Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 150 sonuç

Konu: ilk hedef tamamlandı sırada yeni hedefler.. [trabzonspor kariyer]

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Default ilk hedef tamamlandı sırada yeni hedefler.. [trabzonspor kariyer]

trabzonspor takiminin kötü gidisiyle moralim bozuktu yönetimi elestiriyordum.. bir kac yil daha egitim görüp trabzonun ilçe takimlari (ofspor,sebatspor ) takimlarinda tekni kdirektör olup daha sonra ts nin basina geçerim diye düsünüyordum bir basin kanalinda bir programa katildim o gece trabzonspordan teklif aldim
    N.A : mrb iyi geceler..
    BEN : iyi geceler taniyamadim ?
    N.A : ben nuri albayrak sizle t.direktörlük için görüsmemiz olacak
    ben: memnuniyetle
    N.A: yarin kulup binamizdaki ofisimize sizi davet ediyoruz. ziya doganla yollarimizi ayirdik
    BEN :kesinlikle gelicem
    N.A: iyi geceler
    BEN : iyi geceler

telefonu kapatiktan sonra aklima yönetimin yaptigi hatalar geldi bu yönetim de teknik direktör olmazdim ama elime bu sans bir daha cok zor geçerdi ts nin basari için bu işe olumlu bakiyordum..

ofise gittigimde cok sıcak dakikalar yaşandı bana sonsuz güvendiklerini belirttiler eger başarısız olursa kendileri kongreye gideceklerini söyledi ve el sıkıstık.. bu haber basına bomba gibi düştü..

FANATİK

TRABZONSPOR'UN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ YUNUS EMRE SEYHAN
    futbol otoriteleri trabzonspor'un büyük riske girdigini söylüyor..

ergun ata: trabzon ateşle oynuyor..

taraftarlar: ziya doganın gönderilmesinden dolayı mutlular takıma trabzonlu biri getirildigi için mutlular..

ve basına karşı ilk röpörtaj..

muhabir : trabzonspor da hedefiminiz nedir _?
    ben : bu soru mu şimdi ? 20 KÜSÜR YILDIR SÜREN HASRETİ DİNDİRMEK
    muhabir : hazırlık kampını nerde geçirceksiniz
    ben: henüz karar vermedik
    muhabir : bu takıma gelirken neler hissettin:
    ben : en büyük hayalim olan ts teknik direktörlügünü yapacagım için cok heyecanlandım ve sevindim
    muhabir: son olarak ts taraftarına ne soylersiniz_?
    ben : Bomba gibi trabzonspor geliyor.. bizden desteklerini esirgemesinler sezon acılıs macını sürpriz bir ekiple gercekleştiricegiz..

BASIN TOPLANTISI
    trabzonspora geldigim için mutluyum trabzonspor ile bir çok başarılar elde edicegiz. iyi bir kamp dönemi iyi bir transfer politikası ile sezona bomba gibi girecegiz. trabzonspor hep transferleri geç yapmaktan kaybediyor. bu olayın önüne geçecegiz. taraftarımıza şunu söylemek istiyorum evde şurda burda trabzonspor ile ilgili ne varsa hazırlasınlar bayrakları cıkarsınlar şampiyonluk gelecek en fazla 2 yıl.. ama bu yıl bitirecegiz işi..
    yarın transfer calısmalarına başlıyacagım..

fotomaç

YUNUS EMRE SEYHAN İDDİALI..
    trabzonsporun çiçegi burnundaki teknik direktörü yaptıgı acıklamalarla taraftarlara umut dagıttı..

ERGUN ATA :
    yunus emre cok iddialı.. trabzonspor un yapması gereken öze dönmekti başarı gelebilir.

servet özkara : böyle diyenleri cok duyduk.. bu kadar kariyersiz biriyle anlaşmak yönetimin yaptıgı hatalardan bir tanesi yönetim ve ekibi derhal istifa etmeli. yazık yazık

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

güzel kariyer olacak inşallah..başarılar.Takip edeceğim

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Takipçinim ADAŞ başarılar inşallah başarılı olursun
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Başarılar...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

saolun arkadaşlar yarın güncellerim büyük ihtimalle ama yarın pazar oldugu için şüpheli

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Başarılar uzun olur inşallah.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Başarılar dilerim.Ziya Doğan'ı aratmayacağın kesin

Başarılar dilerim, tek istediğim kariyeri ne olursa olsun devam ettir yarıda bırakma

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

işte başkandan msj

trabzonspor kulup bilgileri..

takıma hemen bi baktıgımda bir kaç kişinin biletini kestim satılık listesi :

trabzonspor hazırlık kampını israilde geçirecek tüm basına duyurulur..

FANATİK GAZETESİ

TRABZONSPOR YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ YUNUS EMRE SEYHAN TRANSFERLERE HIZLI BAŞLADI..

kral dönüyor..gibi
    sır gibi saklanan haber fanatik farkıyla karsınızda..
    işte trabzonsporlu taraftarları ayaga kaldıracak girişim.. fatih tekke transferi için girişimlere başlandı

öte yandan fenerbahce trabzonsporun yıldızı gökdenizle ilgilenmeye başladı..

bu transfer olaylarından sonra yunus emre ile yapılan görüşmede gökdenizi satma gibi niyetleri olmadıgını belirtti fatih konusunu ise yalanladı yunus emre transferlerde kesinlikle hata yapmıyacaklarını belirtti.. forvet , defans , ve sol kanat a takviye yapacaklarını belirtti.

basından sakladıgım fatih tekke olayı gerçek 12 mn degerindeki oyuncuya 7mn önerirken 9 mn de zenit ısrar ediyor.. sonuc itibariyle 7.5 mn ye anlaştık sıra sözleşmede

bu olaya yönetimde sıcak bakıyor..

-----------------------------------------------------------------

ÖMER RIZA KONYADA..

TRABZONSPOR'UN FORVET OYUNCUSU YAKLASIK 1 MN CİVARINDA VE SONRAKİ SATIŞTAN %40 ALMA ŞARTIYLA KONYASPORA VERİLDİ
    ------------------------------------------------------------------

BİR RADYO PROGRAMINDA KONUSAN BİR PROGRAMCI : TRABZONSPOR ALAMAYACAGI BİR OYUNCU OLAN FATİH TEKKE Yİ TRANSFER POLİTİKASINA ALIP TARAFTARI OYALAMAKTAN BAŞKA BİŞEY YAPMIYOR. YÖNETİM VE EKİBİNİ İSTİFAYA DAVET EDİYORUM.. dedi..
    kaynak :

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by ronnie91 View Post
    Başarılar dilerim.Ziya Doğan'ı aratmayacağın kesin
    saolun arkadaşlar
    onun gibi olmasakta olmaya calıscazz ıyyy midem bulandı

bir beşiktaşlı olarak trabzonspor kariyerinde sonsuz başarılar diliyorum

risp i bence satma defansin gobeginde alternatifin yoksa mexes kadar iyi oynuyo. sneye 7 nin ustunde reytingle bitirir bi sene bekle daha iyi paraya satarsin. Tabi alacagin iyi bir yabanci yoksa.

Gökdeniz i gönderme bence... F.Tekke çok yerinde transfer olur...

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

tarsus tarsushazırlık maçında tarsusa başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Cok ıyı transfer olur Fatih Tekke

kolay gelsin.
    Tekke dönüyor

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Basarilar... Fatih Tekke cok iyi transfer

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Mesajlar View Post
    tarsus tarsushazırlık maçında tarsusa başarılar
    yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim

tarsus macına özel olarak hazırlancam

Basarilar Topragim
    Unutmadan söyleyeyim Yattara'ya alternatif birini almani öneririm. Sakatlaninca (Allah korusun) sag kanatta cok sikinti yasiyorsun. Fazla harcama yapmana gerek yok ama bence.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

trabzonspor israilde yeni sezon hazırlıklarına başladı.. suana kadar 4 hazırlık macı yapan trabzonspor hazırlıklarına devam ediyor..

teknik direktör yunus emrenin tarsus macı sonrası basın toplantısı..
    muhabir : takım nasıl kamp dönemi geçiyor memnunmusunuz?
    ben: suanda takımdan memnunum forvet,defans,defans sol kanat, orta saha sag kanat gibi mevkiilere transfer yapılabilir. şuanda takımımız ilk 3 macta yaklasık %20 lik bir perfonmasnla oynadıgını söyleyebiliriz.
    muhabir: sizden önceki teknik direktör ayman ve hüseyini defansif orta saha olarak kullanıyordu yani 4-2 sistemiyle takımı 6 defansla oynatıyordu siz ise bir tek defansif orta sahadan yanasınız bu durumda ayman ve hüseyin ikilisinden birisi yolcu olabilir mi?
    BEN : oda nerden cıktı ..

hazırlık macları :

TRANSFER HABERLERİ

FANATİK

tekke de pürüz cıkınca
    .. onlar artık trabzonsporlu..
    gökhan ünal ve tevfik köse trabzonsporda.. gökhan ünal 13.5 mn potansiyel deger 9 mn de bonservis bedeli karşılıgı trabzonspor'a transfer oldu.. tevfik köse ise 3.1 mn ile anlaşıldı.. iki yıldız imzayı attı.. rakiplerine adete şampiyon geliyor mesajı veriyor.. fatih tekke transferi fatihin trabzona gelmek istemedigi için bitti.. ve trabzonspor ardından gökan ve teyfik adlı oyunucuyu kadrosuna kattı ayrıca psv takımı gökhan ünal ile ilgileniyordu..

TEKNİK DİREKTÖR YUNUS EMRE SEYHAN transferleri dogruladı..

işte transferlerin profilleri..
    gökhan ünal ;

tevfik köse ;

tevfikin profili herşeyi belli ediyor..

TRABZONSPORA ÜZÜCÜ HABER..
    gökdeniz karadeniz trabzonspordan ayrılmak istiyor..

teknik direktör yunus emre zorla bu takımda kimseyi tutamayız istemeyen gider.. dedi ama gökdeniz gibi oyuncunun böyle konusmalarından oldukca üzüldüklerini belirttiler..
    TRABZONSPOR TRANSFER CALISMALARINI SÜRDÜRÜYOR::

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

forveti bayagı güçlendirdin ama bence bir sağ bek almalısın

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by avniaker View Post
    forveti bayagı güçlendirdin ama bence bir sağ bek almalısın
    evet ufukhan aksıyor orda tavsiye edecegin oyuncu var mı parayıda bitirmişim umutu satsam cok iyi olacak...

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Transferler süper.Forveti çok çok güçlendirmişsin.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bence Gokdenızı sat hem gıtmek de ıstıyor transferler cok guzel

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

hazırlık macları tamamlandı ve kamp sona erdi trabzonspor vatana döndü.. gökhan ünal ve tevfik köse hazırlık karsılasmalarında yunus emre eyhan tarafından forma şansı bulamadı. bu 2 yıldız açılış karşılasmasında forma giyecegi konusuluyor..

israildeki çalısmalar bitince bir muhabirler röpörtajım:
    muhabir:bu kamp döneminde begenmediginiz oyuncularla yollarınızı ayırcakmısınız ?
    ben: yönetimle konusacak ek transfer bütcesi verilirse böyle bir düşüncem var?
    muhabir :kampı bize özetlermisiniz?
    ben: oyuncularım hırslıydı yeni transferler hazır değildi. ilk başlarda kondikson eksikligimiz vardı onuda atlattık cok sukur. bütün oyuncularım forma şansı buldu ama ferhat sakatlıgı nedeniyle gurbetci oyuncumuz kampta yer alamadı

KAMPIN YILDIZI : HÜSEYİN ÇİMŞİR..
    hüseyin cok azimliydi 2 de gol attı oyun kurucu görevini iyi yaptı kaptan olmasıyla beraber takımı iyi yönetti

KAMPIN ŞANSIZI : FERHAT ÇÖKMÜŞ..
    başlar başlamaz şansız bir şekilde sakatlandı..

KAMPIN ÜZGÜNÜ : GÖKDENİZ KARADENİZ :
    transfer haberleriyle kafası karıstı zicoya karsı ellerinizi çekin diyince kulupten ayrılmak istedigini söyledi.

trabzonspor bir pilot takım buldu..

trabzonspor sezon açılış macı yapacagı konusuluyor ve bu ekip sebatspor olabilir

trabzonsporun süper ligdeki ilk 15 maçı :
    ilk hafta fenerle

TRANSFER CALISMALARIM TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR 1.7 MN TRANSFER BÜTCEM KALDIGI İÇİN BONSERVİSİ UCUZ OLAN SERVETE YÖNELDİM SUANDA SİVAS TAKIMINDA FORMA GİYİYOR BONSERVİSİNDE ANLAŞTIK SIRA SERVETİN TEKLİFİ KABUL ETMESİNDE..

SERVET transferi olmassa ofise ugrayıp ek transfer bütçesi isteyecem

G.Ünal ı iyi yapmışsın transfer etmişsiN...

kamp donemın hemen hemen guzel geçmiş.ayrıca gokan unal muthiş işler cıkartacaktır.gokdenizide sat bence.zaten gitmek istiyormus morali kotu olur ve istediğin performansı ondan alamazsın.

bu arada kardeş kariyerimde sana başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by kasparov42 View Post
    kamp donemın hemen hemen guzel geçmiş.ayrıca gokan unal muthiş işler cıkartacaktır.gokdenizide sat bence.zaten gitmek istiyormus morali kotu olur ve istediğin performansı ondan alamazsın.

bu arada kardeş kariyerimde sana başarılar
    sat satmasınada kimi alacagız yabancı kontejanımız yok yabancıyı unuttum zaten türklerde gelecek oyuncu bulmak zor
    ,

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Kimseyi alma başkasını oynat

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

yapma tarsus u yenmişşin

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

birazdan uefa yolunda cıkan rakipler ve ilk maç ve turkcell süper ligi 1. maçı yani fener maçı

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri