1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: Bencil Futbolcular

valla hic paslasn bi forvet ikilim olmamisti taki bu sene zigic-kezman ikilisine kavusana kadar yani forvet lerin oyun tipi cok onemli bu husuta bi uzun pivot dierihizli olsun baya ii isler cikarirlar paslasma konusunda

baktin yine olmuo bas kontrat onerirken asist basina parayi :-)

Nesil
    2006
    Yer
    internetten

ya çok güzel bir konuya değinmişsin oyuna başladıgımdan beri çok büyük sıkıntı cekiyorum sıfırdan gol atmaya calısıyo adam

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Oyuncunun soğukkanlılığından kaynaklanması lazım

Quote Originally Posted by olumelegi View Post
    oyunun yaptıgı bir kıllık tır oooo
    yok abi bazı oyuncuların özelliklerinden kaynaklanıyo bence bu olay.. mesela sıfıra kadar inip geriye pas atan çook adam da gördüm hani

Default Bencil Futbolcular

FM 2007 de dikkatimi uzun zamandır çeken ve cidden çooooook gıcık olduğum birşey genellikle pozisyon şöyle oluyor ki; çizgi oyuncusu içeriye doğru hareketleniyor defansı çalımlayıp altıpasa kadar yaklaşıyor fakat o dar açıdan kaleye vurmayı deneyip top yan ağlarda kalıyor. Halbuki yanında bomboş adam var ona pas verse %100 gol. Sizde de böyle şeyler oluyor mu ya!!! Eğer oluyorsa FM 2008 de ilk olarak bunu düzeltmeliler bence.

takıma oyuncuyu yeni aldıysan ya da ilk sezonundaysan böyle olaylar oluyor. Oyuncular birbirlerine alışıp takım oyunu oynamaya başlayana kadar bayaa süre geçmesi gerekiyor.

Quote Originally Posted by qwertyq View Post
    takıma oyuncuyu yeni aldıysan ya da ilk sezonundaysan böyle olaylar oluyor. Oyuncular birbirlerine alışıp takım oyunu oynamaya başlayana kadar bayaa süre geçmesi gerekiyor.
    Ewet arkadas dogru soyluyor

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Düzeltme gibi bir şey olamaz çünkü çok doğal bir şey bu geçrek hayattada olan bir şey

Nesil
    2005
    Yer
    Kayısı Diyarı

Quote Originally Posted by Fernando Gago View Post
    Düzeltme gibi bir şey olamaz çünkü çok doğal bir şey bu geçrek hayattada olan bir şey
    Evet arkadaş doğru söylüyor.Zaten sende konu başlığını BENCİL FUTBOLCULAR die atmışsın ne yapacan adam bencil kardeşim adamın kişiliğini değiştirecek değiller ya var futbolda böyle şeyler.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Dogru gercekte de olan bırsey
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    Artık fener ıcın calısıom

oyunun yaptıgı bir kıllık tır oooo

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by qwertyq View Post

Eğer oyuncu yeni gelmiş ise takıma, kendini göstermek amacıyla bencil davranmış olabilir(Çok mu gerçekçioldum?)
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Ara sıra oluyor böyle şeyler fakat takım alışınca daha çok pas atılıyor..

FM 2008de düzelmez... Çünkü gerçek bişey...

Msla ben F.Torres i Liverpool e aldım... Acaip derece bencil oynamıştı hep kaleye şut çekiyodu boştaki adama pas vermezdi kendini gösterme çabası...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Eğer personelinde yeni hocasını etkilemek istiyo yazıyosa anlaki bencilce davranacaktır

Quote Originally Posted by galatasaray12 View Post
    Eğer personelinde yeni hocasını etkilemek istiyo yazıyosa anlaki bencilce davranacaktır
    Evet bu işte cidden mantıklı ama şu da varki alışmasıyla falan ilgil değil 1 senedir oynuyor ve adamın kendisi uyum sorunu çeken tipte biri değilmiş (profil'de öyle diyo). Bi de zaten o kadar çok paslı bir organizasyonla gol olmuyo ben çok nadir görüyom hep dar açıdan abanıyolar gol oluyo genelde bireysel beceri yani. Şu bizim çocuklara herşeyi öğrettim birlikte oynamayı bi öğretemedim yaw

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

valla bende gilardino-agüero ikilisi adeta çizgide paslaşıyolardı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bende olmuo

Mesaj Yetkileri