Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 51 sonuç

Konu: Barclays premier ligi(muhteşem)

Quote Originally Posted by abdullaharici92 View Post
    ingiltere liginde açık ara liderken son sıraya demir atmış bir takıma yenilebiliyosun orayıda zevkli kılan bu zaten
    soram walla tam diyorum şampiyonum son sıralardaki takımlara yapılan sürpriz puan kayıpları, kalecilerin yıldızlaşması hooop 2nci bitirmişim ligi..

bi de mutlaka arsenal alın, henry ile oynamak müthiş zevkli.. tek forvet oynatın arkasına baptista-rosicky.. oooy ooooy ooooy

harbi acaip heyecanlı lig.. 2. sırada gidiyorum .. peşimde hemen arsenal 1 maç eksik 3 puan fark var. Çelsi 12 puan fark atmış son 5 maç kaldı artık şampiyonluk ümidim kalmamış 2.liğimi korumaya çalışıyorum. Çelsi şampiyonlar liginde de maç oynadığı için oyuncuları yorgun 3 günde bi maç yapıyolar son 4 haftada 3 puan aldılar 3 beraberlik 1 malubiyetle .. puan farkını 3e indirdim. Son hafta ben liverpoolla kendi sahamda oynuyorum çelsi de blackburnle deplasmanda. Maçın 5. dakkasında bianchi sakatlanıyo.. yedeklerde pivot santrafor yok.. Bi yandan kendi maçıma bakıyorum bi yandan da çelsinin sonucuna.. chealse 2-0 yenik duruma düşüyo. Ben gol atamıyorum dakka 60 olmuş 3-3-2-2 düzenine geçiyorum 2 amc 2 forvetle .. yine de gol atamıyorum 0-0 bitiyo 2 puan farkla chelsea şampiyon oluyo 2li averajda da 3-0 a 0-2 1 skorla öndeydim chealseden.. Bianchiyi sakatlamasa liverpool şampiyondum. Neyse seneye hepsiyle hesaplaşacam yeni transferlerle.

kardeş yazık olmuş sana yaw

Nesil
    2006

Sanal veya reel olsun Premier Lig en zevkli ligtir. Orada bir kulübü yönetmek baya zevk veriyor.

sana katılıyorum bende senin gibi genelde bjk yi alırdım hiç yabancı ülkede oynamazdım şimdi man utd yi seçtim dedim bi defa da ii bi takımda oynayayım şimdi deniyorum bakalım nasıl olacak

man utd. hiç sewmiyom yaa rooney'den olsa gerek, terbiyesizin teki gibi geliyo.. özellikleri iyi ama bi kere bile almaya yeltenmedim..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

premier lig en zorlu lig bence ispanya ligiyle birlikte. rooney terbiyesiz merbiyesiz man utd.'ı alıp götürüyor. her takımın isteyeceği türden bir forvet kim ne derse desin...

orası öle walla ben de arkadaşın biriyle ispanya lig yapıyorum baya zorlanıyoruz ligde.. deplasmanlarda galip gelmek zor biraz..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

evet evet bende oynadım ispanya ligi. deplasman maçları ingiltere liginde de ispanya liginde de çok zorluyor gerçekten takımlar kendi sahalarında müthiş bir seyirci desteği buluyorlar. eeee türkiye gibi değil tabii her takımın gayet yeterli sayıda ve stadları dolduran seyirci sayısı mevcut.

ben o seyirci sayısını anlamıyom zaten ispanyada getafe'yle oynuyom 10000 kişi gelmiyo yaaa.. board'da da bu yüzden statı büyütün önerisinde bulunamıyorum..

gerçi ispanyada çok kritik deplasman galibiyetleri aldığım olmuştur ama ingiltere imkansız gibi bişey.. ne kadar iyi kadronuz olursa olsun, chelsea-liverpool-man utd. yenmek imkansız..

liglerde başladı liverpool aston villa'yı yendi ama zorlandı.. buna en iyi örnek..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

eee kazanmazsa ona liverpool diyemeyiz değil mi o saydığın takımların yanında bir de derbilerde deplasmanda kazanmakta çok zor oluyor... buna en güzel örnek mesela liverpool - everton derbisi verilebilir. evertonu kendi sahasında liverpool ile yenmek gerçekten zorluyor...

geçen sene hatılarım zaten liverpool 3 tane yemişti..
    aynı şey londra takımları içinde geçerli ama.. mesela geçen gün duydum maç seyrederken, sunderland'in sahasında newcastle ve m'boro'yla hesapları warmış..
    bu arada sunderland demişken bu takıma bu sene dikkat!.. sol bek ross wallace, kalede craig gordon..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

valla tek başına sol bek bi takımı kurtaramaz bu bir gerçek ama devlerin mücadelesi gerçekten ilginç olacağa benziyor. bakalım henry'nin yerini doldurabilecek mi arsenal'in forvet hattı. hep beraber göreceğiz. benim merak konum bu aslen bir de torres'in performansının ne olacağını da çok merak ediyorum

sunderland'in ciddi bi forvet açığı war.. bunu maçı izleyen herkes görmüştür.. orta alana ross wallace'ın önüne man. utd.lı richardson'ı almışlar.. sağda veya ortada da pek problem yok gibi.. gerçi ilerde chopra war ama yanına bi adam daha lazım..

