1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: 2D görüntüler ve maç hızı çok yavaş1

Exclamation Mac hızım cok yavasladı!

arkadaslar 7.0.2 versiyon yukledim ama mac hızım yavasladı cok zevksiz olmaya basladi bir cozum varsa lutfen eksik etmeyin ya da versiyon kaldırırsam gider mi oyunu yeniden yuklersem save im kalırmı simdiden tesekkurler

Savein yedeğini alırsan gitmez yedeğini kopyala masaüstüne at oyunu kaldır yine yükle patchi kurma sonra save dosyalarının bulunduğu yere yedeğini aldığın save doyasını koy.

database boyutunu kücük yap düzelir heralde pcnin pek iyi degil iyi olsaydi yavas olmazdi

Exclamation 2D görüntüler ve maç hızı çok yavaş1

maç görüntü hızı çok yavaş,ne yapabileceğimizi hakkında bilgi verebilirseniz memnun olacağım!
    baştan söyleyeyim; skin yada cache dosyası,fazla lig seçimi,ve bilgisayarla ilgili bi problem yok!

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Görüntü hızını arttırma seçeneği var maç ekranında orda olmadı mı?

) o kadar basit değil be dostum! 3 gündür bunla uğraşıyorum!

Nesil
    2005
    Yer
    Kayısı Diyarı

Açtığın lig sayısı düşerse birde database boyu daha küçük oyunlarda oynarsan oyun hızın çok yavaşlamaz.Ama önceden oyunum hızlı idi 7.0.2 den sonra böyle oldu diyorsan 7.0.2 kaldır derim.

Nesil
    2005
    Yer
    Kayısı Diyarı

ya bilgisayar ile ilgili bir problem yok demişsin ama özellikleri iyimi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Eğer 7.0.2 güncelleme paketini yüklediysen maç hızını arttırma seçenekleri artıyor...

database boyutunu kücük yap öle oyna

ya arkadaşlar;medium database ve tek lig ile oynuyorum!bilgisayarımdan da kaynaklanan bi problem yok!702 yükleyene kadar bi problem yoktu!artık tekrar 702 kaldırıp kurmayı deneyeceğim!

Nesil
    2006

Bu özelllikle oyunda daha fazla hız şeklinde oynuyabiliyorsun. Görüntü hızını artır. Göreceksin hızlacanak.

Nesil
    2006
    Yer
    ZONGULDAK

Default aynı sorun

bendede ayni sorun oldu.7.02 kurdum mac hızı acayıp yavasladı

Nesil
    2005
    Yer
    Kayısı Diyarı

Quote Originally Posted by Batuhan Önder View Post
    Bu özelllikle oyunda daha fazla hız şeklinde oynuyabiliyorsun. Görüntü hızını artır. Göreceksin hızlacanak.
    Kesinlikle

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

Beyler yanlış yorum yapıyorsunuz. Oyundan kaynaklanan bir hata. İstediğiniz kadar hızlı yapın ancak, slow motion film izler gibi oynanıyor maçlar. Bilgisayarın sistemi, lig sayısı önemli değil.

Ancak şu ana kadar bir çözüm bulunamadı. Mesala bende de aynısı olmuştu. Silip tekrar yükledim düzeldi. Ama bazılarında düzelmiyor işte.

Mesaj Yetkileri