Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 37 arası toplam 37 sonuç

Konu: Sari Kanarya Avrupa Arenasinda!!!

MANAGER BURAK KENDISINE YONELTILEN MILAN MACI ILE ILGILI SORU UZERINE:

BEN TAKIMIMA GUVENIYORUM carew,cardenastan bu macta yararlanamayacagım ama elımde JO gıbı bı yıldız futbolcu var.ıns gruplara kalırız.san sıroda GENC FB destek beklıyorum.karsımızda dunya devı var ama bende taktıgıme ve oyuncualrıma guvenıyorum dıyerek ancelottıye goz dagı verdı.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by samasti View Post
    basarılar mert takıpcınım.transferlere gelecek olursak jo senın adamın carew de ıyı transfer cardenas ta alexın yoklugunu doldurur.mılanı elersın ıtalyada takım calıstırmıs bırı olarak soyluyorum temkınlı oynuyorlar fazla yukleneceklerını sanmıyorum acık oynamakta fayda var .

aynen JO benım oyuncum.ılk macta dıda zaten gecıt vermedı ıns elerım.maca 1 sa sonra gırıcem hemen sonucu yollarım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by mostblow View Post
    ben forvet olarak ihtiyacın varsa lokomotiv takımından dmitri sychevi öneriyorum....<----- avatarıma bak

evet cok ıyı adam ben evertonla oynarken JO avrupada en golcu ıkıncı futbolcu secılmıstı sychevde 34 macta 35 gol atıp bırıncı olmstu.carew var elımde ona guvenıyorum.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    beyler bırazdan oyuna gırıyorum amcı yarım sa sonra yollarım.takıp edın
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

MALESEF BURAYA KADAR......

KAKA ADETA SOV YAPTI.ARTIK YOLUMUZA UEFADA DEVAM EDICEZ...
    AMA HEDEF UEFADA YARI FINAL

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

ınsallah hedefıne ulasırsın mılana yenılmen kotu olmus ama uzulecekbısey yok

zaten ben hedeflerımı everton,livorno,aston vıllayla yapmsıtım.canım sıkılmsıtı bı fenerle avrupa kupasını kaldıramamıstım onu yapmak ıstedım ama karsıma mılan cıktı daha on elemede

basarilar mert milan kotu carpmis zaten benim bir zamanlarki inter kariyerime baktiysan interle 6 2 yenmisdim kaka ve dida olmazsa evinde tur atlarsin kaka ve dida en buyuk kozlari milanin

Quote Originally Posted by tomasrosicky1 View Post
    basarilar mert milan kotu carpmis zaten benim bir zamanlarki inter kariyerime baktiysan interle 6 2 yenmisdim kaka ve dida olmazsa evinde tur atlarsin kaka ve dida en buyuk kozlari milanin

aynen fena carptı sansta yok bende okadar takımın arasında mılan cıktı.belkı karıyere devam etmeyebılrım tatıl nedenıyle.

6. Default

guzel oyun olmus ellerine saglik

Quote Originally Posted by rafeal sobis94 View Post
    guzel oyun olmus ellerine saglik

hehheeeheee.bu yazı benı hırslandırdı.evertonla,zaragoza,aston vıllayla,lıvornodan sonra fener zaaferımıde yapıcam.yarın devam edıcem karıyere.uefaya gıttım.hedefım en az ceyrek fınal

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri