Sayfa 1 / 9 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 269 sonuç

Konu: Bolton Wanderers da Bayan menajer dönemi başladı

Default Bolton Wanderers da Bayan menajer dönemi başladı

Flaş Haber:

Bolton Wanderers klübü başkanı Phil Gartside büyük takımlara karşı iyi oynamak istediklerini belirterek sözüne devam etti bu lige renk katmak gerekli. Biz de bu amaçla bayan bir menajerle anlaştık.Bu sürpriz Ada Futbol unu sarsacağa benziyor.
    Şimdi canlı bağlantıyla hava alanındaki muhabirimize bağlanıyoruz.

Mikrofonlarımızı yeni menajer Ayseeg Aygo ya uzatıyoruz.Evet efendim,Bolton klübüyle anlaştınız.Otoriteler bir bayanla bu işin yürümeyeceğini belirtmekte.Sizin düşünceleriniz nelerdir? Gerçekten başarı yakalayabilecekmisiniz,yada bu takımın ruhunu ve havasını değiştirebilecekmisiniz?

AA-Öncelikle otoriteleri yanıltacağım bu konu da kendime güvenmekteyim,ayrıca bayan menajerlerin önünü açmaya and içtim.Elde edeceğim başarılarımı şimdiden onlara adıyorum.

Sayın Ayseeg Hanım umarım bu hırsınızı oyunda da gösterebilirsiniz. Biz sizi daha fazla tutmayalım malum yol yorgunusunuz.

AA-Teşekkürler.

Başlangıcı yapıyorum arkadaşlar.Biz de biraz oyundaki becerimizi gösterelim bakalım. Screenlar birazdan gelecek. Transfer olayına girmeliyim öncelikle

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Hadi bakalım Ayşe..

Bir ilk oldun sen..
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bolton'ı buradan böyle bir ilke imza attıkları için tebrik ediyorum

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Bu bir ilk başarılar..

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Basarilar Bolton'u sampiyon gormek isteriz

Başarılar Dilerim.Takipçisiyim bu kariyerin

ilk transferimiz:
    Ishmael Miller: 2m dolar a Manchester City den alındı

Takımın belkemiği oyuncularından Giannakopoulos 9,5 m dolar a Aston Villa ya imza attı.

Giannakopoulos transferi iyi bir transfer kaynağı, neden sattın diyebilirsiniz ama başka çarem yoktu transfer kaynağı denen birşey yok çünkü takımda ve 2 önemli oyuncumuz uzun sakatlığa sahip biri 6 diğeri 3 ay :S

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Basarilar Dilerim

Basarilar dilerim miller transferini biraz sacma buldum 1.91 boyu olup da jumping'i 10 olan bi adam ilk defa goruyorum

Başarılar...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Basarilar! Bende takip edicem bu kariyeri... Giannakopoulos'u satman ii... Parasi guzel zaten ole cok da muthis bir oyuncu degil onun yerine Brezilya'da ondan daha iyi oyuncular var... Ishmael Miller olayini annayamadim... O da cok iyi bir oyuncu degil... Bakalim napicaksin Bir de sunu ekleyeyim:

Quote Originally Posted by gulerba View Post
    Basarilar dilerim miller transferini biraz sacma buldum 1.91 boyu olup da jumping'i 10 olan bi adam ilk defa goruyorum

Haklisin bende gormedim... ama belki bir bildigi vardi... Sezon icinde gorucez

Ishmael Miller ı daha önceden de denemiştim. Bulunsun işime yarayacak

Sporting in Defansı Anderson Polga ile ilgilenmekteyiz. Eğer bu transfer gerçekleşirse birkaç oyuncu daha yollayıp büyük oynamaya çalışacağız.

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Polga iyi transfer olur

Bence guzel bir kariyer olacak gibi gozukuyor, ozellikle transfer politikasi ilgi cekici. Polga biraz agir bir oyuncu ve cok ta uzun da degil. Elbet bir bildigi vardir sayin bolton teknik patronicesinin..merakla bekliyorum..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Anderson Polga gereksiz olur... Farkindaysan hep potansiyeli olmayan oyuncular aliyorsun... Genie Scout'un var mi? Ishmael Miller ve Anderson Polga vasat isimler... Miller'i denemissin isine yariyorsa joker olarak kullanirsin da... Boyle isimler yerine potansiyeli olan 25-26 yasinda gencler alsan Eger tavsiye istersen hepimiz bir suru isim tavsiye edebiliriz

Bence guzel bir kariyer olacak gibi gozukuyor, ozellikle transfer politikasi ilgi cekici. Polga biraz agir bir oyuncu ve cok ta uzun da degil. Elbet bir bildigi vardir sayin bolton teknik patronicesinin..merakla bekliyorum..
    Gene sana katiliyorum... Cok agir ve teknik ozellikleri vasat tek iyi yani konsantrasyonu iyi hata yapmaz...

Quote Originally Posted by YusufT View Post
    Polga iyi transfer olur
    Sana katilmiyorum

Quote Originally Posted by YusufT View Post
    Polga iyi transfer olur
    ciddi misin? o zaman baki sansasyonel bir transfer olur bence. Bilmiyorum sizin oyunlarda nasil polga ama benim oyunda cok siradan bir stoper..

Başarılar dilerim

Polga yerine Waldo Ponce cok daha mukemmel olur Ayse Hocaya nacizane tavsiyem..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Waldo Ponce iyi bir oyuncu ben de tavsiye ederim pozisyon alma, ziplama, kafa, konsantrasyon ve marke etme ozellikleri cok iyi guzel bir defans olur

Birmingham ile yaptığımız maç sonucu burada.
    I.Miller a güvenim sonsuz ben Kendi tahminlerimce oynarım bu oyunu. Yardımcı hiçbir program kullanmadan ve tabii oyuncular da aynı şekilde. İstatistikleri özellikleri 2. lig kalitesinde olmadığı gelişebilecek gibiyse alırım

Maç Yorumu
    İlk yarıda varlık gösteremeyen takımımız devre arası konuşmalarımız sonucu gerçek gücünü göstermiştir. Anelka ise takımın yıldızı olarak görevini başarıyla yerine getirmiştir

Ek olarak Ishmael Miller maçı 9 ile bitirmiştir.Bir golünde hazırlayıcısı olmuştur
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Saolun tavsiye için fakat Sadece ingiltere premier league açık db büyük olsa da bu oyuncu maalesef bu yüzden görünmemektedir

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Ben polgayi erciyesspor almistimda orda iyi oynamisti

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Gayet iyisin ama yardmci program isine yarardi sonucta dunyadaki tum futbolculari bilemezsin... Miller'a gelince iyi oynamis... Bakalim yeni transferler nolucak...

Polga dan yeni gözdeler yüzünden vazgeçilmiştir. Şimdi akıllardaki soru birçok klüp tarafından teklif alan oyuncumuz üzerinde.

Takımda tutmayı düşündüğüm bir oyuncu.Teklifler fena değil fakat henüz çok genç ve kesinlikle daha iyi oyuncu bulamam onun yerine

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Satma iyi bir oyuncu hele ayni ligde bir takima asla satma

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

bencede satma

Nesil
    2006

Başarılar diyim bali

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Öncelikle başarılar dilerim.Birmingham galibiyeti müthiş olmuş.Bence de O'Brien'i satma.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ayşe başarılar harikasın bir bayan olarak da futbolu sevmeyen bayanlara inşallah ornek olursun
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

cok dogru walla.tanıdıım cogu kız ne anlıosun futboldan menejerlıkten dıo

Nesil
    2007
    Yer
    Fontana di Trevi - Roma :

İlk defa bu oyunu oynayıp seven bir bayan gördüm
    Kariyerinde başarılar.

Sayfa 1 / 9 123 ... SonSon