Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 40 sonuç

Konu: Kayserispor Transfer Haberleri

Nesil
    2003

Default Kayserispor Transfer Haberleri

Kayserispor transfer haberlerine bu konu altından devam ediniz. Ayrıca lütfen artık transfer konularını bir sohbet alanı olarak kullanmayınız. Tartışma çıkartıcı, tahrik edici mesajlardan kaçınınız.

Nesil
    2005
    Yer
    ŞişLi + Byrmpşa Carrefour

Kayseri’de hareketli günler

Kayserispor, geçen sezonun devre arasında transfer ettiği Marcelinho Eder ile yollarını ayırdı. Forvette isteneni veremeyen Sambacı’yı gönderen Sarı-Kırmızılılar, Real Betis’te oynayan Vogel için de indirim bekliyor. Bir yıllık kiralama bedeli 750 bin Euro olan İsviçreli yıldız için İspanyol kulübüyle yaptığı görüşmelerden olumlu sonuç çıkaramayan Sarı-Kırmızılılar’ın yeni arayışlara gireceği belirtildi

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

vogelin gelmesi zor ama gelse çok büyük bir transfer olur ön libero kaya gibi olur

İyi olmuş 5 para etmezdi zaten Eder efendi

Vogel getirilmeli .....

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

vogel iyi bir futbolcu ama isviçre maçında sonra yaptığı hareketler daha unutulmadı tepki alır bence

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

bugün bi spor sitesinde kayserinin 5 tane kombine sattıgını okudugum eger bu gerçekse halkın takıma sahip çıkmaması gerçekten kötü olmuş

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Kayserispor yöneticileri Topuz ve Gühkan için verilen milyonları ellerinin tersleriyle iterken Kayseri taraftarı sadece 5 tane kombine alıyor. Kayseri halkı çok duyarsız kalmış takımalrına biraz olsun sahip çıkmaları gerekirdi.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

O kombine konusunda yönetim haksız arkadaşlar kayseride kale arkası bileti geçen yıl 2 ytlye verdiler bazende 5 ytleye sattılar ama şimdi kale arkası kombine bilete 150 ytl istiyorlar insanlar neden kombine alsın şahsen bende almadım kombine almak için kombinenin bir avantajı olacak ki taraftar alsın ama burada kombine alan kazık yiyor ama kombine satılmaması stadın boş olacağı anlamına gelmez stad her zaman dolu olur geçen sezon olduğu gibi

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by dnz009 View Post
    O kombine konusunda yönetim haksız arkadaşlar kayseride kale arkası bileti geçen yıl 2 ytlye verdiler bazende 5 ytleye sattılar ama şimdi kale arkası kombine bilete 150 ytl istiyorlar insanlar neden kombine alsın şahsen bende almadım kombine almak için kombinenin bir avantajı olacak ki taraftar alsın ama burada kombine alan kazık yiyor ama kombine satılmaması stadın boş olacağı anlamına gelmez stad her zaman dolu olur geçen sezon olduğu gibi
    kusura bakmada kombine fiyatları 2-5 ytl olmaz..özellikle hedefi olan bi takımın... kombine fiyatları çok normal...herkes bu fiyattan satıyor kombineleri...ayrıa kayseri bi ekonomisi gelişmiş bir şehirde kombine için 150 ytl fazla olmasa gerek...

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

O kadar oyuncuyu satmamışsa ve zorla elinde tutmuşsa bence taraftar kombinelere saldırmalıydı Size yakından bir örnek vereyim: Bildiğiniz gibi ben Eskişehirliyim ve doğal olarak Eskişehirspor taraftarıyım Eskişehirspor yönetimi bütün stadı kombine yapmaya çalışıyor Zor gibi görünsede satış yapan bayiilerden gelen haberlere göre kombine biletler tükenmek üzereymiş artık aradaki farka siz karar verin
    I'm back...

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Kombine için tabi 150 için az değil hatta çok uygun ancak kayseride bilet fiyatı geçen sezon kale arkası 2 ytl bazı maçlarda 5 ytl bu sezon ne olur bilemem ama 2*17=34 ytlye denk geliyor haliyle taraftarda almıyor bu sezon kale arkasını yapsınlar 10 - 15 ytl de görsünler nasıl satılmıyor kombine neden alınır bir karın olacakki alacaksın ama urada kazık yiyor taraftar suç yönetimde alıştırdı milleti 2 ytlye maç seyretmeye sonrada kombine satmaya çalışıyor

Nesil
    2005
    Yer

Kombine Alınmasada Olur
    NasıLsa Stad Her Mac DoLuyor

NormaL BiLet Alıp Bütün Sezon Vericen Paraya Göre Kombineyi PahaLı BuLuoLar Buda Gayet NormaL

Nesil
    2005
    Yer

Kayseri'nin Saidou aşkı

Kayserispor, G.Saray'ın eski futbolcusu Saidou ile temasta. Saidou ile görüştüklerini doğrulayan genel menajer Süleyman Hurma, "İstanbul Atatürk Havalimanı'na gelen Saidou'ya teklifimizi ilettik. Şartlar uygun olursa Saidou'yu renklerimize başlayabiliriz" dedi.

Kotu Adam DeiL Turkıyeyıde Tanıo
    Olsada Olur Olmasada Olur

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

saidou kayseri için iyi bir transfer olur diye düşünüyorum

Nesil
    2005
    Yer

Uzun Zmndır Almayı Dusunuo Bzm YonetıcıLer
    BasarıLıda Olur Burda

Kone Tranferıne Dondu Bı TurLu AlamadıLar

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Saidou Ragıbın yanına iyi bir oyuncu olur orta alanı toparlar

edit:saidou şuan kayseride sağlık kontolünden geçiyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Saidou çok kaliteli bir oyuncu geldiyse çok yararlı olur forvette süper

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Saidou harika bir transfer olur.

Nesil
    2005
    Yer

Saidou Ragıbın yanına iyi bir oyuncu olur orta alanı toparlar

edit:saidou şuan kayseride sağlık kontolünden geçiyor

Nassı Yani

saidou kayseridemi şimdi
    şaşırdım bı anda sen soLeyınce

Quote Originally Posted by Maksic View Post
    Saidou çok kaliteli bir oyuncu geldiyse çok yararlı olur forvette süper
    forvette mi?

Ön Libero değil mi yahu..

Nesil
    2005
    Yer

Kayserispor Saido ile anlaştı. İmza Pazartesi

Galatasaray'ın eski futbolcularından Kamerunlu orta saha oyuncusu Alioum Saidou, Kayserispor'la Pazartesi günü sözleşme imzalayacağını açıklarken, Türkiye'nin ikinci vatanı olduğnuu söyledi
    Galatasaray, İstanbulspor ve Malatyaspor'da forma giydikten sonra geçen yıl Fransa'nın Nantes takımına transfer olan Saidou, 31 maçta 90'ar dakika forma giydi.

Kayserispor yönetimiyle yaptığı görüşmenin olumlu bitmesinin ardından Fransa'dan uçakla önce İstanbul'a daha sonra da Kayseri'ye gelen Saidou, Hilton Kayseri Oteli'ne yerleşti. Daha sonra sağlık kontrolünden geçirilen Saidou, sarı kırmızılı yöneticilerle yaptığı son görüşmede de anlaşmaya vardı.

Genel Menajer Süleyman Hurma, toplantıdan sonra, "Saidou'yu sezon başından beri istiyorduk. Bonservisi elindeydi. Pazarlıklar bugün sonuçlandı. Kendisine renklerime kattık. Pazartesi günü imza töreni düzenleyip kadromuza katacağız" diye konuştu.

Çok iyi derecede Türkçe konuştuğu dikkati çeken Saidou ise, Türkiye'yi çok sevdiği için Fransa, Almanya, Rusya ve İsrail takımlarından gelen teklifleri geri çevirerek Kayserispor'u tercih ettiğini vurguladı, "Türkiye'yi ve Türkleri çok sevdiğim için Kayserispor'u seçtim. Kayserispor'la 2 yıllık sözleşme imzalayacağım" dedi.

Saidou Ön Libero

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Saido yararlı bir transfer olur Kayseri için.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Saidou dün geldi kontrolden geçti imzayıda attı hayırlı olsun iyi transfer ragıbın yanına biri gerekti tam nokta transfer oldu.İyide oldu

Nesil
    2005
    Yer

R**ıpta bu sene manyak oyuo ıLk hafta macı hazırLık macLarı faLan acaip beğendım

Saidou qaLatasarayda oynarkende kotu deiLdi onun yerıne ınamoto'yu aLmısLardı bıde

ısabetLı transfer oLdu
    toLunay kafkad'da ertugruL sagLam qıbı basarıLı oLcak

Saidou resmen Kayserispor'da
    Turkcell Süper Lig'in güçlü ekiplerinden Kayserispor, Galatasaray'ın eski futbolcusu Alioum Saidou ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Kayserispor, Kamerunlu futbolcu Saidou'yu resmen renklerine bağladı. Saidou, kendisini 2 yıllığına sarı-kırmızılı renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

İmza töreninde bir açıklama yapan Saiodu, ''Kayserispor'un büyük camia olduğunu biliyordum. İyi takım kurdular. İki yıl önce Galatasaray'da oynarken Kayserispor'u biliyordum. Bir futbolcu her zaman iyi takımlarda oynamak ister. Mehmet Topuz beni motive etti. Başarılı olmak için çalışacağım'' diye konuştu.

Kayserispor Onursal Başkanı ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki de, ''Saidou'yu daha önce istemiştim. O zaman olmadı, Galatasaray'da kalmak istiyordu. Galatasaray da bu futbolcusunu pek vermek istemiyordu. Sonra da bir Malatya macerası oldu. Ama kısmet bugüneymiş. İnşallah Saidou burada başarılı olur. Kayserispor'un orta sahasında bir sorun yok ama Saidou ile orta sahamız daha da güçlenir'' dedi.

Saidou son olarak Fransa'nın Nantes takımında oynuyordu.

NTVSpor

Nesil
    2005
    Yer

Tam Ben Koyuyodum Haberi

İii Transfer Kayserisporumuz İçin
    HayırLı UğurLu Olsun
    İnşaLLah Çok BaşarıLı Olur

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Güzel transfer oldu süper takım olduk bu arada gökhan ve topuza gönülsüz hiçbir faydası olmayacak diyenler nerede gökhnadan 2 maçta 2 gol 1 asist topuzdan 2 maçta 1 gol 1 asist nerede o millet seozn başlasın görüşürüz diyolardı

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Kayseri bu sene süper takim kurdu insAllah basarili olurlar.

Nesil
    2005
    Yer

Güzel transfer oldu süper takım olduk bu arada gökhan ve topuza gönülsüz hiçbir faydası olmayacak diyenler nerede gökhandan 2 maçta 2 gol 1 asist topuzdan 2 maçta 1 gol 1 asist nerede o millet sezon başlasın görüşürüz diyolardı

Bırazda Olsa Bnmde Suphem Vardı
    Ama Burda Cok İddaaLı KonusanLar Vrdı
    Hıc Bı Faydası Olmaz Artık OynayamazLar Daa Aynı Performansı GosteremezLer KesınLıkLe GıtmeLerı Gerekıo DienLer NerdeLer___???

Artık İlk 3 veya 4 İçin OynamaLıyız Ilk 5 Kesmez Daa Bızı
    İnşaLLah En Azından Yerımızı Koruruz Ama Bu Sene Daa İi Olacak

iyi bi transfer yapmış kayserispor

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri