero Cisse-Koray.Önlerinde Delgado Mehmet ve Bobo forvete yakın kanattan.Yeni gelecek adam tek forvet.Ya da dediğim gibi bu adamla Bobo'nun yeri değiştirilebilir
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by mustafa_ekici90 View Post
    Keşke olsa kardeş keşke ama zor görünüyor İmkansız değil ama zor...
    Ben de pek umutlu değilim zaten

Sayfa 3 / 18 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri