1 ile 30 arası toplam 30 sonuç

Konu: Transfer Butcesi

ya bosver para mutluluk getirmio fenerbahcede 5 yilda 40 miyon paundum var ama bu yaz yildiz bi bek bile imzalamadi sozlesme yani var ama kulanamiom yazikki

Quote Originally Posted by emowen View Post
    Arkadaslar ben suan getafeyi calistiriyorum ilk sezonu la ligada 4.luk uefada ceyrek final ve ispanya kupasinda 5.tura cikarma basarisini gosterdim. ama ilksezon transfer butcem yakllasik olarak 10 trilyonken ikinci sezonumda transfer butcesini basarili olmama ragmen 1.1 trilyona dusurduler ayrica abondanzieriyi 2.7 trilyona satmistim transfer butcesi aciklanmadan once ama bu paraya da yonetim el koydu. sizde de boyle mi yoksa bende mi boyle oluyor yardimci olursaniz sevinirim
    küçük klüplerde yada borçlu olan klüplerde genelde olan bi sorun bu.. ben de arsenaldeyken yaşamıştım.. sana tavsiyem oyuncuların maaşlarını düşürmeye çalış.. klübü kara sok, bi iki seneye istediğin bütçeye ulaşırsın..
    üçüncü sezona başlarken 100 milyon dolarla açmıştım sezonu ki ilk sezonda 20 bile wermemişlerdi..

abi ben newcastleydim obefemi matrins i 22 milyon dolara sattim ama kasa 5 transfer butcem 2 milyon dolar hic transfer yapmadim insafff

Nesil
    2006
    Yer
    football manageri olduğum

60 milyon YTL KSK

Peki finansın zararda mı?

Quote Originally Posted by omer_can_gs View Post
    Peki finansın zararda mı?

hayir 3.25 trilyon karda gozukuyo

yaptiginiz yorumlar icin tesekkur ederim arkadaslar istifa etmemi isteyen arkadaslar olmus ama dedigim gibi getafeyi sampiyonlar ligine soktum ve oturmus bi kadro var yonetim haric hersey iyi yani. o bakimdan bu seneyi oynadiktan sonra birakmayi dusunuyorum daha mantikli deil mi

Unhappy Transfer Butcesi

Arkadaslar ben suan getafeyi calistiriyorum ilk sezonu la ligada 4.luk uefada ceyrek final ve ispanya kupasinda 5.tura cikarma basarisini gosterdim. ama ilksezon transfer butcem yakllasik olarak 10 trilyonken ikinci sezonumda transfer butcesini basarili olmama ragmen 1.1 trilyona dusurduler ayrica abondanzieriyi 2.7 trilyona satmistim transfer butcesi aciklanmadan once ama bu paraya da yonetim el koydu. sizde de boyle mi yoksa bende mi boyle oluyor yardimci olursaniz sevinirim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

yönetimden ek bütçe iste verir mutlaka

istedim ama yonetim bu istekleriniz uzerine iyice sinirlenmeye basliyo felan yazio sinir oldum ilk sene 10trilyon ikinci sene 1 trilyon sacmaliga bak ustelik o kadar basarinin ardindan

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

Bu oyunda klüp yönetimlerini nankör yapmışlar walla

İlk sezon sonunda serbest kalan süper adamlar var. Onlara yöneliyorum ben. Ne olur en olmaz.
    Para da verirlerse süper gençlerden birkaçını alıyorum.

klübe gelmeden klübün borçları oluyo bu yüzden transfer bütçeden kısıyolar bana da oldu etimesgut şekerdeyim 40bin bütçem var ahmet yıldırımı 1.3 milyon € sattım 70 bin oldu bütçe bi kısmını borca kapattı finansa baktığın da görürsün kırmızıysa borcu vardır.

yani sadece bende olmuyomus tesekkur ederim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

futbolculara çok para veriosan tüm paralar oraya gidiodur

Smile

Quote Originally Posted by sivaslizoro View Post
    futbolculara çok para veriosan tüm paralar oraya gidiodur

yok zaten kadrom mutevazi oyle cok para alan oyunculari zaten yolladim ama heralde bu getafede bizim galatasaray gibi borc bataginda gelen para direk borclara gidiyo biraz once oyundaydim baktim televizyon gelirlerinden 19.75 trilyon para almislar. bende sevindim hemen ek transfer kaynagi istedim kulupte yeterli para yok diyo

arkadasım her sene bi senelik kontrat yap o zaman her sözlesme teklifinde yeni transfer bütçesi soruyo sana ordan yükseltebiliosun ayrıca para harcadıgın zaman kazanc/kayıp yerinden para düşüyo farkındaysan bundan dolayı yönetim paraya el koyuyo en ii tavsiyem bi senelik kontrat zaten kontrattan sora bi secenek daha gelio bütçeyle ilgili önüne

Yönetime bak yahu Abbondanzieri nin satışından gelen parayıda cebe atmış...

1senelik kontrat yap, her sene bütçeni sen seç...

Aslında çokta iyi sezon geçirmişsin ama niye vermemişlerse..

Quote Originally Posted by Fıratcan Alçınkaya View Post
    Yönetime bak yahu Abbondanzieri nin satışından gelen parayıda cebe atmış...

1senelik kontrat yap, her sene bütçeni sen seç...

Aslında çokta iyi sezon geçirmişsin ama niye vermemişlerse..

aslinda uefada final oynardim ama sansima ceyrek finalde bayern munih cikti yinede fena sezon deildi. bir sezonluk sozlesme yapmak hic aklima gelmemisti bundan sonra bir senelik yaparim herkese tesekkurler

Nesil
    2006
    Yer
    Artık fener ıcın calısıom

Bence sponsorlar kotu zuha seni kıskanıolar onunu kesıyolar

Nesil
    2005
    Yer
    Kayısı Diyarı

Arkadaş klubun başkanı kim ya adam düpedüz soyguncu TV hakları, abondanzieri transferi parası ve diğer paralara resmen el koymuşş..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

NE yap biliyomusun İSTİFA ET mutlaka seni bi klüp ister fener gs falan hemen üstüne atlar türk olduğun için

Quote Originally Posted by galatasaray12 View Post
    NE yap biliyomusun İSTİFA ET mutlaka seni bi klüp ister fener gs falan hemen üstüne atlar türk olduğun için

aslinda istifa etmek lazim ama takimi buraya kadar getirmisken sampiyonlar liginde on elemeyi gecip gruplara kalmisken birakmak pek mantikli deil bu seneyi de oynayip baska takima gidicem
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by olumelegi View Post
    Bence sponsorlar kotu zuha seni kıskanıolar onunu kesıyolar

sponsora baktim yillik 6.25 trilyona anlasmislar
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by miharbi View Post
    Arkadaş klubun başkanı kim ya adam düpedüz soyguncu TV hakları, abondanzieri transferi parası ve diğer paralara resmen el koymuşş..

walla sorma adam nerde para bulursa cebe az cekmedim bu sene adamdan kac kere transfer icin para istedim vermiyo adam. baskanin kulube duydugu bagliliga baktim takima asikmis bence o takima deil paralara asik

olur baba böle şeyler takma kafana sen iyi hocasın

Quote Originally Posted by cankerem View Post
    olur baba böle şeyler takma kafana sen iyi hocasın

cok saol hocam ya iste bizde kendi capimizda iyi sayiliriz

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

hocam yönetimde hortumcu var kesin... içerde bi operasyon felan yap, -moda ya- adını da "nerde lan benim paralarım?" koy...

usrobotics Misafir

ver ultimatomu gitsin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

futbolculara cok para vermek ve klubun borclu olması bunun sebebidir bence

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

ultimatom mantıklı aslında buyuk ihtimalle kovamazlar o kadar basarıdan sonra ama sen bilirsin

yonetim istifa yonetim istifa

kardeş ver istifanı hiç durma ben fenerle oynarken ilk sene herkesi sattım ve hep genç yıldızları aldım takıma ve daha ilk senemde gençlerle çok iyi başarılar kazandım. 3 sene sonra karizma üst seviyeye çıktı tabi ama fener benim cardenası ki gözüm gibi bakıyodum akşam ewe görürüyodum onu fener gitti bu adamı sattı barcelonaya 100 milyon dolara. tabii fiyat iyi diye bana sormadı. bende sinirlendim hemen istifa ettim. realden teklif geldi zavallı capello da benim yüzümden kovuldu

yani getafede fena işler yapmamışsın. bence ver istifanı

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Para sezon basinda klup hissedarlarina dagitilmistir ayrica da banka borcun vardir para oraya gidiyordur.Baskan ne diye atsin parayi cebe!

Mesaj Yetkileri