1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: Seçimin kaderini değiştiren oy Çarşı'dan geldi(Siyasi değildir)

Wink Seçimin kaderini değiştiren oy Çarşı'dan geldi(Siyasi değildir)

Çarşı seçimlerde yine belirleyici rol üstlendi,iktidarı değiştirdi

http://www.youtube.com/watch?v=vyXmet0tnzo

Hatta çarşı partisinin sloganı bile hazır

OOOooooooooooooooooo
    Erken seçim olsaa
    Çarşı parti kursa
    Alen aday olsa
    Millet huzur bulsa.....

Aslında tezahurat bu

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Bu oy Çarşı Heryerde sözünü kanıtlıyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kullandığı oya yazık olmuş bee...

Nesil
    2006
    Yer
    BJK İnönü Stadı

Çarşı Partisi Teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    Sivas

Ben de diyorum ne yazıyor katlama sitili süper

Nesil
    2005
    Yer
    Belli bir yerim yok adımd

Bence bu komik yada gülünecek bir olay değil.Orda ülkenin kaderini değiştiren pusulalar böyle bir şey için kullanılamaz.Bu bir suçtur.Çarşıyı zaten herkes tanır böyle bir organizasyona gerek yok.Bu ülke meselesini şahsi mesele haline getiren şahsiyet ne yazık ki çok iyi birşey yaptım zannediyor...
    Bursasporlu Olmak Ayrıcalıktır...

Nesil
    2006

Siyasi içerik yok diyorsunda orada parti oyları var. Ayrıca bu tip davranışlar kanunende yasak. Sanırım videosuda yasak olsa gerek.

Parti amblemleri heryerde var sonuç olarak onlardan birine basmıyoki,bir parti propogandası görmedim ben ..

Quote Originally Posted by SaRPeR1903 View Post
    Parti amblemleri heryerde var sonuç olarak onlardan birine basmıyoki,bir parti propogandası görmedim ben ..
    Doğru herhangi bi partinin propagandası yok ama bu tür yapılanlar yüzünden işte ülkemizde demokrasi tam anlamıyla işlemiyor.Sonuçta çarşı yı bu ülkede futbolla ilgilenen herkes tanıyor dolayısıyla da herhangi bir reklama ihtiyacı yok.Çarşının ve tabi diğer taraftar gruplarının da bu tür milli konularda daha duyarlı olmasını beklemek gerekir.Eğer seçimi protesto etmek istiyorsan boş oy kullanırsın (aslında o da yanlış ama) yeterli olur.

1 oy diye kucumsuyosun ama yarın birgün ya GFB lilede böyle bişey yaparsa nolcak .

Quote Originally Posted by kasparov42 View Post
    1 oy diye kucumsuyosun ama yarın birgün ya GFB lilede böyle bişey yaparsa nolcak .
    Doğru senin gibi düşünen fenerliler oldukça biz çok ilerleriz ülke olarak(!)

Quote Originally Posted by fatih akin View Post
    Doğru herhangi bi partinin propagandası yok ama bu tür yapılanlar yüzünden işte ülkemizde demokrasi tam anlamıyla işlemiyor.Sonuçta çarşı yı bu ülkede futbolla ilgilenen herkes tanıyor dolayısıyla da herhangi bir reklama ihtiyacı yok.Çarşının ve tabi diğer taraftar gruplarının da bu tür milli konularda daha duyarlı olmasını beklemek gerekir.Eğer seçimi protesto etmek istiyorsan boş oy kullanırsın (aslında o da yanlış ama) yeterli olur.
    Eee bu dolu oy mu sayıldı şimdi boş oy işte

Kimine komik veya eğlenceli gelir kimine gelmez...Ama oyu veren kişinin seçimi ile ilgili konuşursak o zaman siyasi içeriğe girmiş oluruz bence...Belki de seçmen hiç bir partinin kendisini temsil edeceğini düşünmüyordur ve bunu protesto amacıyla Çarşı ya oy vermiştir...Arkadaşın iradesine ne olursa olsun saygı duymalıyız...

Quote Originally Posted by SaRPeR1903 View Post
    Eee bu dolu oy mu sayıldı şimdi boş oy işte
    Doğru bu kadar "BOŞ" işte

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by fatih akin View Post
    Doğru senin gibi düşünen fenerliler oldukça biz çok ilerleriz ülke olarak(!)
    Fenerliler yapmadı ama başkaları yapmış

Nesil
    2006
    Yer
    Çorlu

Çarşı seçimede karşı

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul-izmir

çarşı zaten türkiyenin en iyi taraftar grubu bana göre.bu olay biraz sınırı aşmış sanki ama...

Quote Originally Posted by Andriy View Post
    Fenerliler yapmadı ama başkaları yapmış
    Ben zaten bu sözümü başka bir arkadaşa yazmıştım fark ettiysen.Ben bunu kasparov42 gibi düşünen Fenerbahçe lilere dedim.Ama sen bir Fenerli olarak bu dediğimi üstüne alındıysan kusura bakma.Kesinlikle bu lafım belirli konularda duyarlılıkları yerleşmemiş olanlaraydı.Bu laf sadece Fenere BJK ye Galatasaray a ya da herhangi bir takıma,herhangi bir insana söylenmedi.

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

İşte yaratıcılık naparsın

Mesaj Yetkileri