arsenal'de son 7 dk.da bulduğu iki golle biri penaltıdan kazandı bu hafta.. henry'nin yeri dolmaz ama, lupoli-bendner-vela gibi yetenekli gençler war. oyunda takımına alıp da oynatmak şsteyeceğin türden gençler bunlar..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

valla arsenal'de walcott çok iyi hep söylerim. ondan çok umutluyum bakalım göreceğiz ileride...

geçen sene pek göremedim ama bu sene hazırlık maçlarında bendtner müthişti.. bu adama dikkat.. chelsea'de çıkarsa ya şöle yıldızlar, yada liverpool hemen transfer yapıolar sinir oluyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

chelsea'de obi mikel yok mu?

Quote Originally Posted by Aranvil View Post
    chelsea'de obi mikel yok mu?
    war da sonuçta onu da parayla aldılar büyük meblağlar söz konusuydu.. walcott da öle.. ama bendner öle deil yada barca 'da messi öle deil.. galatasaray'da arda..

chelsea sidwell'i aldı bilmem oynatır mı ama geçen sene reading'in orta saha yükünü çekenlerin başındaydı..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

sidwell'i sevmiorum ben nedense . valla chelsea'de o orta saha varken sidwell'in kendine yer bulması çok zor gibi bana göre... bakalım...

mourinho sidwell'i afrika nations cup'a gidecek olan essien-obi mikel ve benzeri oyuncular olacağı için aldım dedi.. görüceksin etkili olacaktır.. readşng geçen senenin sürpriz takımıydı..
    ve nations cup olayını düşünen mourinho'ya bi alkış..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

evet doğru öyle bir durum vardı. bu durumda o süre boyunca sidwell kendine yer bulabilir chelsea'de ve geleceği olup olmayacağını da o süre zarfında anlayabileceğiz demektir bu durumda...

gerçi ballack falan war aynı bölgelerde ama.. robben de madrid'e gidecekse gitsin artık. malouda misler gibi oynuyo.. da madrid de sneijder'i almış. 23 milyon gibi bi fiyata.. allah razı olsun işallah oynatırlar süper bi yetenek bence..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ooooo çok iyi transfer olmuş sneijder yıllardır bekliyordum büyük bir kulübe gitmesini ajax bırakmıyordu sonunda bıraktı demek ki. çok sevindim. valla madrid robbeni de alıp üstüne bir de sağ açık alırsa bir adet vah ispanyadaki diğer takımların haline. malouda, robben gidecek diye alındı diyenler çok zaten de bakalım yakın zamanda açığa kavuşacak zaten her şey...

sırada heitinga war o da gitse artık bi takıma.. bak genç yaşta babel'i liverpool'a werdiler.. avrupada başarı gelmeyince revizyon başladı bu sene..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ajax nası olsa oyuncu fabrikası ellerinde tutmakla hata ediyorlar bence. o tip takımların misyonu oyuncu yetiştirmek ve bu sürede de bunlarla belirli başarılar elde etmek olmalı... chelsea gibi büyük kulüplerde bunların yıldız dönemlerinde onlara hayatlarının en muazzam hayatlarını yaşatmak görevinde olmalı

da avrupada eski ajax'i özlüyorum walla.. dün chelsea maçında da chelsea'yi ingiltere takımı değil avrupa takımı olarak görüyolarmış.. 3 tane şampiyonluğu warmış.. yawrum sunderland'in bile 6 tane war..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

eski ajaxın geri dönebilmesi için bir abrahamovicinde ajaxı satın alması lazım ama o zaman bu ne kadar eski ajax olur, orası tartışılır... artık futbol bu kadar büyük bir pazarken ajax, lyon'un yaptığını yapamadığı sürece oyuncu fabrikası olmaktan öteye gidemez. chelsea gibi zengin takımlarda, yetiştirilen oyuncuları büyük keyifle bünyelerine katarlar...

lyon bomba zaten.. benzema ve ben arfa süpper oldular.. sezonun ilk maçında benzama'nın attığı gölü izlemeni tavsiye ederim..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

o değil de hazır ingiltere ligi başlığı altındayken esas gerard'ın golü izlemeni tavsiye ederim yok böyle bir gol adam resmen 95'e taktı anladın sen onu

süper gol walla.. gerard müthiş bi adam zaten.. pasları olsun, oynu okuması olsun, kritik anlardaki golleri olsun.. walla bilen biri warsa gerard'ın golleri diye bi link yollasın bana da bilgisayara indireyim..

lampard da öyle mesela.. bi fener de alsa şunlar gibi oyuncular.. diego mesela aynı şekilde porto'dan bremen'e deil de fener'e gelseydi ucuza aldı zaten bremen on misli oldu fiyatı..

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri