Sayfa 1 / 134 1231151101 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 4018 sonuç

Konu: Galatasaray Transfer Haberleri (II)

Nesil
    2003

Default Galatasaray Transfer Haberleri (II)

Galatasaray transfer haberlerine bu konu altından devam ediniz. Ayrıca lütfen artık transfer konularını bir sohbet alanı olarak kullanmayınız. Tartışma çıkartıcı, tahrik edici mesajlardan kaçınınız.

Adnan Sezgin sefere cikmis ins. eli bos donmez

Nesil
    2007
    Yer
    CORLU

Ben bi şey sorucam sakın yanLış anLamayın! Morientes transferi ne oLdu ?

yalan oldu..

aslında kallinin demeçlerine bakarsanız herhalde yıldız bir golcü için gsmizin sadece sponsor desteği değil kendi elindeki imkanları da kullanması gerekecek.necatinin de satılık listesine konulmasını kalli buna bağladı.ancak ben yine de necatinin satılması taraftarı değilim.serkan-özgürcan-hakan-karanın yanına bir forvet yeter mi belli değil henüz.ayrıca medyada çıkan crespo haberleri bana göre tamamen hayal.

fotomac Podolskı yazıo du bugun

Nesil
    2005
    Yer
    ŞişLi + Byrmpşa Carrefour

Fotomaca bakma sen onLar yazıo herkesı
    crespo veya onun ayarında bırı oLsa ciddi ciddi uefa'da lıqde cok iddaaLı oLuruz

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Ne Podolski ne Baptista ?

Bence Brezilya'dan yetenekli bir genç getirirler.Pato ayarında..
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

İgor Budan gelebilirmiş...

Nesil
    2005
    Yer
    ŞişLi + Byrmpşa Carrefour

Nerde BzmkıLerde Ole Genc Yetenek BuLma Marifeti

İqor Budan Kim N İş Yapar

Igor Budan için biraz araştırma yapabilirdin.
    Bonsrvisi Palermo ve Parma'da ortak. Onlarla anlaşılmaya çalışılıyor dendi haberlerde 1-2 saat önce. Fiyatı düşürmeye uğraşıyorlarmış falan.
    Forvet oynar kendileri.

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Kafa toplarında etkili bir forvet..

Aslında aradığımız tarzda bir futbolcu..

ne budanı ya nilmar veya lima ondan kat kat iyidir.

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

serhat1616 nedeni nedir acaba?

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Nilmar sakat yönetim onu almaz daha hazır adam arıyor.......Ayrıca budan ı bilmeden konusuyordun serhat kardes ben gecen sene seria a da bir cok macını izledim......

UEFA´ya kadro listesi 8 Agustos´da verilcek..

Kaynak:LigTV

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

arkadaslar budan iyi oyuncu ama yönetimin açıklaması var..yönetim bomba bi isim üzerinde duruyor bu yüzden budan dan farklı isimlerde olabilir

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Zaten budan transferi Foxsporun sallaması...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bencede

inşallah crespo yada morientes ten biri olur son gelişmeler ne bilmiyorum ama bu iki oyuncudan birini çok isterim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kontenjan dolmadı mı sizin ya?

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Carrusca giderse 2 kişilik boşluk olacak..

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Kontejan suan bos 6 yabancımız ayrıcacarusca gidecek 2 kişilik bosluk olacak zaten iki yabancı gelecek bana göre

Ayrıca forvete bir türk alternatif daha gelebilir

Bugün açıklama yapıcaktı galatasaray yani yapıcak

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ekolata View Post
    Bugün açıklama yapıcaktı galatasaray yani yapıcak
    Nerede söylendi?
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Pauleta G.Saray'da

..Ve Galatasaray, Lincoln'ü bile gölgede bırakacak forvet transferini dün gerçekleştirdi. Sarı-kırmızılılar, Paris Saint Germain'in 34 yaşındaki ünlü golcüsü Pedro Pauleta (Pedro Miguel Carlos Resende) ile anlaşmaya vardı. Böylelikle Canaydın'ın, "Karşıyaka maçında yeni golcümüzü açıklayabiliriz" müjdesi gerçekleşti. Bugün Pauleta'nın duyurulması bekleniyor

BİR GOL MAKİNESİ
    Galatasaray'dan sadece Türkiye'yi ve Avrupa'yı değil, dünyayı sarsacak transfer bombası... Sarı-kırmızılılar, Paris Saint Germain'in 'dünya golcüsü' Pedro Pauleta (Pedro Miguel Carlos Resende) ile büyük oranda anlaştı. Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, dün Fransa'ya giderek günlerdir büyük bir gizlilik içinde yürüttükleri bu transfere noktayı koydu. Sezgin, PSG'li yöneticiler ve Pauleta ile görüştü, taraflar küçük pürüzler dışında el sıkıştı. Fransız golcü, geçen sezon 30 maçta 15 gol attı.

MÜTHİŞ TRANSFER

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, geçtiğimiz günlerde Karşıyakalı yöneticilere bugünkü maç için "Karşılaşmayı Alsancak'ta değil, Atatürk Stadı'nda oynayalım. Maç öncesinde Lincoln'ü bile gölgede bırakacak yeni forvet transferimizi açıklayabiliriz" diyerek taraftarları heyecanlandırmıştı. Canaydın'ın bugün Karşıyaka maçında Pauleta'nın Galatasaraylı olduğunu açıklaması bekleniyor. 34 yaşındaki PSG'li forvet, tek başına maç çevirebilecek kalitede bir yıldız olarak tanınıyor.

Trabzon Limanı'nı satsanız alamazsınız

Pauleta, 2 sezon önce Trabzon'un gündemine gelmişti. O dönemde teknik direktörlük yapan Halilhodziç, Trabzonsporlu yöneticilere Pauleta için "Trabzon Limanı'nı satsanız bile alamazsınız" demişti. Halilhodziç, 2003-2004'te PSG'de ünlü golcü ile çalışmıştı. Pauleta, Portekiz tarihinin Milli Takım'da en fazla gol atan oyuncusu.

Tam bir gol ustası

Sezgin, geçmişi başarılarla dolu olan PSG'li futbolcunun işini dün bitirdi.

Uzun zamandır forvet arayışlarını sürdüren Galatasaray, dün Paris Saint Germain'in süper golcüsü Pauleta ile büyük oranda anlaştı. Paris'e giden Sezgin'in, Fransız kulübü ile sıkıştığı öğrenildi. Geçmişi başarılarla dolu olan Portekizli oyuncu, tam bir gol ustası ve kariyeri boyunca 1'i Portekiz , 2'si Fransa olmak üzere 3 kez gol krallığına imza attı.

POSTİGA DA GÜNDEMDE

Tescilli gol kralı olarak bilinen Pauleta Portekiz Milli Takımı tarihinde de en çok gol atan oyuncusu. Pauleta, PSG'de son iki sezonda 65 maçta 36 kez fileleri sarsarak kalitesini bir kez daha gösterdi. Sarıkırmızılı kulübün transferle ile ilgili bugün resmi açıklama yapması bekleniyor. Galatasaray'ın her ihtimale karşı Porto'lu Helder Postiga ile de görüştüğü belirtildi.
    Süleyman GÜLTEKİN

Cengiz abi bu fotomac ne diyor ya?????Adam hemde ismini vermiş pauleta iyi golcüde hem yaslı hemde agır bana göre........Yalandır insalllah

Nesil
    2006

Pauleta kimmiş ya ? Lincol'ü gölgede bırakacak transfer bu mu?
    Forumlarımızda küfür etmek yasaktır. Küfürlü mesaj yazdığı için hesabı kapatılmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

balon haberdir yahu pauleta'yı kim alır bundan sonra..adam kariyerinin son dönemlerini yaşıyor

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Pauleta çok yaşlı.Bence yalan haber.Postiga ise iyi oyuncu.O gelebilir

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Son Aslan Pauleta

Galatasaray, Paris Saint Germain'in Portekizli golcüsü Pauleta ile söz kesti İtalyan ve Fransız kaynaklara göre 32 yaşındaki forvet sezon sonu geliyor.

11/03/2005 Fotomaç

Bundan iki yıl önce manşetiydi fotomaçın pauleta bunlar artık eski manşetlerini sıkıldıkça yeniliyolar çünkü o kadar çok adam uydurdular ki artık uydurucak yeni isim kalmadı uydurma konusunda kendilerini tekrar eden tek basın türk basınıdır heralde bu uydurma basının ilahı fotomaç bravo fotomaç...

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Emurafu View Post
    Cengiz abi bu fotomac ne diyor ya?????Adam hemde ismini vermiş pauleta iyi golcüde hem yaslı hemde agır bana göre........Yalandır insalllah

Fotomaç okuma
    Pauleta iyi adamdır, şut tekniğine hayranımdır.
    Çok hızlı değil ama yavaş da sayılmaz.
    Zaten PSG hayranı olduğumu herkes biliyor, benim yorumlamam biraz fanatik kalabilir

Pauleta gelecek oyuncu değil,kesinlikle kötü oyuncu da değil, en son çare olmalı.Ona kadar gelebilecek bir çok isim var..

.

Bence Galatasaray, Jon Dahl Tomasson'un peşinde koşmalı..
    .
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Fotomaç okuma
    Pauleta iyi adamdır, şut tekniğine hayranımdır.
    Çok hızlı değil ama yavaş da sayılmaz.
    Zaten PSG hayranı olduğumu herkes biliyor, benim yorumlamam biraz fanatik kalabilir :

Pauleta gelecek oyuncu değil,kesinlikle kötü oyuncu da değil, en son çare olmalı.Ona kadar gelebilecek bir çok isim var..

.

Bence Galatasaray, Jon Dahl Tomasson'un peşinde koşmalı..
    .
    Cengiz abi Tomassonda ben begenmiyorum bana göre tam forvet degil kendisi ayrıca tomasson villarealde kaldı sanırım 500 bın euroya bonservisi alındı.......Stutgart hoca veh onu istemedi sattılar zaten villarealde kiralıktı.......

Sayfa 1 / 134 1231151101 ... SonSon

Mesaj Yetkileri