1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Bu ne yaman çelişki???...

itiraz bi sonuç getirmiyo .. hatta fifadan 2-3 kere uyarı alınca yönetim uyarıyo direk beni. O yüzden hiçbi zaman itiraz etmiyorum artık. Eğer itiraz gerçekten hiçbi işe yaramıyosa o zaman sigamesin medyayı hareketlendircez diye yaptığı gereksiz olaylardan biri daha işte..

valla ben itiraz ettimde bırakın indirmeyi daha beter yukseltıyolar ben hiç indirildigini yada aynı kaldıgını gormedim

Nesil
    2006

Cezalar zaten komedi. Oyuncum direk kırmızı kart görüyor. Cezaya itiraz ediyorum. İki gün sonra üç maç ceza alıyorum. Tam tersi olması gerekmez mi? Üç maç ceza aldıktan sonra itiraz etmemiz gerekmez mi?

Medya'ya bişey demiyorum. Oyuncularım ile aramı hep bozdular. Artık yağ çekmeten yağlarım eridi.

abi etmeyince daha fazla bile werdikleri oluyo ben de anlayamadım pek..

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

bi de şu var... adam son hazırlık maçında kırmızı kart görüyo, lige cezalı başlıyo!..
    var mı böyle bişe yaw?...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

evet özellikle kart cezalarını hiç kaldırmıyolar nedense

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Cezalar zaten komedi. Oyuncum direk kırmızı kart görüyor. Cezaya itiraz ediyorum. İki gün sonra üç maç ceza alıyorum. Tam tersi olması gerekmez mi? Üç maç ceza aldıktan sonra itiraz etmemiz gerekmez mi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by cydel View Post
    Cezalar zaten komedi. Oyuncum direk kırmızı kart görüyor. Cezaya itiraz ediyorum. İki gün sonra üç maç ceza alıyorum. Tam tersi olması gerekmez mi? Üç maç ceza aldıktan sonra itiraz etmemiz gerekmez mi
    evet haklısın çok saçma :S

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by qwertyq View Post
    itiraz bi sonuç getirmiyo .. hatta fifadan 2-3 kere uyarı alınca yönetim uyarıyo direk beni. O yüzden hiçbi zaman itiraz etmiyorum artık. Eğer itiraz gerçekten hiçbi işe yaramıyosa o zaman sigamesin medyayı hareketlendircez diye yaptığı gereksiz olaylardan biri daha işte..
    Noktasina virgulune kadar katiliyorum! Sigames'in zengin gozuksun diye oyuna koydugu ama gostermelik sacma bir ozellik...Menejer maaslari gibi.. Neymis kalitemizi prestijimizi etkiliyomus...Itiraz edip de hakli cikinca itibarim da artiyomu peki?!

banimki bikere kalkmisti o da c.ronaldo fedarasyon benden ozur diledi cezayi kaldirdi walla ama hakem hemen elini cebine atiyor insaffff

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

Default Bu ne yaman çelişki???...

arkadaşlar eminim başınıza gelmiştir... penaltı veya ofsayt sonrası hakemi eleştiriyorsunuz...

işin tuhafı, federasyon "eleştirilere karşı sessiz" kalırsa, medya "izlenen görüntülerde haklı olduğumuzu" ilan ediyor... yok eğer bize ceza verirse "hakemin haklı olduğuna" hükmediyor... medya heryerde mi böyle yaw?...

kırmızı kart cezalarına itirazlarda, hiç haklı görülüp cezanın kaldırıldığı olmuş mudur?... veya direkt kırmızı kart sonrası cezanın 3 maça çıkarılmadığı vaki midir?...

ayrıca federasyonun uyarı ve cezalarına karşı, bize hak verip adam gibi arkamızda duran bir yönetimi olan var mı?...

bu sorunu, hiç olmazsa "türkçeleştirme" kısmında halledemez miyiz?

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

haklı buluncada bı sey yapmıolar zaten.oyle gıdıo emeklerın

evet en iisi bi imaj yaratip hop ole demecler vermek
    yani ya mourinho gibi sivri dilli yada zico gibi sakin

Nesil
    2005
    Yer
    Kayısı Diyarı

Evet ya özellikle kırmızı kart konusunda hiç haklı bulunmadığım için oyuncuyu riske atmıyorum ve artık itiraz et seçeneğini kullanmıyorum.Burda bi sorun mu war acaba oyundan mı kaynaklanıyo???

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Konu açarken başlıklarda ilk harfin büyük olmasına dikkat edelim. Düzelttim.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

harbi ben de anlamıom madem haklıyız kırmızı kart olayında cezamızı indir de mi.. hiç walla aynı kalıyo.. normalde premier lig'de böle bişey söz konusu olduğunda ceza kaldırılabiliyodu.. yanlış hatırlamıyosam viera'nın bi kırmızı kartı iptal edilmişti geçtiğimiz senelerde..

Mesaj Yetkileri