1 ile 24 arası toplam 24 sonuç

Konu: next level' artık yok,yazık çok yazık

S-B-Z Misafir

Default next level' artık yok,yazık çok yazık

programda özellikle boranın biz cm cilere büyük katkıları vardı,zaten canına yandığımın memleketinde tutturacaksan ya baldır bacak program yapacaksın,ya ağa paşa dizisi oynatacaksın,televole vs. gibilerini hiç saymıyorum.
    bir oyun programının ne kadar önemli olduğunu anlamayıp leveli kanal kanal dolaştıranları
    kınıyorum.
    ne bu yaaa

NE ARTIK YOK MU

NİYE

eee ben daha bu gece seyrettim.hiçde öle bişeyden bahsetmediler.
    bidaha çıkmayacak mı şimdi bu program

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Ne biçim iş bu ya garip garip programlar izlenme rekoru kırıyor. Bizim izlediklerimiz kaliteli yapımlar kapatılıyor.

evet Cfksanal sana katılıyorum ve programı kapatanları protesto ediyorum.

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

zaten kapanacakları her yerden bellıydı son programa şoyle bır baktımda studyo bomboştu sponsordan eser yoktu. ayrıca morallerde çok bozuktu.ne diyelim işallah başka bir kanalda yayın hayatlarına devam ederler

işallah .......

saçma sapan proğramlar izlenir böyle kıyak proğramlar rabet görmez derler ratıng'ine bakılmışmı

Programı kapatmadılar arkadaşlar programı biz bitirdik, kanal ile aramızda burada açıklanamayacak şekilde bazı hadiseler oldu.
    Kısa bir süre sonra daha iyi bir kanalda, daha geniş bir içerikle karşınızda olacağız.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MaDMaX
    Programı kapatmadılar arkadaşlar programı biz bitirdik, kanal ile aramızda burada açıklanamayacak şekilde bazı hadiseler oldu.
    Kısa bir süre sonra daha iyi bir kanalda, daha geniş bir içerikle karşınızda olacağız.
    oh be rahatladım. İnşallah çabuk yayına tekrar başlar.

Nesil
    2003
    Yer
    The Land Of Fire

arkadaşlar ! GENEL KONULAR bölümü CM ile ilgili genel konular içindir. Alakası olmayan konular için diğer bölümler mevcuttur. o yüzden bu konu taşşındı.

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Gamerextra
    Başarılar

S-B-Z Misafir

samuraycım izlediğin program 2 hafta önceki programdı dikkat ettiysen canlı yazmıyodu zaten.
    ayrıca sebep neden açıklanmıyor abi?söyleyin de bizde dostu düşmanı bilelim öyle değilmi hep bizmi ezilecez?

Dostum bazı şeyler kişi ve kurumları zedelememek için söylenemez, bu da onlardan bir tanesi...

S-B-Z Misafir

bize sevgi gösterene biz daha fazla sevgi gösteririz,bize bir adım gelene biz bin adım gideriz,bize karşı kaba kuvvet kullanana biz daha fazla şiddet uygularız
    MALCOM X

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

MaDMaX, bize biraz ipucu ver ne zaman baslar?

Dostum bizimde amacımız tabiki sizlerden uzak kalmamak, çok iyi bir kanal ile görüşmeler sürüyor, başka bir şey diyemem çünkü diğer arkadaşlar beni keserler
    Güzel günler bizleri bekliyor...

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Bizde destek veririz elimizden geldiği kadar...

S-B-Z Misafir

abilerim ablalarım bitirimliğime,toyluğuma kızmayın emme bu soruyu sorayım lütfen.(bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıpmış)madmax sen kimsin?

Ben Next Level ekibinde olan kamera arkasında çalışan bazen Bahadır olarak ismi geçen kişiyim...

S-B-Z Misafir

peki bu haftaki program neydi ben çözemedim önceki hafta kaçırmıştım tekrar mı yoksa tekrar mı yayına girdiniz

Bu haftakide canlı yayındı, daha belli değil, önümüzdeki günler herşeyi gösterecek.

S-B-Z Misafir

bekliyoruz

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul'un İçinde Herhan

hayırlısı olsun. başarılar. en kısa sürede ekranda görmek dileğiyle.
    TURKSPORTAL
    Football Manager Turkiye
    www.turksportal.net

Mesaj Yetkileri