Sayfa 2 / 134 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 4018 sonuç

Konu: Galatasaray Transfer Haberleri (II)

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

tomasson kariyeri boyunca 10 gol barajını geçememiş sanırım tolga alparslan demişti...

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Cok haklısın avni aker tam forvet adamı degıl bence zaten gelmesi 0 ihtimal çünkü sözlesme imzaladı 2 yıllık....

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Emurafu View Post
    Cengiz abi Tomassonda ben begenmiyorum bana göre tam forvet degil kendisi ayrıca tomasson villarealde kaldı sanırım 500 bın euroya bonservisi alındı.......Stutgart hoca veh onu istemedi sattılar zaten villarealde kiralıktı.......
    Transferi konusunda haklısın ama ilk 11i resti çekti Villarreal'e.
    İkna edilemeyecek isim değil, bonservisi sorun olur.

Bak bir dolu isim yazıyorum.
    Corradi, Miccoli, Yakubu (gerçi çok zor), Mido, Robbie Keane (gerçi hayal gibi ama neden olmasın, çok deli adamdır ), Djbrill Cisse
    Ljuboja olabilir
    Obinna genç ve yetenekli
    Pazzini
    Takımından ayrılmaz ama Caracciolo o boyla mükemmel teknik, tam bir pivot santrafor
    Kuzutov genç yetenekli
    Amoruso eh işte
    Bir de Bazzani vardı, ne oldu acaba takip edemedim..
    Ventola idare eder, Makinwa bomba olur
    Yeste ama çok para isterler, kanat forvet Tuncay gibi..
    Mista, Luyindula, Real Tamudo ucuz etin kralı
    Tavano, Zalayeta, Diego Rincon uzun boylu iş yapabilir adamlar
    Cavenhagi ah ah
    Eski Recreactivo'lu Uche ama bırakmazlar, çok bomba o adam.
    Auxerre'li Akale fena değildir, keza Rennes'li Utaka da öyle
    Darcheville yaşlıdır ama son vuruşları iyidir,pivot santrafor

Quote Originally Posted by avniaker View Post
    tomasson kariyeri boyunca 10 gol barajını geçememiş sanırım tolga alparslan demişti...
    Tomasson tekniktir, seridir, hava hakimiyeti de pek yok.Zayıflığı dezavantajı ama dribbling ve şut kabiliyeti öne çıkarıyor.Küçümsemek mantıklı olmaz.
    Ona göre oynamazsan verim alamazsın, onu ilerde tek bırakmayacaksın..
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Cavenaghi iyi ama malesef bordeaux ile sozlesme imzaladı cissede imzaaldı baska kim kaldı........caraccioloda sampdpria gitti galiba

Mista olabilir adı 2 gün önce bizlede anılıyordu basına göre.......Hic olmassa utaka hem hızlı hem teknık

Aslında pauletahaberide kafama takıldı fotomacda hiç bu kadar iiddialı haber yazmamısdı galiba hem haberi yapan isimde vermiş......Pauleta geldi diyelim ne düsünürsün:????

ben nery alberto castillo'nun bize gelmesini çok isterdim ama galiba lucescu'nun takımı ile kontrat imzaladı.pauleta bize yakışmaz ağır ve yaşlı ondan çok daha iyisini bulabiliriz bu arada kalli'nin adam istediği 2. bölge,hangisi kale mi?sağ bek mi?yoksa sol açık mı?

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Bence sag bek cünkü orda cok adam denedi....

kalli hala kadrosunu oluşturamadı bu beni düşündürüyor

Pauleta G.Saray'da

..Ve Galatasaray, Lincoln'ü bile gölgede bırakacak forvet transferini dün gerçekleştirdi. Sarı-kırmızılılar, Paris Saint Germain'in 34 yaşındaki ünlü golcüsü Pedro Pauleta (Pedro Miguel Carlos Resende) ile anlaşmaya vardı. Böylelikle Canaydın'ın, "Karşıyaka maçında yeni golcümüzü açıklayabiliriz" müjdesi gerçekleşti. Bugün Pauleta'nın duyurulması bekleniyor

Pauleta mı Lincoln'ü gölgede bırakacak?

inanmayın ya ne pauletası fotomaçın balonlarından biri.34 yaşına gelmiş.sizce kalli almak ister mi bu oyuncuyu.ama helder postiga yazıyordu o belki olabilir olursada güzel olur

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Robbie Keane
    Djbrill Cisse
    Ljuboja
    Obinna
    Pazzini

Bunlardan biri gelse iyi olur.

Zigic gelse iyi olur ayni zamanda fenerliler catlar!

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

PauLeta bu haLi iLe biLe Türkiye Liginde goL kraLLığı kariyerine bir yenisini daha ekLer.VaLLa geLirse iyi oLur.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Gol kralı olur tamam da Lincoln'ü gölgede bırakacak vs.. daha çok ses getirecek birisi gelebilirdi

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Ertugrul pauletayı almadıkki fotomac yalanı...........

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by YusufT View Post
    Robbie Keane
    Djbrill Cisse
    Ljuboja
    Obinna
    Pazzini

Bunlardan biri gelse iyi olur.

Zigic gelse iyi olur ayni zamanda fenerliler catlar!
    ehueh robbie keane ye para yetmezz...
    yi
    burdaaki msjlarn %70 ini okdm moriantedibeenmiosnz cisseyi istiosnzz ilgincc...

ljuboja bnm bildiim forvet arkasi oynar lincoln varr ..

pazziniye de para yetmez + gelmk istemez ..

obinna da lincoln u golgede bırakmazz..

Quote Originally Posted by Emurafu View Post
    Ertugrul pauletayı almadıkki fotomac yalanı...........
    ben de biliyoum almadığımızı.
    ama gelirse diye yazıyorum işte.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Ljuboja forvet ve forvet arkasi oynuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

ya beyler 36 yaşındaki hakan takımınıza yakışıyoda 34 yaşındaki pauleta mı yakışmıyo??

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by abdullaharici92 View Post
    ya beyler 36 yaşındaki hakan takımınıza yakışıyoda 34 yaşındaki pauleta mı yakışmıyo??
    Bu da çok güzeL bir yakLaşım.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Kardes 36 yasında dedigin bir Türk ayrıca Türkiyenin En golcü oyuncusu ayrıca Obizim kralımız Pauleta ise yabancıGereksiz kontejan Yasları karsılastırma verdigi emeklere bak Hakanın lütfen gereksiz tartısma olmasın Evet hakan ilk on birde oynamasın ama bu takımda her zamana bulunsun.......Adamın tek bir kavgasını görmedim.......

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Galatasaray'a 1 tane yaşlı forvet yeter 2.yakışmaz.

Adam 34 yaşına kadar Fransa ligi ve Portekiz Milli takımındaki gollerini atmışsa,Türkiye Liginde ölüsü oynar diye düşünüyorum,ama Avrupa maçları için aynı şeyi söyleyemem.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Hakan Şükür'den bahsediyoruz yani kraldan yani Türk milli takımının en golcü oyuncusundan yani Dünya Kupası tarihinin en erken golünü atandan yani..... saymakla bitmez onun özellikleri Pauleta gelse kötü olmaz demiyorum dememde bulduğunu atan bir forvet tam aranılan kan ama Kalli'nin isteyeceğini sanmıyorum
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Hakanı neden kadroda bulunduruyormusuz o Türk ama anladın..........Bosuna yaslı yabancı almaya gerek yok zaten fotomac yalan attı... hemde yönetim genc takım kuruyor........

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Arkadaşlar Hakan Şükür'ün takım oyununa katkısını bilmeden hala konuşuyorsunuz. Pauleta bir halt yiyemez Türkiye'de çünkü Türkiye'de durarak oynayan futbolcu iş yapamaz. BKZ. Deivid, Kezman, Necati... Hakan'ın takım oyununda büyük artıları var. Hakan aynı zamanda çok teknik bir oyuncudur. Bakmayın ayağına alıp 5 kere top sektiremez ama önyargılı izlemezseniz, ne kadar iyi olduğunu görürsünüz. Hakan avrupa takımları için, Pauleta da Türk takımları için uygun değildir... Nokta...

hakan yedek duracak ama gelen adam oynayacak bunun için genç olması lazım(en azından 34 yaşında olmamalı) tartışma çok gereksiz

ya su ana kadar hıc bı futbolcudan gelısme yokmu(morıentes baptısta vs.)bı forvet lazım bıze ama bnce de bu pauleta olmamalı

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Morientes suanda valencinın oynadıgı 5 mactada yedek olmasına ragmen oyuna girmedi bugünkü mactadada oynamadı..........

5 macta hıc oynatmamıssalar bu adam gıdıcıdır bızden baska ılgılenı de olmadıgına(bızım ılgılendıgımız bıle mechul) gore bu adam bıze yakındır dıebılırız ıns. bekledıgımız forvet MorıenteS tır.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

begenmedigin 36 lık Hakan ın hala Türkiye de alternatifi bulunamıyor..bilip bilmeden konuşmak kolay tabi..

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by erdemzorer10 View Post
    begenmedigin 36 lık Hakan ın hala Türkiye de alternatifi bulunamıyor..bilip bilmeden konuşmak kolay tabi..
    Hakanı begenmeyebilir ama bir yabancı futbolcu ile niye karsılastırıyor anlamıyorum... evet pauleta ıyı golcu ama yaslı..

hakan hem turk hemde kral neden takımda bulundugunu anladınmı....

Erdem bosver uzatma ona gereken cevabı yukarda bizverdık ayrıca Hakan da bugün gol attı

Abdülharici lütfen düzgün ve mantıklı yorum yap..........rica ediyorum

Sayfa 2 / 134 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Mesaj Yetkileri