1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: yanlış nerde???

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bence taktiğe göre oyuncu transfer et

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Abi Takım Ve Federasyon sana karşı

kesin antremandandır bence de.. yada gerard'ı ortada oynatmaman.. bi iki de takviye yap takıma sağlam şöle.. kupalar senin.. belki de liverpool olmandandır.. oyun kılçıklık yapıyo bazı takımlara ben arsenal'le ligde şampiyon olamıyodum walla

Default yanlış nerde???

arkadaşlar sporting den liverpool a geçtim.ilk senem tam bi fiyaskoydu.ligi 9. bitirdim.şampiyonlar ligi ve fa cup ı almasam kapı önüne koyulcaktım.bi sezon daha şans verdiler ama takım yine aynı.her maç aleyhime sürekli frikik verilip her frikik ne hikmetse gol oluyor.adamlar ne zaman taç atsa gol yiyorum,ben taç atsam bu sefer kaptırıp da gol yiyiorum.adamlar atamasa bu sefer benimkiler kendi kalelerine atıyorlar ve her maç 8-12 kere kaleyi bulsamda anca bir gol falan atıyorum.ilk sezon adaptasyona bağladım ama yine aynı tas aynı hamam.sanırım bi yerlerde bişiler ters ama ne???bu arada saygınlığım worldwide ve her maça favori çıkıyorum...
    [img=http://img394.imageshack.us/img394/870/liv2ps1.th.jpg]

[img=http://img110.imageshack.us/img110/3494/livbe4.th.jpg]

Bence sorun antreman sisteminde iyi bi antremanla takım düzelebilir...

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa/Akhisar

bi sy soracam.o ambrossınıyı nıe gerıye cektın?

sana tavsiyem. benim tecrübelerime gere gerrard sağ tarafta çok iyi oynayamıyo. ortada daha etkili uzaktan iyi çakıyo. bide lahmı sat iyi para verirler. yerine portoda andersonu al alabiliyosan. sola guardadoyu koy

Quote Originally Posted by pes4ever View Post
    bi sy soracam.o ambrossınıyı nıe gerıye cektın?
    ya ambrosini yi gerçekte çok severim.dmc de daha iyi oynuyo, kesmemek için taktikte biraz oynadım
    sağolun beyler biraz biraz toparladı takım.ama lahm harbi pek yararlı olmuyor.satcam galiba.
    bu arada "team instructions" hakkında yorumunuzu bekliyorum.çok mu pısırık taktik???

valla bana gore takttin cok basarili ya benzemio
    ustelik oyunculkarinin mac icinde tam olarak ozelliklerini gostermemesi antremanla alakali bana sorarsan total dominasyon taktik ve antremani kullan(ilhan-peluk-abinin taktii) ve ve mc lerden sagda olana ambrosini yi soldaki mc ye gerrard i koy muhakkak basarili olursun

Nesil
    2006
    Yer
    Artık fener ıcın calısıom

oyuncularına bak yanlıs yerde oynuyo olabılırler veya cok yorgun oluyolardır..

Zaten Liverpool sampiyon olmamaya alısık seni omur boyu kowmazlar...

Quote Originally Posted by 14perseus04 View Post
    valla bana gore takttin cok basarili ya benzemio
    ustelik oyunculkarinin mac icinde tam olarak ozelliklerini gostermemesi antremanla alakali bana sorarsan total dominasyon taktik ve antremani kullan(ilhan-peluk-abinin taktii) ve ve mc lerden sagda olana ambrosini yi soldaki mc ye gerrard i koy muhakkak basarili olursun
    valla total dominasyon antrenmandan ziyade üstünde ufak oynamalar yaptığım total dominasyon taktikleri işe yaradı.paylaşanın kalecisi her maç 10 oynasın
    Quote Originally Posted by olumelegi View Post
    Zaten Liverpool sampiyon olmamaya alısık seni omur boyu kowmazlar...

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by JrAlkn View Post
    her maç aleyhime sürekli frikik verilip her frikik ne hikmetse gol oluyor.adamlar ne zaman taç atsa gol yiyorum,ben taç atsam bu sefer kaptırıp da gol yiyiorum.adamlar [/URL]
    Burda da soyledigin gibi senin duran toplarda zaafin var. Oncelikle "teknik" ozelligi 15+ olan bir coach al. (Free koclardan arattir belli ozellikleri 20 olan yuzlerce koc var hemen kap) Antreman sayfasinda da o adami sadece "set pieces" antremanina ver (eger ozelligi cok iyi ise zaten o antreman 5 yildizlik olur) boylece oyuncularinin duran top ozellikleri gelisir.

Tabii bununla bitmiyor bir de taktiginde duran toplar icin gerekli ayarlamalari da yapman lazim.
    Frikikten cok gol yiyorsan baraja daha fazla adam koy kornerlerde rakipleri adam adama paylastir.Taclari kisa kullandir, tac kullanilirken birden fazla adamini yakina cek... gibi.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

abi sen 4-4-2 taktğinin karizmasını çizmişin ondan böle

Quote Originally Posted by amorti View Post
    Burda da soyledigin gibi senin duran toplarda zaafin var. Oncelikle "teknik" ozelligi 15+ olan bir coach al. (Free koclardan arattir belli ozellikleri 20 olan yuzlerce koc var hemen kap) Antreman sayfasinda da o adami sadece "set pieces" antremanina ver (eger ozelligi cok iyi ise zaten o antreman 5 yildizlik olur) boylece oyuncularinin duran top ozellikleri gelisir.

Tabii bununla bitmiyor bir de taktiginde duran toplar icin gerekli ayarlamalari da yapman lazim.
    Frikikten cok gol yiyorsan baraja daha fazla adam koy kornerlerde rakipleri adam adama paylastir.Taclari kisa kullandir, tac kullanilirken birden fazla adamini yakina cek... gibi.
    abi sağolasın ya.bütün gece uyumamışsın galiba derdime derman aramışsın.6.53 de ne işin var forumda.neyse çok sağol.
    Quote Originally Posted by abdullaharici92 View Post
    abi sen 4-4-2 taktğinin karizmasını çizmişin ondan böle
    ya haklısın şekilsiz oldu biraz ama alışcaklar
    sağolun beyler toparladı takım.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by JrAlkn View Post
    abi sağolasın ya.bütün gece uyumamışsın galiba derdime derman aramışsın.6.53 de ne işin var forumda.neyse çok sağol.
    Ne demek! Gorevimiz
    Hem kimbilir ben bunlari yazana kadar kac mac daha aci cekmissindir.. Gec bile kaldim

Mesaj Yetkileri