Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 70 sonuç

Konu: Mesaj Sayısı Kaldırılsın?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

cogunluk kalkmasın istiyor.bencede bır onemi yok kalkmıs veya kalkmamıs sorun degıl.msj sayısını kasanlarda bır ıse yarıyor dıye kasıyolar veya gosterıs olsun dıye.msj sayısını kaldıracagınıza msj c-sayısının bır ıse yaramadıgını gosterın sadece gostergelık olsun boylece sorun cıkmaz sanıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Yalova

Bence de kalksın.Forumda birbirini tanıyan tanıyor zaten...

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

bence mesaj sayısı yerine bagımlılık puanı gelsin fm'deki gibi nede olsa bir FM sitesi..

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Zaten bakmayacak adam bakmaz, bence kalkmamalı, bazıları avatar da kalksın falan demiş, ironi mi yaptılar anlamadım

Nesil
    2006
    Yer
    Artık fener ıcın calısıom

Sacma olur msj sayısının kalkması bence boyle daha iyi...

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    Zaten bakmayacak adam bakmaz, bence kalkmamalı, bazıları avatar da kalksın falan demiş, ironi mi yaptılar anlamadım
    Ben gayet ciddiydim.

Kalkmamalı diye düşünüyorum.Üyeleri tanımak için kalmalı.

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by tosunpasa View Post
    Ben gayet ciddiydim.
    Neden kalkmasını istiyorsunuz ki, sadelikgayet kıvamında, imzada resim yok, avatarlar astronomik değişikliğe sahip değil, oldu olacak nick de kalksın!..

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    Neden kalkmasını istiyorsunuz ki, sadelikgayet kıvamında, imzada resim yok, avatarlar astronomik değişikliğe sahip değil, oldu olacak nick de kalksın!..
    Görüntü olarak kalitesiz avatarlara sahip olduktan sonra kalmasının manası nedir? Biz sanki wallpaper istiyormuşuz gibi red edildi avatar boyutlarının büyütülme önerisi. Benim fikrim budur senin odur. Sonuçta 2 öneride kabul edilmeyecek zaten.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Buyrun arkadaşlar neden kalkmasının gerektiğini gösteren çok güzel resimler.Eğer mesaj sayısı olmasa arkadaş boşuna mesaj kasma peşinde olmayacak.Gerektiği yerde bilgilerini paylaşacak.

Bazı arkadaşlarda üyeleri değerlendiriyoruz demişler.Mesaj sayısından üye değerlendirilmesi gayet yanlış bir şeydir bence.

Ama yinede sizin fikriniz.Herkes aynı düşünmek zorunda değil.Ama ben mesaj sayısının kaldırılması durumunda paylaşımların daha güzel olacağını düşünüyorum.Az mesaj atan üye ile çok mesaj atan üyenin başka üyelerin gözünde değerlerinin farklı olmasını engelleyeceğini düşünüyorum.Tabii son karar yöneticilerin.

So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Sivas

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Ben kalmasının iyi olacağını düşünüyorum, diğer türlü yeni mi eski mi üye old. anlaması zor oluyor.

ben ce şemsi abi haklı.Ben geçen yıl nisanda üye oldum ama mesaj sayım 700 lere düştü.Mesaj sayısı üyenin eski mi yeni mi olmuyor.Aygün de fazla eski değil ama 7 binlerde puanı vardı yani

Nesil
    2006
    Yer
    -

Valla bilmem ama bence adminler ksldırmazlarr...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Aaa yeni gördüm mesaj sayım azalmış...

Nesil
    2006
    Yer

1.si; eğer adam mantıklı şeyler yazıyorsa neden sorun olsun ki?
    2.si; eğer zaten mantıksız ise yöneticiler konuyu halleder

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Mesaj sayısı üyenin forumda geçirdiği süre konusunda bizim için önem arz ediyor, bu "üyeler mesaj sayılarını görmesin" mevzusunu daha önceden düşünmüştük. Daha sonra mesaj sayıları görünecek ama belli bölümlerde mesaj sayıları sayılmayacak şeklinde karar kılmıştık

Talebi yapan arkadaş mesaj sayısını yükseltmek amacıyla gereksiz konular açılması, konulara boşuna kalitesiz mesajlar yazılması ve eski konuların hortlatılmasından doğan rahatsızlığı dile getirmiş. Bunu tekrar dikkate alacağız.

Bu sitede mesaj sayısı fazla diye yönetici almıyoruz veya mesajı yüksek diye ödül vermiyoruz. Daha çok bilgisine ve aktifliğine göre yönetici seçimleri yapmaktayız. 3 mesajı olan yeni bi yöneticide alabiliriz. Bunun mesaj sayısı ile alakası yok ama aktifliğide göz önünde tutmamız gerekmekte. Bundada üyelerin attığı mesaj sayıları önem arz ediyor. Üyelik tarihi bizim için çok daha önemli. Bunu daha çok dikkate alıyoruz. Bir üye son 1 ay içerisinde zaten 2000 veya 1000 mesaj arasında birakama ulaşmışsa burada forumda aktif bir üye olduğu kesindir, belki gereksiz paylaşım yapıyordur ama yinede bu kişinin bu siteye göstermiş olduğu ilgiyide görmezden gelemeyiz.

Bizim bu konuda yapabileceklerimiz arasında çok daha önceden dile getirdiğimiz ve özel sebeplerden dolayı hayata geçiremediğimiz TSI Puan projesi bulunmakta. Bununla bu sıkıntıyı ortadan kaldırabileceğimizi tahmin ediyorum.

TSI Puan = (Forum_Mesajı*0,25) + (Icerik_Paylaşım_Puanı) + (TurnuvaPuanı*0,25)
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006

Şemsi çok iyi noktadan yakalamışsın. Kim kimin taklidini yapmışsa ceza alması gekekir.

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

"nekop" kesinlikle haklı bu konuda.Daha önce kabul edilen bir öneri görmedik ki bunda da umudumuz olsun..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Mustafa abinin mesajını görmeden üstteki yorumu yaptım.Kusura bakmayın..

Bana kalırsa mantıklı bir açıklama olmuş.Ama yinede mesaj sayısına karşıyım..
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    Yalova

TSI Puan = (Forum_Mesajı*0,25) + (Icerik_Paylaşım_Puanı) + (TurnuvaPuanı*0,25)

Buna Online'lıkta eklenebilir bence...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by tosunpasa View Post
    Hazır mesaj sayısı kalkmışken avatarda kalksın. Zaten avatar boyutları küçük. Kullanınca çok kalitesiz görünüyor. O boyutta büyütülmeyecekmiş mağdem kökten kalksın. Mesaj sayısı da kalksın. Sİ forumu gibi olalım. Daha orjinal oluruz.
    ya da daha taklitçi.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

evet kaldırılsın

Nesil
    2006
    Yer
    Juventus Arena-Turin

avatarlar kaldırılsın diyen var,mesaj sayıları kaldırılsın diyen var,imzaya ne gerek diyen var..

iyi ozaman..forumu kapatıp gidelim..uyarmı size?!!!..Allahım yaa

Nesil
    2006

Görüyorumda çok taktınız. Şimdi benim altımda 5bin küsür mesaj yazıyor. Birisinde 250 mesaj yazıyor. İkimizede eşit hak veriliyor. Mesaj sayısının bir özelliği yok ki.

Nesil
    2006
    Yer
    -

Quote Originally Posted by Batuhan Önder View Post
    Görüyorumda çok taktınız. Şimdi benim altımda 5bin küsür mesaj yazıyor. Birisinde 250 mesaj yazıyor. İkimizede eşit hak veriliyor. Mesaj sayısının bir özelliği yok ki.
    Tabi yani buna laf eden yok zaten.

Nesil
    2006
    Yer

Mustafa abinin yazdığı mesaja dikkatini çekerim...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Sana göre "gereksiz", yöneticilere göre gerekli, bunun fazlalığı ne kadar yer kaplayacak gözünde???

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Bence yıldızlarımızın olması en iyisydi.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by tardelli11 View Post
    avatarlar kaldırılsın diyen var,mesaj sayıları kaldırılsın diyen var,imzaya ne gerek diyen var..

iyi ozaman..forumu kapatıp gidelim..uyarmı size?!!!..Allahım yaa
    En mantıklısı.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Mesaj sayısı kalksada kalmasada benim için problem değil ama mesaj sayısına göre adam kayırma yanlış olur...

omer-faruk-14 Misafir

Mesaj sayısı yerine, forumda 1 gün boyunca attığı ortalama mesaj sayısına göre bağımlılık puanı olabilirdi aslında.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by omer-faruk-14 View Post
    Mesaj sayısı yerine, forumda 1 gün boyunca attığı ortalama mesaj sayısına göre bağımlılık puanı olabilirdi aslında.
    Forumda ki sadelik gider. Zaten asıl amaç forumu sadeleştirmek gözü zorlamayan bir forum yapmak.

Nesil
    2006
    Yer
    Juventus Arena-Turin

Forumda ki sadelik gider. Zaten asıl amaç forumu sadeleştirmek gözü zorlamayan bir forum yapmak.
    yapmayın arkadaşlar..kaliteli avatarlar,mesaj sayılarının gözükmesi..vb bunların göz yorulmasıyla ne alakası var..

Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Ben kalmasının iyi olacağını düşünüyorum, diğer türlü yeni mi eski mi üye old. anlaması zor oluyor.
    BENDE KATILIYORUM MURAT ABIYE HEM KIMIN NE KADAR KATILIMI OLDUGUNU GORUYORUZ
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Evet Bencede Yildizlar Daha Iyi Olur/keske Kaldirilmasaydi

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri