1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: İşsiz Başla Seçeneği

Default İşsiz Başla Seçeneği

Arkadaşlar işsiz başla seçeneği ne diye sormayacağım .Takım olmadan başlatıyor.Ama tanınırlığı ne yapıyorsunuz işsiz başlarken?Otomatik(genelde teklif yok),Pazar Ligi Oyuncusu,Yarı Profesyonel Oyuncy,Profesyonal Oyuncu,Uluslararası Oyuncu?Ben işsiz bir oyunu başlıycamda önerilerinizi alayım.

ya arkadas uluslararasi yapmisti ve ikinci uyruunu brezilyali yapinca deli teklif gelmisti brezilya liginden
    yani uluslararasi sec

Quote Originally Posted by 14perseus04 View Post
    ya arkadas uluslararasi yapmisti ve ikinci uyruunu brezilyali yapinca deli teklif gelmisti brezilya liginden
    yani uluslararasi sec
    Wallahi bilmiyordum gerçekten süper bilgi

ii orenmis oldun

aslında serbes başlamak ii olabilir ama acaba nasıl klupler teklif yolluyor ?

Quote Originally Posted by mert961 View Post
    aslında serbes başlamak ii olabilir ama acaba nasıl klupler teklif yolluyor ?
    Seçeceğin duruma göre pazar ligini seç bekle babam bekle uluslar arasını seçç teklifler önünde ben bunun bir ortasını arıyorum e zor teklif gelsin ne kolay.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

abi zaten çoğu orta halli kulüpler alıyo uluslararası olunca ama teklif yaparsan

yani bence bi de past experience kısmına retired footballer yapın yine kesin orta halli takımlardan teklif alırsınız.. seçtiğiniz uyruğa göre de o uyruğun milli takımına gitmeniz daha büyük olasılık..

Mesaj Yetkileri