1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: Darlandim

abi bence şampiyonlar ligini alman biraz zor gibi.. her türlü taktik-teknik denedeim olmadı yani.. ama -şöle bişey war bence sen de aynı kafadansın benle.. şampiyonlar ligine girmek zorunda hissediyosun kendini.. uefaya kalmayı hiç düşünmüosun.. belki uefaya kalsan kupayı alırsın..
    eğer save'leyip tekrar girme yapmıosan oyuna.. ben 8 sene oynadım en fazla yarı finale çıkabildim.. mutlaka biri geliyo ve yeniyo.. ve işte alamadığın yabancıları yada beşiktaş-galatasaray gibi takımların wermediği türk yıldızları alamayınca çıldırığ kağatıosun oyunu :P

Quote Originally Posted by giftig View Post
    abi bence şampiyonlar ligini alman biraz zor gibi.. her türlü taktik-teknik denedeim olmadı yani.. ama -şöle bişey war bence sen de aynı kafadansın benle.. şampiyonlar ligine girmek zorunda hissediyosun kendini.. uefaya kalmayı hiç düşünmüosun.. belki uefaya kalsan kupayı alırsın..
    eğer save'leyip tekrar girme yapmıosan oyuna.. ben 8 sene oynadım en fazla yarı finale çıkabildim.. mutlaka biri geliyo ve yeniyo.. ve işte alamadığın yabancıları yada beşiktaş-galatasaray gibi takımların wermediği türk yıldızları alamayınca çıldırığ kağatıosun oyunu :P
    valla durumum en ii bole ozetlenirdi zaten 4 sezonda 2 uefa cup aldim ve iki kerede ancak gruplardan cikabildim
    transfer konusuda aynen bole dier buyukler satmio yerlileri yildizlar gelmio
    potansiyel yildizlarda tatmin etmio valla tukuruyum bole lige

takima bir sag bir sol bek lazim hic bi ii yabanci gelmio yerlide malum milletce bek sikintisi cekioz potansiyelleride ben buluom ama benle ornein villareal arasinda secim yapinca hemen oraya gidiolar yani bunlar beni darlio

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

vedran corluka eduardo modric 3lüsünü al biri sağ bek biri forvet biri orta sahanın her yerine oynuyo denemeye değer ayrıca fazla para verirsen chelsea yerine sana geliyolar

Quote Originally Posted by galatasaray12 View Post
    vedran corluka eduardo modric 3lüsünü al biri sağ bek biri forvet biri orta sahanın her yerine oynuyo denemeye değer ayrıca fazla para verirsen chelsea yerine sana geliyolar
    ya saol da yil 2011 olunca corluka ve modric coktan premier ligin ve seri a nin demirbasi olmuslar bide su eduardo nuntam adini soleyebilirmisin

bu arada valenciayida reddettim :-)

abi bence git artık bi takıma.. fenerden cidden hayır gelmiyo bi süre sonra avrupada.. ben de fenerliyim bu arada..

evet bu sezon son onumuzdeki sezon avrupa macerasi baslio artik

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

NE OLUR FENERI BIRAKMA

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by 14perseus04 View Post
    ya saol da yil 2011 olunca corluka ve modric coktan premier ligin ve seri a nin demirbasi olmuslar bide su eduardo nuntam adini soleyebilirmisin

bu arada valenciayida reddettim :-)
    Valla eduardo'nun tam adı eduardo oyunda öyle geçiyo 27-28 yaşında falan olması lazım eduardonun oyun başladığında 23 yaşında oluyo sanırım

Thumbs down Darlandim

ya arkadaslar fenerbahceyle 4 sezonuma girdim tabi kariyerim gayet basariliydi.
    2 sene once liverpooldan is teklifi gelmisti reddetmistim daha zamani deildi.
    bu sene basinda hayallerimdeki takim madrid istedi biraz celiskide kaldim ama gitmedim.cunku bir sampiyonlar ligi eksikti muzemde
    neyse seneye basladim ama takim nedense kotu takttim 4-4-2 ilhan arti biraz ben den biseyler
    gecen seneki takima biseyler oldu ruh gitti sanki cok kotu oynuom kadromda ii
    yani fena darlandim napiim nasi diriltirim takimi

arkadasım sezon baskarında her takım biraz kötü oynar ama oynadıkca birbirlerine alısıralr ama şampionlar ligi işi biraz zor olabilir sana basarılar biraz sabret bence..

eyvallah
    galiba bekliyip su donemi en az hasarla atlatmaya bakicam

Nesil
    2007
    Yer
    34

hazırlık maçlarını az oynamış olabilirsin
    şamp. ligi için 4-4-2 atakı kullanıp alanı genişlet
    pası direkt ve oynama hızını çabuk yap
    en son kontra atakı aç
    Tırtılın : " Dünyanın sonu " dediğine ,
    Usta : " Kelebek " der ..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Olur arada o tarz şeyler, forma girince her şey düzelir. Başlığı kurallara uygun yapıyorum.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Hepimizin başına geliyor sabret gecer.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

evet bazen la takımı satıy gidiym diom ama olmaz bırakma fenerbahçeyi

Nesil
    2006
    Yer
    Artık fener ıcın calısıom

Bende fenerbahcelıyım ama bıraz zor ben olsam madrıd de cay içioyodum sımdı....

tavsiyeleriniz icin saolun toparladi takim ama cl de cegrek finalde liverpool a elendim saglik olsun ama hedef onumuzdeki sezon artik

Mesaj Yetkileri