Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 113 sonuç

Konu: Italya'da Tecrubesiz TÜrk...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Italya'da Tecrubesiz TÜrk...

MANAGER OKULUNU BİRİNCİLİKLE BİTİRDİKTEN SONRA TATIL İCİN KUZENIMIN YANINA ITALYAYA GITMISTIM.MANAGER OKULUNDAKI BASARIMI BILEN KUZENIM BIR SURE SONRA ADI SIKEYE KARISAN FIORENTINA'NIN MANAGER ARADIGINI DUYMUSTU BUNUN UZERINE BENIM ADIMA FIORENTINA KULUBUNE BASVURMUSTU.1 HAFTA SONRA FIORENTINE KULUBU BASKANI DİEGO DELLA VALE BENI ARAMISTI...

BASKAN : MRB SAYIN SAMASTI

BEN : MRB KIMSINIZ?

BASKAN : BEN FİORENTİNA BASKANI DİEGO DELLA VALE

BEN : MRB SAYIN VALE NSL YARDIMCI OLABILIRIM.

BASKAN : KULUBUMUZE YAPTIGINIZ BASVURUNUZ OLUMLU KARSILANDI SIZI YARIN KULUBE DAVET EDIYORUM GELIN KOSULLARI KONUSALIM

BEN : TABIKI YARIN KACTA GELIYIM

BASKAN : OGLEDEN SONRA KULUO BINASINDA OL.

BEN : PEKI ORDA OLCAM..

ERTESI GUN FILORANSA'YA STADİO ARTEMİO FRANCHİ'YE GİTTİM.

BASKANLA YAPTIGIMIZ KONUSMA OLUMLU GECTI BANA KULUBUN DURUMUNU ANLATTI VE TRANSFER BUTCESININ 6.000.000 € OLDUGUNU SOYLEDI.BENDE SARTSIZ KABUL EDIP 2 YILLIK SOZLESME IMZALADIM.ARTIK FIORENTINA ICIN CALISIYORDUM...

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

basarilar...
    " Sizler işiniz değilsiniz.. Sizler paranız kadar değilsiniz.. Sizler bindiğiniz arabalarınız değilsiniz.. Kredi kartlarınızın limitleri değilsiniz.. Sizler iç çamaşırı değilsiniz.. Sizler dünyanın dans edip şarkı söyleyen pisliklerisiniz. "

Tyler Durden- Fight Club

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

başarılar dilerim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

HEMEN TRANSFER ÇALIŞMALARINA BAŞLAMISTIM.ILK TRANSFERIM ARNAVUTLUK MILLI TAKIMINDADA OYNAYAN HAMDİ SALİHİ OLDU

SOZLESMESI BITTIGI ICIN BU OYUNCUYA OARA VERMEDIM.

TRANSFERE ARA VERMEDIM VE ERTESI GECE SAAT 1.30 DA HIRVATISTAN'IN GELECEK VAAD EDEN YILDIZI LUKA MODRİC'İ FIORENTINALI YAPTIM.

MODRIC'İN KULUBUNE 1.000.000 € PEŞİN GERİ KALANI 24 AY TAKSITLE 4.300.000 € ODEDIM.

VE SON TARNSFERIM JUVENTUS OYUNCUSU MANUELE BLASİ OLDU.

KİRALIK OLARAK FORMA GIYIYORDU TAKIMDA AMA HAZIRLIK MACLARINDAKI PERFORMANSINI BEGENDIGIM ICIN TRANSFER ETTIM.500.000 € PESİN GERI KALANI 24 AY TAKSIT OLMAK UZERE 3.000.000 € YA MAL OLDU.

(SS LER AKSAMA SITEDE OLCAK ARKADASLAR.)

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Transferler güzel.Başarılar dilerim.

modric iyi transfer
    basarilar

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

basarilar....

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

ii transferler.basarilar

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

transferler güzel başarılar

Başarılar.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

tesekkurler arkadaslar...aksam devam edıcem hazırlık macları ıtalya kupası ve lıg macları.

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

bende 2 sezon oynadim Fiorentina ile 2.sezonun bitmesine az kaldi 3.yum ligde ama ilk sene zorlanacaksin baya intertotoya fln katilmaya calis ki ben beceremedim 13.oldum..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by JOHN42 View Post
    bende 2 sezon oynadim Fiorentina ile 2.sezonun bitmesine az kaldi 3.yum ligde ama ilk sene zorlanacaksin baya intertotoya fln katilmaya calis ki ben beceremedim 13.oldum..

tavsıyelerın ıcın saol.evet ılk sene zor olucak -15 puanla basladım.amacım lıgden dusmemek.ıntertoto ya katılırım ınsallah bakalım gelecek neler gostercek.

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Transferler güzelBaşarılar....

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

ilk 5 maçı yok say 5te5 yaparsın diğe düşünüyorum 33X3=99 şampiyonsun ama biraz zor gibi inter ve roma gibi şikesiz rakiplerin var hedef ya 4. lük yada şampiyonluk olmalı kadro baya iyi çünkü

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

başlangıc güzel cok hoş.. transfer anlayısın cok iyi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ilk senemde 2. olmustum fiorentina ile -15 puan olmasa birincinin 3 puan ustunde sampiyon olurdum.

fiorentina ile basarılar oyuncu ve taktik onerisi istersen yardımcı olabilirim.
    altyapıdan dm oyuncusu paolucci forvet lepiller ve sol acık kuzmanovicin ustune dus 3ude birer yıldız olcak ilerde

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mista7fb View Post
    ilk senemde 2. olmustum fiorentina ile -15 puan olmasa birincinin 3 puan ustunde sampiyon olurdum.

fiorentina ile basarılar oyuncu ve taktik onerisi istersen yardımcı olabilirim.
    altyapıdan dm oyuncusu paolucci forvet lepiller ve sol acık kuzmanovicin ustune dus 3ude birer yıldız olcak ilerde

onerilerin icin tesekkurler.

umarım başarılı olursun ama iyi bi amc istersen ya alex i ala fenerden ya da tuncayı ikiside süper tuncayı daha sonra en az 30 mn $ satarsın ben fenerdeyim inter bu parayı verdi satmadım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

MAC FIKSTURU

HAZIRLIK MACLARI GUZELDI COPA ITALIA DA GUZEL BASLAMISTI AMA OYLE DEVAM ETMEDI FIKSTURDE GOREBILIRSINIZ.

SERIE A BASLIYORRRR.

SERIE A 1.HAFTA / FIORENTINA 2 - NAPOLI 1

[IMG][/IMG]

MACA GUZEL BASLADIK RAHAT BI GALIBIYET OLDU LUKA MODRIC IN GUZEL OYUNUYLA MACTAN GALIP AYRILDIK - GOLLER (MODRIC,SALIHI).

SERIE A 2.HAFTA / FIORENTINA 1 - JUVENTUS 2

[IMG][/IMG]

MAC GUZEL BASLAMISTI 24.DAKIKADA GOLUDE BULDUK AMA SALIHI VE DONADEL'IN SAKATLANMASI ISLERI DEGISTIRDI VE SANSIN YARDIMIYLA MACI JUVE KAZANDI. GOL(SALIHI).

SERIE A 3.HAFTA / MILAN 2 - FIORENTINA 2

Shot at 2007-08-01

MACTA ATAK OLAN TARAF BIZDIK DEPLASMANDA OLMAMIZA RAGMEN OYUNCULARIM RAHAT BIR OYUN SERGILIYORDU.4.DAKIKADA PENALTIYI KACIRMAMA RAGMEN KONTROL BENDEYDI VE 24.DAKIKADA MUTU'NUN GOLU GELDI.ILK YARI BU SKORLA TAMAMLANDI IKINCI YARIDA YINE MUTU SOV VARDI VE 53. DAKIKADA FARK IKIYE CIKTI.BU DAKIKADAN SONRA MILANIN BASKISI ARTTI.MUTU SAKATLANINCA KENARA ALMAK ZORUNDA KALDIM.89 DA YEDIGIM GOL TAKIMIN HAVASINI BOZMUSTU MACIN BITIMINE SANIYELER
    KALA TALIHSIZ SEKILDE IKINCI GOLU YEDIM VE MAC BERABERE BITTI. GOLLER ( MUTU - 24,53)

sen updateli mi oynuyon yoksa ikinci sezon mu

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

update lı oynuorum kıng update yenı basladım

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

updateli ise -15 puanla olmaması lazım bende sasırdım Napoli falan cıkınca

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

kıng update kullanıorum belkıde update yapan arkadas yanlıslık yapmıstır.

