Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 35 sonuç

Konu: Galatasaray Kariyeri

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Aga hangı update ıle oynuyorsun sorunun cozulmesıne sevındım
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

transferlerin gayet iyi kiraya oyuncu göndermende gayet iyi olmş..

Quote Originally Posted by Selim55 View Post
    Transfer bütceni biliyorum ama sagbek icin önerebilecegim Eduardo Ratinho. Ben 2. sezonumda 6,5 milyon Sterline transfer ettim. Hem defansif anlamda hemde ofansif anlamda cok yetenekli.

sonuna kadar katiliyorum eduardo ratinho hem cok kaliteli hem cok genc ayriyeten mehmet topuzuda cok para vermissin kayseri cok rahat satiyor 2.5MN EURo ya denemeni tavsiye ederim

Pahalıya geldi ama aldık adamı bir kere geri dönüş yok. Kaleci almam lazım para kalmadı onun araştırmasındayım şimdi. Bir yabancı hakkım var onu duruma göre devre arası veya sezon sonu kullanırım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

kaleci transferini vincent enyeamayı alarak kapadım 275,000 e tamamlanan siparişte yeni bir transfer içinde kasamda para kalmış oldu bir yıldız daha peşindeyim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    İlk resmi maç Süper Cup maçı

Galatasaray-Beşiktaş

İlk 11

Galatasaray:
    vincent enyeama
    mehmet topuz
    volkan yaman
    song
    servet
    linderoth
    ayhan
    arda
    lincoln
    ümit karan
    hakan şükür

Beşiktaş:
    Rüştü
    Serdar kurtuluş
    İbrahim Üzülmez
    Diatta
    İbrahim toraman
    Fahri
    Joa Alves
    Ricardinho
    Delgado
    Bobo
    Nobre

Maça hızlı başlayan Galatasaray daha maçın 50. saniyesinde Hakan Şükür ile mutlak bir pozisyondan yararlanamıyor.

2.Dakikada Galatasaray Adına Hakan Şükür Golü atıyor ve galatasaray 1-0 öne geçiyor

14.Dakikada Beşiktaş adına golü atan Bobo maçı 1-1 e getiriyor

Beşiktaş golden sonra oyunun hakimiyetini alıyor ve 22. dakikada nobre ile mutlak bir pozisyondan yararlanamıyor

Maçın 28. dakikasında delgadonun müthiş şutunu Galatasaray kalecisi aynı güzellikte kurtarıyor

Maçın 34, dakikasında Galatasaray Hakan Şükür'ün kafasından mutlak bir pozisyondan yararlanamıyor.

Taktiksel değişikliğe giden Galatasaray oyunun hakimiyetini eline alıyor. 40. dakika da linderothun uzaktan attığı aşırtma şut üst dfireğin az farkla üstünden auta gidiyor.

İlk yarı 1-1 eşitlikle sona eriyor.

Evrim Başarır ikinci yarıda 2 oyuncu değişikliğine gidiyor.Servet çıkıyor yerine boazid giriyor. Ümit karan çıkıyor yerine Necati giriyor

Maçın 46. dakikasında rakibine kasti tekme atan Lincoln kırmızı kart ile oyundan atılıyor. Geri kalan zamanı Galatasaray 10 kişi oynayacak

54. dakikada Galatasarayın Hakan Şükür ile bulduğu gol ofsayt gerekçesiyle iptal ediliyor.

65.dakikada ricardinhonun uzaklardan çektiği şut az farkla auta gidiyor.

74.dakikada Hakan Şükür kaleci ile karşı karşıya kalıyor. Fakat kötü vuruşu yandan auta gidiyor.

81. dakikada kaleci ile karşı karşıya kalan fahrinin şutu yandan auta gidiyor.

83.dakikada bobo kaleci ile karşı karşıya kalıyor fakat vuruşunu enyeama güzel bir refklesle kurtarıyor dönen topa mehmet yozgatlının vuruşu auta gidiyor

86. dakikada linderothun kullandığı frikik az farkla auta gidiyor.

90 dakika 1-1 eşitlikle uzatmalara gidiyor.

Uzatmaların ilk yarısına başlarken galatasaray da bir oyuncu değişikliği yapılıyor. Arda çıkıyor hasan Şaş giriyor

91. dakikada delgado kaleci ile karşı karşıya kalıyor fakat çektiği şutu enyeama kurtarıyor.

99.dakikada Hakan Şükür müsait pozisyonda topu auta atıyor

uzatmaların ilk yarısında gol olmuyor

108.dakikada ricardinho uzak mesafeden attığı gol ile takımını 2-1 öne geçiriyor.

Maçı 2-1 kazanan Beşiktaş Süper Cupun sahibi oluyor

Maçın yıldızı Beşiktaş lı Bobo oluyor
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Maçtan sonra basın toplantısı düzenleyen Galatasaray Teknik Direktörü Evrim Başarır şu açıklamaları yaptı.

Maça iyi başlamıştık maçın 2.dakikasındagolüde bulduk fakat ondan sonra oyuncularımız anlamsız bir şekilde skoru koruma telaşına girince kalemizde golü gördük. Oyunun kontrolünü tam geri almışken Lincoln gereksiz bir faul ile kırmızı kart gördü. Bu kart maçın kırılma noktası oldu. Beşiktaşı kutluyorum . Ama Lincolne Toraman tarafından yapılan hareket penaltı idi Bunu veremeyen hakemde art niyet ararım.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Galatasaray Süper Lig ilk maçında deplasmanda Kasımpaşaspor ile karşı karşıya geliyor. Maçı Necatinin 30 mt attığı gol ve Linderothun firikik golü ile 2-0 kazanıyor. Yeni transfer Falcao ikinci yarıda oyuna girerek Galatasaray ile ilk maçına çıkmış oluyor

Maçın yıldızı Linderoth

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Galatasaray şampiyonlar ligi 3. ön eleme ilk maçında deplasmanda Zurih takımıyla oynadığı maçı Linderothun biri firikikten olmak üzere 2 golü ve necatinin attığı gollert ile 3-2 kazandı Maçın yıldızı Galatasaray takımından Linderoth oldu

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Galatasaray transferde bir bomba daha patlatarak Anderlecht takımından Vandan Borreyi renklerine bağlıyor
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Galatasaray Türkcell Süper Lig 2. maçında Ali Samiyen de bir derbi maçına çıktı. Nobrenin kırmızı kart gördüğü maçta beşiktaşı ilk yarıda Mehmet Topuz'un attığı golle 1-0 yenerek hem çok önemli 3 puanın sahibi oldu hemde Süper cup maçının rövanşını almış oldu.Maçın yıldızı Galatasaray dan Ayhan akman oldu

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Hafta içinde basın toplantısı düzenleyen Evrim Başarır

Süper kupa maçındaki yenilgiden sonra çok eleştirildik. ama ligde ve Avrupadaki 3 maçta alınan 3 galibiyet ile takımımızın yavaş yavaş form tuttuğunu görüyoruz. Bazı eksiklerimiz var. Bunlarıda düzeltince tam bir takım olacağız açıklamasını yaptı
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Süper Lig 3.Hafta

Sakat linderot ve cezalı Lincoln den eksik Antep deplasmanına çıkan Galatasaray Mehmet Topuz Ve Falcao nun golleri ile 2-0 öne geçtiği maçı Servetin kırmızı kart görmesinden sonra Antep Diawara ile skoru 2-1 e getirdi. Galatasaray 3 oyuncu değişikliğini kullandıktan sonra Ümit Karan da sakatlanınca Galatasaray sahada 9. kişi kaldı. Antep Diawara ile maçı 2-2 ye getirdi. 2-2 den sonra Galatasaray özellikle 2 ayhanın ve 1 ardanın yakaladığı mutlak pozisyonları değerlendirememesi üzerine antep deplasmanından 1 puan ile ayrıldı Maçın yıldızı Antepten Zurita oldu

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Maçtan sonra basın toplantısı düzenleyen Evrim Başarır

Oyuncularımı kutluyorum 9 kişi kaldıkları zaman bile yılmadan mücadeleyi sürdürdüler. Kazanabileceğimiz maçtan bireysel hatalar nedeniyle 1 puan ile ayrılmak zorunda kaldıklarını belirtti. Transfer hakkında konuşan Evrim Başarır transferi sezon sonua kadar kapadıklarını ama şartlar olursa 1-2 genç futbolcu alabileceklerini belirtti.Ayrıca Antepin attığı 2. gol için emre Aşığın ofsayt itirazı yaptığının hatırlatılması üzerinde Hakemler hakkında konuşmak istemediğini belirtti
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Rövanş Maçı

Galatasaray-Zurih

Galatasaray 3-2 nin rövanşında Samiyende Zurich karşısına çıkıyor. Maçı Falcao ve Hakan Şükür ile 2-0 kazanarak şampiyonlar liginde gruplara kalmaya hak kazanıyor

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Galatasarayımızın Şampiyonlar Ligi gruplarındaki rakipleri belii oldu

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Süper Lig 4.Hafta Galatasaray-Bursaspor

Galatasaray Bursaspor maçını hakan şükür lincoln ve ümit karanın golü ile 3-1 kazandı...Maçın adamı Galatasaraylı Enyeama oldu

Carrusc nsıl 5.750.000 dolara gitti anlmadım. Bende 2.000.000 YTL'ye accak gidiyor

Quote Originally Posted by GsDoruk View Post
    Carrusc nsıl 5.750.000 dolara gitti anlmadım. Bende 2.000.000 YTL'ye accak gidiyor
    iyi söyledin yanlış yazmışım 2.750,000 olacak

öncelikle başarılar bende okuyunca şaşırmıştım bende gitmiyo bile ben bedava ya bırakıorum

Versiyon kaç?

Default Galatasaray Kariyeri

Eric Gerets ile yolları ayıran Galatasaray kararını türk hocadan yana verdi. Takımın başına Evrim Başarır' ı getirdi. Galatasaray ile sözleşme imzalayan Evrim Başarır basın toplantısında şu açıklamaları yaptı

Taraftarı olduğum Galatasaray spor klübünden teklif almak beni çok mutlu etti. O sıralarda Erciyes klübü ile görüşüyordum fakat galatasaray dan teklif gelince düşünmeden kabul ettim. Kayseri Erciyes ten özür diler Galatasarayada bana güvendiği için teşekkür ederim. Hedefimiz eski özlenen başarıları yeniden yakalamak.

Basarilar dilerim

Oyunu yarın yükleyecem başlığı şimdiden açayım dedim. Oyunu açınca 4 büyüklerin transferlerini editörden koyacam ve 6+1 kuralını yapmak içinde takımdaki en eski yabancılarına 2.vatandaşlığı türk yapacam ama maçlarda 6 tanesi ilk 11 de olacak. Tomasıda rubin kazana gönderince takımda 2 tane yabancı kontenjanı açılacak. Birini forvette diğerinide sağ bek için kullanacağım önerebileceğiniz futbolcular varsa beklerim

Basarilar dilerim
    teşekkür ederim

Transfer bütceni biliyorum ama sagbek icin önerebilecegim Eduardo Ratinho. Ben 2. sezonumda 6,5 milyon Sterline transfer ettim. Hem defansif anlamda hemde ofansif anlamda cok yetenekli.

basarilar defans saga hearts dan ibrahim tall i oneririm cok iyi oynuyo hem drc ortadada oynayabiliyo forvetede cesar delgado veya hugo rogadella yi alabilirsin atlas dan

başkandan ek bütçe isteyecem verirse iyi transferler yaparım söylediğin adamı inceleyecem aklımda yerli adamlarda var eğer sağ beke hamiti alabilirsem veya mehmet topuzu o zaman yabancı hakkını başka bir yere kullanabilirim

Quote Originally Posted by debak View Post
    basarilar defans saga hearts dan ibrahim tall i oneririm cok iyi oynuyo hem drc ortadada oynayabiliyo forvetede cesar delgado veya hugo rogadella yi alabilirsin atlas dan
    teşekkür ederim inceleyeceğim önerdiğin isimleri

birde carruscayı satarsam kalecide alabilirim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Fanatik Galatasaray Teknik Direktörü Evrim Başarır'ın istediği yerli futbolcu listesini açıklıyor. Listede Hamit Altıntop Yıldıray Baştürk gibi bir çok yıldız futbolcu var İşte listede bulunan futbolcular.

Özden (Konyaspor)
    Kadrosunda Orkun ve Aykut gibi kalecileri bulunan Evrim Başarır sakatlık durumuna karşın Hakan Arıkan ında transfer edilmesini istiyor. Yabancı kontenjanına göre yabancı kalecide alınabileceğini belirten Evrim Başarır yahbancı kaleci olmaz ise tercihini Hakan Arıkan dan yana kullanacağını belirtti.Hakan ise konu ile ilgili ''Galatasarayın teklifi beni çok mutlu etti büyük ve hedefleri olan bir takımda oynamayı çok isterim ama önce klübümle anlaşmaları gerek'' dedi.

Hamit Altıntop (B.Munich)
    Evrim Başarır'ın hayalini süsleyen oyuncu. Transfer etmek için her çabayı göstereceklerini söyleyen Evrim Başarır en büyük handikapın bu futbolcunun bayerne yeni transfer olmuş olması. Klübünün bu futbolcuyu satmaya pek yanaşmayacağını satarsada yüksek birmaliyet ile bırakılacağı söyleniyor.

Mehmet Topuz (Kayserispor)

Hamit transferi gerçekleşmez ise Mehmet Topuz galatasaraylı olacak. Yönetime yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre Mehmet Topuz ile yapılan ilk görüşmelerin olumlu geçtiği ve klübü ile görüşmek için Haldun Üstünel'in kayseriye gideceği belirtildi.

Gökhan Ünal (Kayserispor)
    Yabancı forvet arayışlarını sürdüren Galatasaray yabancı forvet alınsada yerli bir forvet daha alarak forvet hattını iyice güçlendirmeyi düşünüyor. Bu ismin ise Galatasaray'da oynamak için can atan Gökhan Ünal olduğu bildirildi. Mehmet Topuz transferi için Kayseriye giden Yönetici Haldun Üstünel Gökhan içinde Kayserispor yöneticileri ile transfer görüşmeleri yapacağı belirtildi

Halil Altıntop (Shalke)

Eğer iyi bir yabancı forvet alınamaz ise rota Almanyaya çevirilecek ve Halil Altıntop transfer için girişimlere başlanacak. Bu transfer için Özhan Canaydın'ın Shalke başkanı ile olan yakın ilişkileri avantaj olarak görünüyor. Halil Altıntopu ikna etmek için Lincoln'ün de devreye gireceği açıklandı.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Oncelıkle basarılar hangı yama ıle oynuyorsun onu ogrenebılırmıyım

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

GALATASARAY kariyerinde başarılar arkadaşım.

Nesil
    2007
    Yer
    Bahçelievler

Forvete bence iki oyuncu al Carrusca ve Songu gönder Naldoyu al çokcüzi bir fiyata alabilirsin..Başarılar eski günlerimize geri döndür..

Quote Originally Posted by Lincoln05 View Post

Fanatik Galatasaray Teknik Direktörü Evrim Başarır'ın istediği yerli futbolcu listesini açıklıyor. Listede Hamit Altıntop Yıldıray Baştürk gibi bir çok yıldız futbolcu var İşte listede bulunan futbolcular.[/B][/I]

Hakan Arıkan (Konyaspor)
    Kadrosunda Orkun ve Aykut gibi kalecileri bulunan Evrim Başarır sakatlık durumuna karşın Hakan Arıkan ında transfer edilmesini istiyor. Yabancı kontenjanına göre yabancı kalecide alınabileceğini belirten Evrim Başarır yahbancı kaleci olmaz ise tercihini Hakan Arıkan dan yana kullanacağını belirtti.Hakan ise konu ile ilgili ''Galatasarayın teklifi beni çok mutlu etti büyük ve hedefleri olan bir takımda oynamayı çok isterim ama önce klübümle anlaşmaları gerek'' dedi.

Hamit Altıntop (B.Munich)
    Evrim Başarır'ın hayalini süsleyen oyuncu. Transfer etmek için her çabayı göstereceklerini söyleyen Evrim Başarır en büyük handikapın bu futbolcunun bayerne yeni transfer olmuş olması. Klübünün bu futbolcuyu satmaya pek yanaşmayacağını satarsada yüksek birmaliyet ile bırakılacağı söyleniyor.

Mehmet Topuz (Kayserispor)

Hamit transferi gerçekleşmez ise Mehmet Topuz galatasaraylı olacak. Yönetime yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre Mehmet Topuz ile yapılan ilk görüşmelerin olumlu geçtiği ve klübü ile görüşmek için Haldun Üstünel'in kayseriye gideceği belirtildi.

Gökhan Ünal (Kayserispor)
    Yabancı forvet arayışlarını sürdüren Galatasaray yabancı forvet alınsada yerli bir forvet daha alarak forvet hattını iyice güçlendirmeyi düşünüyor. Bu ismin ise Galatasaray'da oynamak için can atan Gökhan Ünal olduğu bildirildi. Mehmet Topuz transferi için Kayseriye giden Yönetici Haldun Üstünel Gökhan içinde Kayserispor yöneticileri ile transfer görüşmeleri yapacağı belirtildi

Halil Altıntop (Shalke)

Eğer iyi bir yabancı forvet alınamaz ise rota Almanyaya çevirilecek ve Halil Altıntop transfer için girişimlere başlanacak. Bu transfer için Özhan Canaydın'ın Shalke başkanı ile olan yakın ilişkileri avantaj olarak görünüyor. Halil Altıntopu ikna etmek için Lincoln'ün de devreye gireceği açıklandı.

Yıldıray var listede demişsin ama yazmıyor listede

Nesil
    2007
    Yer
    Bahçelievler

Halili ilk sene kesinlikle alamazsın..Schalkeye yeni katılmış Schalkeyle anlaşsan bile oyuncu gelmez..

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Basarilar...

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Forvet olarak Falcao,Eddie Johnson ve Bianchi'yi oneririm basarilar...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Falcao Borre Akınfeev Serdar Taşçı ve Vela mutlaka bunları almaya çalış.

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Oncelıkle basarılar hangı yama ıle oynuyorsun onu ogrenebılırmıyım
    oyunu kurunca sadece siteden türkçe yamayı indiriyorum o şekilde oynuyorum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by sergioagüero View Post
    GALATASARAY kariyerinde başarılar arkadaşım.
    teşekkür ederim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by attiilla View Post
    Forvete bence iki oyuncu al Carrusca ve Songu gönder Naldoyu al çokcüzi bir fiyata alabilirsin..Başarılar eski günlerimize geri döndür..
    carruscayı yollamaya çalışacağım ama songu takımda tutucağım hatta onu 6+1 sınırını yapmak için çifte vatandaşlık verecem editörden. Hileye kaçıyor ama günümüz kurallarına göre yapacağım ama 6+1 yapılmadığı için mecbur bu şekilde yapacağım. Tomasda rubine gitti 3 yabancı hakkım kalıyor bunları yararlı bir şekilde kullanacağım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by GsDoruk View Post
    Yıldıray var listede demişsin ama yazmıyor listede

fanatik hrp bu hatayı yapıyor. Şaka bir yana gözümden kaçmış yıldırayda
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by attiilla View Post
    Halili ilk sene kesinlikle alamazsın..Schalkeye yeni katılmış Schalkeyle anlaşsan bile oyuncu gelmez..
    doğru söylüyorsun halil gelmez. Başka forvet bakacaz artık
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by YusufT View Post
    Basarilar...
    teşekkürler
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by JOHN42 View Post
    Forvet olarak Falcao,Eddie Johnson ve Bianchi'yi oneririm basarilar...
    tavsiyelerin için teşekkür ederim önerdiğin oyuncuları takibe alacağım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Falcao Borre Akınfeev Serdar Taşçı ve Vela mutlaka bunları almaya çalış.
    senin kariyeri zevkle okudum yaptıkların ortada önerdiğin futbolcular içinse hiç bir kuşkum yok. Carlos vela sanırım amc bende orda lincoln var

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Başarılar.

birde oyuna başlayabilsem pc çöktüğü için format attım pc ye fakat fm nin orginal cd si kayıp bugün yeni cd aldım (beş parasız olduğum için bu aralar mecburen korsan aldım) bozuk çıktı. gidip değiştirdim bu seferde cd de fm yerine pusu çıktı. Şimdi evin altını üstünü getirip cd yi bulmaya çalışıyorum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by c3surkedi61 View Post
    Başarılar.
    teşekkürler

herkesin konusuna bişey yazılıyo ama benimkine yazılmıyo neyse basarilar..

Quote Originally Posted by kaydırı kuppak View Post
    herkesin konusuna bişey yazılıyo ama benimkine yazılmıyo neyse basarilar..
    teşekkür ederim arkadaşım

arkadaş imdadıma yetişti bana bir cd getirdi oyunu kuruyorum ama maalesef korsan cd ben hala orginal cd me yanarım. birazdan oyuna başlıyorum

Biran önce baaşlasaan iyi olur çünkü bunların hepsi bencec sana eksi olaraak dönüyor

sabırsızlıktan ölüyorum ama bu seferde türkçe yamayı kuramıyorum hep sayfa yüklenirken hata oluştu diyor

Nesil
    2007
    Yer
    Bahçelievler

Orjinal cd tek yüklemeli değil mi?

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri