1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: yeter artık diyorum ve isyan ediyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default yeter artık diyorum ve isyan ediyorum

yeter bu hakemlerden çektiğim ya lig başlayalı 14 maç oldu 4ünde hakem hatalarıyla puan veya puanlar kaybettim birincinin 8 puan gerisinde 11.yim sinirlerim fena bozuldu yok mu bunun bi çaresi ya bıktım artık

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

hakem hatası olup olmadıgına nasıl karar verdin ki?bariz gol attın da ofsayt mı verdi?tam anlayamadım.eger faulleri diyosan onun faul olup olmadıgını kimse bilemez ama ben hep itiraz ederim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by King_91 View Post
    hakem hatası olup olmadıgına nasıl karar verdin ki?bariz gol attın da ofsayt mı verdi?tam anlayamadım.eger faulleri diyosan onun faul olup olmadıgını kimse bilemez ama ben hep itiraz ederim
    tartışmalı pozisyonlarda soruyo ya medya sana orda hep itiraz ettim hepsinde sessiz kalındı

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Açıkcası bu hatalar hep benim lehime olduğu için senin üzüntünü pek anlayamadım.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

şu an liderin sadece 6 puan gerisindeyim her şeye rağmen

Uzgunum kardes bi cozum yok

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bende bıktım kardeş onların yüzünden türkiye kupası yarı finalinden elendim

Bende şundan bıktım ; Udinese'yi çalıştırıyorum . Gecemi gündüzüme kattım . İnce eledim sık dokudum . Oyunda potansiyeli olan ucuz adamları tek aradım taradım buldum . Fıstık gibi bi takım kurdum . En iyi coachları sağdan soldan buldum getirttim . Traninglerin hepsini nerdeyse 5 yıldız yaptım . Takımın taktiğini tüktüğünü , sistemini kurdum , oyuncuların nerdeyse hemen hepsinin istediği kontratları imzaladım . Hatta tabelalara bakarsak iddia ediyorum toplamda İnterli , Juveli oyuncuların tabelalarından daha yüksek çıkar . Ama bu oyun ne yapıyor ediyor bi türlü bana serie A şampiyonluğunu vermiyor . Eninde sonunda İnter yada Juve'den biri şampiyon oluyor . 2. lik ve 4. lük arasında gidip geliyorum sürekli . Gerçekten iyi tabelalı özellikli oyuncularım olduğu halde allem kallem edip şampiyon yapmıyor bu oyun beni ve artık gerçekçilikten uzaklaştığına inanıyorum . Tamam İnter , Juve , Milan büyük güçlü takımlar ama bu kadar da olmaz ..

Acaba suçum oyuncularımın isminin Adriano , Martins , İbrahimovic felan olmaması mı ? Tamam fm her zaman gerçekçi ve zor bi oyundur ama inanın tabela olarak daha iyi oyunculara sahip olduğum halde , oyun bana hakettiğimi bi türlü vermiyor ve artık bu zorluk derecesinin gerçekçilikten uzaklaştığına inanmaya başladım ..

Herkes Juve , İnter gibi takımlar çalıştırmıyorki , tamamen bu takımlara yönelik bi oyun olmuş..

Mesaj Yetkileri