VE LIG TABLOSU YENI MACLARI BIRAZDAN KOYCAM DAHA IKI MAC YAPTIM.MUTHIS BI SERI YAKALADIM UMARIM BOYLE DEVAM EDER.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Basarılar dılerım cok ıyı baslamıssın da resimler cıkmamış
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

eet resımler yok

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

hade yaa hıcbırı cıkmamıssa lınk halınde atıım ozaman sıteye yenı maclarıda koycam sımdı
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    REGGINA 0 - FIORENTINA 2

[/IMG]
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    FIORENTINA 5 - EMPOLI 0

[/IMG]

ATALANTA 0 - FIORENTINA 0

[/IMG]

ROMA 2 - FIORENTINA 3

[/IMG]

COK ZORLU BI MUCALEDEYDI MACIN BASLARINDA IKI FARKLI GERIYE DUSTUM AMA MACI KOPARMAK ICIN TAMAMIYLA HUCUMA YONELDIM VE IKINCI YARIDA GOLLER GELDI BURDAN ADRIAN MUTU'YA TESEKKURLERIMI ILETIYORUM..

FIORENTINA 5 - SAMPDORIA 1

[/IMG]

FIORENTINA 1 - INTER 0

[/IMG]

ISTE FIORENTINA FARKI...
    GAZETE MUHABIRLERININ MAC SONRASINDA SAMASTI ILE YAPTIKLARI ROPORTAJDA SAMASTI SUNLARI SOYLEDI:

BEN : ''HER NEKDARA LIGE EKSI PUANLA BASLASAK BILE NE KADAR GUCLU OLDUGUMUZU HERKESE GOSTERIYORUZ LIG POZISYONUMUZ SUAN ICIN ONEMLI DIIL LIG SONUNDA BU TAKIMI SAMPIYON GORURSENIZ SASIRMAYIN RAKIPLERIMIZIN KORKULU RUYASIYIZ.''
    SEKLINDE KONUSTU
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Yeni Ssleri Siteye Ekliycem Bunlar Yaptigim Son Maclar Bunlardan Sonra Iki Mac Daha Yaptim.5 Mactan Sonra Ss Yayinlamayi Dusunuyorum..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    SIZLERDEN GELCEK DESTEKLERI BEKLIYORUM HEDEFIM SEZON SONU BASKA BIR TAKIMA GECMEK BUNU YAPMAM ICIN BU SEZON IYI BIR DERECE YAPMAM LAZIM SUAN ICIN IYI GITTIGIME INANIYORUM HEDEF SUAN 3. OLMAK AMA BUNUN ICIN DESTEK SART..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ISTE BIR GOSTERI MACI.RAKIP LIVORNO ITALYA BASKANI SILVIO BERLUSCONI BENI ARADI VE ONUN ICIN BIR MAC YAPIP YAPMIYCAAMI SORDU BENDE TRANFERDE KOLAYLIKYAPARSA NEDEN OLMASIN DEDIM VE BANA TRANSFERDE KOLAYLIK SOZU VERDI BENDE MAC YAPMA SOZU VERDIM ISTE O MACTAN GORUNTU

HAZIRLIK MAÇI OLMASINA RAGMEN TARAFTARIMIZ BİZİ YANLIZ BIRAKMAMIŞTI CILGIN ITALYANLAR

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    NANI FIORENTINADA

[/IMG]

MANCHESTER KULUBUNE BU TRANSFER ICIN 1.5 M € PESIN GERI KALANI 24 TAKSITLE 7M € VERILECEK...

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

nanı ıyı transfer.tebrıkler

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Çok iyi gidiyorsun.Nani'yi transfer etmen süper olmuş.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

saolun arkadaslar kisa bir ara vermek zorunda kaldim internet sorunum yuzunden ama yeni ssleri koycam tekrar bu gece.

YENI SS LER BIRAZDAN

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri