Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 95 sonuç

Konu: 1895'te Doğdu Aşkımız..[West Ham Kariyeri]

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    Kardeş önyargı falan boş işler, oyun başladığında Estimated Value 145 Milyon Dolar ile en zengin 6. klübüm Premier Lig'te...
    Bak kendin diyosun kulubün toplam parası 145 sana verilen transfer bütçesi 205 bunun olması imkansız yani.Ayrıca sana 145 bile veremezler çünkü kulubün toplam parasını transfere ayırmazlar.

Bildiğim kadarıyla aylık taksit olayında ne kadar ay için ne kadar para önerdiysen bölünüp ödeniyor para.

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Quote Originally Posted by cekochan View Post
    Bildiğim kadarıyla aylık taksit olayında ne kadar ay için ne kadar para önerdiysen bölünüp ödeniyor para.
    Ödenmesi öyle ama transfer bütçesi ayrı kulubün toplam parası ayrı..Oyuncuyu 4m pesinat , 4m de 24 ay sonra vericem diye aldın diyelim.Transfer bütçenden 8m kesiliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by Omercip3208 View Post
    Bak kendin diyosun kulubün toplam parası 145 sana verilen transfer bütçesi 205 bunun olması imkansız yani.Ayrıca sana 145 bile veremezler çünkü kulubün toplam parasını transfere ayırmazlar.
    205 de nereden çıktı? Ya nasıl atıyorsunuz bunları? Ben oyunu açıtğımda 27 milyon dolardı sonra ek bütçe istedim, verdiler, 46 milyon dolar oldu, 1 ay sonra yine istedm(oyuna june 10 tarihinde başladım) yaklaşık olarak 20-25 milyon dolar ek bütçe verdiler.

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

İlk oyuna girdiğimde para istedim, 45 milyon dolar falan oldu.
    Sonra 1 ay kadar falan geçti, biraz daha istedim, yaklaşık 205 milyon dolar falan verdi, bu kadar oldu.
    Ayrıca 24 ay taksitle yapğtığım için yarısı gidiyor
    Bunu ben yazmadım.

Nesil
    2006
    Yer

Ya Allah Allah!!!!... İstersen kalvyenin sağ tarafına bak, tuşların dizilimine. Diğer mesajlarımı da okursan 20 Milyon dolar yazmak istediğimi anlarsın!!.

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Ya Allah Allah!!!!... İstersen kalvyenin sağ tarafına bak, tuşların dizilimine. Diğer mesajlarımı da okursan 20 Milyon dolar yazmak istediğimi anlarsın!!.
    Tamam senin dediğin olsun 20 yazmak istemişsin..İlk girdiğinde para istemişssin 45 milyon dolar olmuş paran , sonra bi daha istemişsin 20 daha vermişler 65 milyon dolar olur.Gelen oyuncuların toplam maliyeti sana 128 gidenlerde 4 yani 124 milyon dolar harcamışsın.65 nerde 124 nerde ?

Nesil
    2006
    Yer

Tamam, 65'i 2 ile çarp? 130.. Ben ne diyorum zaten, "24 ay taksitle verince Transfer Bütçesi nden yarısı düşüyor." Yani ben neden hile yapayım ki? Hiç mi öyle transfer yapmadınız?!..

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Tamam, 65'i 2 ile çarp? 130.. Ben ne diyorum zaten, "24 ay taksitle verince Transfer Bütçesi nden yarısı düşüyor." Yani ben neden hile yapayım ki? Hiç mi öyle transfer yapmadınız?!..
    Bak ben de diyorum ki yarısı gitmiyor.Böyle bişiy olabilir mi gelcek sene o zaman West Ham batıcak senin mantığınla bakarsan 65m az paramı

Nesil
    2006
    Yer

Premiership 3. Hafta:
    Newcastle-West Ham

Daha 1. dakikada, Newcastle frikik kazandı. Ben taktike defansif frikik organizasyonunu ayarlamamıştım, o yüzden ceza alanı dışı ve sol tarafı bomboştu. Top Milner'a geldi ve boş bir alanda uzaktan çaktı: 1-0..

Newcastle'ın o dakikadan sonra yine duran top dışında en fazla 1-2 pozisyonu vardı, ancak bizim takım 90 dakika boyunca saldırdı, ama ya kaleciye takıldık ya da auta gitti. Ve Bianchi'nin bir topu direkten döndü. Ancak son dakikada kornerden Leyrielton ortaladı ve Altın Kafa bunu kaçırmadı: 1-1

Tevez'in yokluğunu fazlasıyla hissettik yani. Çünkü Tevez Charlton maçında 6 günlük sakatlandı. O olsaydı çok büyük ihtimal bu maçtan da 3 puan alırdık.

Yeni bir transfer daha?!

Steffen İversen ile şu anda bonservis bedeli konusunda anlaşmaya çalışıyorum. Bianchi'nin yedeği olarak düşünüyorum. Bu transfer ile ilgili yeni haberleri ilerleyen dakikalarda koyacağım..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bak ben de diyorum ki yarısı gitmiyor.Böyle bişiy olabilir mi gelcek sene o zaman West Ham batıcak senin mantığınla bakarsan 65m az paramı
    İstersen bu soruna belgelerle cevap verelim?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Zaten 24 ay taksit yapınca normal isteyeceğinden daha fazla istiyor.

Hani İversen'di?

West Ham daha önce Steffen İversen ile ilgilendiğini duyurmuştu, fakat yeni patron şimdi de Eddie Johnson ile anlaştıklarını duyurdu:[Hem ispat hem haber]

Önemli Not: İspat etmek için transferi hemen gerçekleştimeliydim çünkü 31 August tarihindeyiz, o yüzden de biraz pahalı oldu

Açıklama güzel olmuş...

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Demek ki update lerimiz farklı bende çok denedim taksit olayını ama bende tamamı gidiyor.

Nesil
    2006
    Yer

Premiership'te Ayın Oyuncusu Rolando Bianchi(Altın Kafa):

Bianchi hakettiği ödülü aldı, ve bundan sonra da umarız almaya devam eder. 3 maçta 4 gol atarak gerçekten çok iyi bir performans sergiledi. Tevez son maçta olsaydı ikisi ile birlikte Newcastle'dan da 3 puanı alırdık.

Premiership'te Ayın Genç Oyuncusu Steven Taylor:

Taylor henüz 20 yaşında. Jumping'i 17 ve çoğu kafa topunu alıyor. Zaten kornerlerde Bianchi ile birlikte ön direğe yolluyorum, golleri henüz sıralayamadılar ancak sıralayacaklar.

Taylor defansif olarak da gerçekten çok iyi. Marking ve tackling özellikleri 17. Upson ile çok iyi idare ediyorlar defansı...

Leyrielton da 2. oldu. O da sağ kanatta gerçekten çok ama çok iyi. Herkese tavsiye ederim.
    Çok kolay adam geçiyor, Bianchi'ye iyi ortalar yapıyor. O da haketti ikinciliği...

Premiership'te Ayın İkinci Menajeri:

Liverpool gibi bir devi deplasmanda 5-1 yenip, Charlton'a 4 attık. Ama birinci seçmediler, kısmet..

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ben düz 7.0.2'yi kullanıyorum, sanırım 7.0.0'da da böyleydi. Neyse artık gerçekte ortakça birleşebildik sonunda. Kariyer süper gidiyor. EPL'nin tozu atacak bizimle...

Nesil
    2007
    Yer
    Bahçelievler

http://img363.imageshack.us/my.php?i...idenleraa6.jpg

Burda toplam satılanları göstermemişsin.sadece dean ashtonu göstermişsin.Rica etsem transferde gidenlerin sayfasını tamamını upload edebilirmisin..kadroyu güzel kurmuşsun..başarılar..

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

kadro güzel başarılar

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by attiilla View Post
    http://img363.imageshack.us/my.php?i...idenleraa6.jpg

Burda toplam satılanları göstermemişsin.sadece dean ashtonu göstermişsin.Rica etsem transferde gidenlerin sayfasını tamamını upload edebilirmisin..kadroyu güzel kurmuşsun..başarılar..
    Bir tek Ashton'u sattım ama senin için onu da upload edeceğim...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Premiership'te 4. Hafta:
    West Ham-Porstmouth

Taylor kendi kalesine süper bir gol attı. Kaleciye pas vereyim derken kaleye sert bir pas attı direğe çarpıp gol oldu. Sonra biraz debelemeye başladık ve 2. golü yedik. Daha sonra bir de penaltı kaçtı. Onun da üstüne Bianchi'nin bir kafa topu direkten döndü ve maç böyle bitti.

Haketmediğimiz puan kayıplarına uğruyoruz, ama burası EPL... Burada Herşey olabilir...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

düzenli aralıklarla puan durumunu koyarsan sevinirim

ha bide yaptıgın transferlerle olusan kadronuda koyarmısın ?

Başarılar kariyerini takip edecegim...

Nesil
    2006
    Yer

Kadrom:

Puan Durumu:

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Quote Originally Posted by Fred77 View Post
    Başarılar kariyerini takip edecegim...
    mesaj sayin 1 , yeni kayıtsın ve hemen bu kariyer gözüne ilişti.buraya girdin okudun ve takip ediceksin..ip adresleriniz forcimbom ile aynı değildir işallah.

Nesil
    2007
    Yer
    Bahçelievler

Kadro çok geniş ve harika forvette kimi oynatacaksın.birbirinden şahane forvetin var.Carlton coleı bence sat.Dean ashtonu biraz daha pahalıya satabilirdin..takipçinim başarılar..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

guardado sakatlardan dolayı bekte oynuyo galiba, devamlı orda oynatıyosan harcamıs olursun cunku cardozo gereksiz olmus bence peki iyi bir kanat deil
    hem pahalıya almıssın 15 milyon € ya behramiyi alırdın daha super olurdu

Nesil
    2006
    Yer

mesaj sayin 1 , yeni kayıtsın ve hemen bu kariyer gözüne ilişti.buraya girdin okudun ve takip ediceksin..ip adresleriniz forcimbom ile aynı değildir işallah.
    Ne kadar paranoyaksın ya Allah Allah!!.. Yöneticiler bir el atın şu üyeye, sürekli sorun çıkartıyor!!.

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Ne kadar paranoyaksın ya Allah Allah!!.. Yöneticiler bir el atın şu üyeye, sürekli sorun çıkartıyor!!.
    İp adresleriniz aynı çıkarsa sana el atıcaklar ama..

Nesil
    2006
    Yer

Çıkmazsa sen ne yapacaksın?

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Çıkmazsa sen ne yapacaksın?
    Sen söyle..Ancak bana arkadaşın olmadığını veya hiçbir şekilde tanımadığını da açıklıcaksın..

Nesil
    2007
    Yer
    Bahçelievler

İp adresleriniz aynı çıkarsa sana el atıcaklar ama..
    Omercip bu kariyere bir takıntın var galiba..Bak burda sen haricinde herkes bu kariyere olumlu yaklaşıyor..lütfen sende bu lüzumsuz tartışmayı keser misin?..

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Quote Originally Posted by attiilla View Post
    Omercip bu kariyere bir takıntın var galiba..Bak burda sen haricinde herkes bu kariyere olumlu yaklaşıyor..lütfen sende bu lüzumsuz tartışmayı keser misin?..
    Bana ne zamandır akıl hocalığı yapıyosun ? Ayrıca bu kariyere takıntım var evet.forcimbom sende özelden dostum beni kendine benzettin heralde gibi cümleler kurma bana.

Nesil
    2006
    Yer

Ya bırak lütfen kariyerime böyle saçma sapan mesajlar yazma tamam mı?

Kardeşim ben siteye misafirken bu hikayeleri okudugum için üye oldum benimde kendi sitem var diger yerler sıkmaya başladı ama bu sitedeki kariyer hikayeleri hoş o yüzden okudum istedigin takibi yaptır.Yorum yapmak suçmu???

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri