Anket Sonuçlarını Görüntüle: Şampiyon Kim Olur?

Voters
64. You may not vote on this poll
  • Andriy (Arsenal)

8 12.50%
  • Tr.Captain ( Liverpool )

9 14.06%
  • Murat Özdemir (Chelsea)

32 50.00%
  • Ayg.22( Manchester United )

15 23.44%
Sayfa 2 / 18 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 515 sonuç

Konu: Ada'da Büyük Kapışma 2

abi beke harbi zaccardo gider.. taş gibi.. yanına da barzagli kardeş gibi oynarlar..

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Hatırlamıyorum.En az 5 adam alıp sattım.HEr dk.teklif gelip gidiyo beynim sulandı kesinleşince yılın takasını açıklıycam..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İçimden bi ses Drogba ManU yolunda diyorzuhaha.

Aygün Belletti yi niye aldın yahu...
    Bu arada takastan bence Arsenal daha karlı çıkmış

Quote Originally Posted by fenerbahce_1907 View Post
    o da mantıklı ama chelsea'ye kimi werecen

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Kes o zaman o sesini. Olm gece gece sürpriz misin ya.Sus açıklıycaz

abi ben wallaaaa merak ettim. ayg.22 drogba'yı wermez ama profil resmi bile drogba bence shevchenko'yu werip defansa adam alıcak

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ayg.22 ManU başında.O yüzden Drogba alcak diyorum ben.Kesin alıcka bence.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

NE alaka şimdi ya Drogba var diye.Aaaa A'yı küçük yazmayın

Ayg.22 ManU başında.O yüzden Drogba alcak diyorum ben.Kesin alıcka bence.
    o zaman bence de kesin karşılığında kimi alcak bence bunu düşünelim.. rio ferdinand'ı werir mi?

Aygün şampiyon olucak buraya yazıyorum... Bak yazdım

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Aygün Romario'nun peşinde, 39 yaşındaki golcü ile her konuda anlaştı.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

YILDIZLAR KAPIDA.!

ManU takımı iki yıldızı da kadrosunda görmek istiyor.Fiyatta anlaştıkları taktirde bu futbolcular 2.dönem ManU'da forma giyecek..

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Didier Drogba hakkında çıkan haberler

Bir süredir Drogba ve Manu kulüplerinin isimleri birlikte anılıyor.Bundan oyuncumuzda bizde çok rahatsızız.Herhangi bir gelişme yok ancak basında çıkan haberler oldukça rahatsız edici...

Resmi açıklamayı kulübümüz yapar gerektiğinde.

Eğer MANU kulübünün bir teklifi varsa bunu düşünür cevabını veririz, bu da sadece CHELSEA ve MANU menejerleri arasında olan bir olaydır.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

corluka'yı alan war mı?? bu sene ingiltere'den man. city aldı galiba merakla bekliyorum bu oyuncuyu.. youness kaboul'ü de tottenham-sunderland maçında izledim oyundaki kadar sağlam yere basan bi kesici..

Murat Özdemir resti çekti...

Aygün Adriano yu al... İyi golcü...

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by Fıratcan Alçınkaya View Post
    Murat Özdemir resti çekti...

Aygün Adriano yu al... İyi golcü...
    Para'da anlaşırsak neden olmasın..Yalnız Transfer Bütçesi 18 Trilyon.

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Quote Originally Posted by giftig View Post
    corluka'yı alan war mı?? bu sene ingiltere'den man. city aldı galiba merakla bekliyorum bu oyuncuyu.. youness kaboul'ü de tottenham-sunderland maçında izledim oyundaki kadar sağlam yere basan bi kesici..
    Oyunun başında Milan kaptı.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    YILDIZLAR KAPIDA.!

ManU takımı iki yıldızı da kadrosunda görmek istiyor.Fiyatta anlaştıkları taktirde bu futbolcular 2.dönem ManU'da forma giyecek..
    bunlar gelirse man utd. şampiyon.. arsenal'de transfer çalışmları nasıl.?. ben arsenal'i tutuom

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ManU Taraftarı Çıldırdı!!!!!

Bugün bazı gazetelerde cıkan Rio Ferdinand Chelsea yolunda ki haberlere ManU taraftarları inanılmaz bir tepki gösterdi.ManU taraftar derneği başkanı Colin-Mertcan yaptıgı acıklamada Aygün bey için bir yürüyüş düzenliycez,artık çektiğimiz acılar yetti bir an önce Aygün beyden kurtulup,Capello'yu takımda görmek istiyoruz.Bunun içinde bize destek vermeniz gerekmektedir.ManU başkanı bize 500.000 imza toplarsanız Aygün beyin gitmesini düşünebilirim dedi bunun içinde bir site kurduk gercek ManU'lular bize destek versin;
    www.aygünehayır.com.tr.tc.fc.sk.org.gen.biz.siz

Londra'da büyük yürüyüş

Bu son gelişmeler üzerine ise büyük yürüyüşün Cuma saat 19:00 da Londra merkez de başlayacagı bildirildi.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Bugün bazı gazetelerde cıkan Rio Ferdinand Chelsea yolunda ki haberlere ManU taraftarları inanılmaz bir tepki gösterdi.ManU taraftar derneği başkanı Colin-Mertcan yaptıgı acıklamada Aygün bey için bir yürüyüş düzenliycez,artık çektiğimiz acılar yetti bir an önce Aygün beyden kurtulup,Capello'yu takımda görmek istiyoruz.Bunun içinde bize destek vermeniz gerekmektedir.ManU başkanı bize 500.000 imza toplarsanız Aygün beyin gitmesini düşünebilirim dedi bunun içinde bir site kurduk gercek ManU'lular bize destek versin;

Londra'da büyük yürüyüş

Bu son gelişmeler üzerine ise büyük yürüyüşün Cuma saat 19:00 da Londra merkez de başlayacagı bildirildi.
    Yok artık.Ferdinand mı ? Olm deli misin O nerden çıktı ? Ayrıca niye Chelsea ? Belki başka takımlar..

Londra'da büyük yürüyüş

eywah şaka yaptım yaws ferdinand bence de werilmez zaten de hani belki dedim..

Colin-Mertcan yaptıgı acıklamada Aygün bey için bir yürüyüş düzenliycez,artık çektiğimiz acılar yetti bir an önce Aygün beyden kurtulup,Capello'yu takımda görmek istiyoruz.Bunun içinde bize destek vermeniz gerekmektedir.ManU başkanı bize 500.000 imza toplarsanız Aygün beyin gitmesini düşünebilirim dedi bunun içinde bir site kurduk gercek ManU'lular bize destek versin;
    Aygün ne kadar seviliyosun Manchester de...

Arsenal in menajeri yok ortalıkta yahu transfer yapmıyormu...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    Yok artık.Ferdinand mı ? Olm deli misin O nerden çıktı ? Ayrıca niye Chelsea ? Belki başka takımlar..
    İstihbarat saglam.Duyumlar Fazıl abiden

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Emre naz yapıyo. Baptista'yı zar zor alabildim

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Ferdinand Hikayesi

Rio Ferdinand isminin kulübüm adıyla anılması hoş bir durum değil.

Ferdinand gündemimizde olan bir oyuncu değildir.

Bilginize...

Chelsea FC.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Default Liverpool Sol bek avında !

Fabio Aurelio'nun son haftalardaki istikrarsız oyunu Muhammed Kaptan'ı rahatsız ediyor. Oyuncunun son haftalardaki formsuzluğu nedeniyle Liverpool sol bek arayışına çıktı. Kulüpten sızan haberlere göre çok özel bir sol bek için görüşmelere başlandı.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Liverpool u az çok bilirim çok oynamışımdır... F.Aurellio gönder bence takımdan iyi oyuncu değil... 38hafta oynatsan 10kere 5alır...

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Quote Originally Posted by Fıratcan Alçınkaya View Post
    Liverpool u az çok bilirim çok oynamışımdır... F.Aurellio gönder bence takımdan iyi oyuncu değil... 38hafta oynatsan 10kere 5alır...
    Evet bir türlü istikrar sağlayamıyor. Sağlam bir sol bekle görüşüyorum,önümdeki tek engel yüksek bonservis.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Quote Originally Posted by TR.CaPTaiN View Post
    Fabio Aurelio'nun son haftalardaki istikrarsız oyunu Muhammed Kaptan'ı rahatsız ediyor. Oyuncunun son haftalardaki formsuzluğu nedeniyle Liverpool sol bek arayışına çıktı. Kulüpten sızan haberlere göre çok özel bir sol bek için görüşmelere başlandı.
    abi riise takasla al walla yaşı falan önemsiz.. marcelo gelirse o da bomba olur tabi.. amam benim tavsiyem ümit özat

Sayfa 2 / 18 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri