1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Hangileri Daha Büyük Başarılar?

Default Hangileri Daha Büyük Başarılar?

Size göre alttaki eşleşmeden hangisi daha büyük başarı.

Uefa Kupasını Kazanmak Mı Yoksa Şampiyonlar Liginde Çeyrek Final Oynamak Mı?

Avrupa Süper Kupasını Kazanmak Mı Yoksa Şampiyonlar Liginde Yarı Final Mi Oynamak?

Evet bu bilgiler benim için önemli.Şampiyonlar Liginde ön eleme maçında şampiyonlar liginie çıksam zorlasam çeyrek oynarım form düşüşü var ama uefa ya gitsem kesin kazanırım çünkü uefa ya katılan en iyi takım aralarından beşiktaş sevilla falan yok sizce hangisi ön eleme maçını verip uefaya mı vereyim yoksa barcelona liverpool gibi devlerle mi yarışayım?evet şimdiden teşekkürler.

Uefa Kupasını Kazanmak
    Avrupa Süper Kupasını Kazanmak...

Kupa herşeyden önemlidir...

Quote Originally Posted by oguse View Post
    Uefa Kupasını Kazanmak
    Avrupa Süper Kupasını Kazanmak...

Kupa herşeyden önemlidir...
    Hmm saol ozaman uefa ya gideceğiz.Saol bakalım bir kaç kişinin daha yorumu ne olacak.

Nesil
    2007
    Yer
    Üsküdar

al uefa'yı madem ööle diosun

yok be devler liginde adini duyurman bile daa ii uefa dan
    zaten gercek te sampiyonlar liginde grupta sonuncu olan bi takim bile uefa finalistinden daha cok para alio dusun artik

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

UEFA'yı alman bi işe yaramıyo ben westham la aldığımda UEFa yı Barcelonanın satılık listesine koyduğu giuly bile gelmek istemiyodu bende bastım istifayı ver elini lyon

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

bence de uefa zaten cok kolay uefa yı aldıgımın sayısı belli degil ama samp ligi para bakımından da popularıte bakımından da muthis uefa kupasını alman klupte sonraki 2-3 sezonu kovulmadan gecirmene garanti gibi bir şey oluyor bi de takımın en sevilenleri arasına girebiliyorsun eger buyuk takımsa 2-3 sene bile garanti degil bence ne olursa olsun hedeflerin buyuk olmalı

bence uefa daa ii kupakupadır

Hmm.Valla karar veremedim.Bakalım kader beni nereye götürcek.Ön eleme maçında oynayacağım.Gruplara kalırsak zaten çıkma ihtimalim çok düşüm.Aslında takım iyi gidiyordu.Ama ne oldusa form düşüklüğünden yenilmeye başladık.29 Kişilik kadroda zaten 10 u sakat 2 si cezalı

Nesil
    2006
    Yer
    Adana/Antalya

Uefa kupası o kadar prestijli değil. Neredeyse hiç ama hiç para kazandırmıyor. Ama Cl'de gruplara kalıp, sonuncu olsan bile daha fazla para kazanabiliyorsun. Ayrıca CL'de çeyrek final oynarsan, tanırlığın daha çok artıyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Izmir

parasal durumun iyi duruma gelmesi acisindan s ligi onemli... paran cok yoksa hic dusunmeden s ligine git derim... uefa yi 2. sene de kazanabilirsin...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

uefa kesin diyosan oraya git ama tereddütün var ise şamp ligine gir

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Bence Şampiyonlar Ligi'ni dene.Orda olmazsa UEFA'yı almaya çalış.Sonra Süper Kupa falan hep şansını dene.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

aslında en güzel başarabilirsen gruplara gir ordan uefaya düş hem para alırsın hem kupa

hmm şuan gruptatım şansımada çok kotu grup çıktı işte grup şu;
    Barcelona
    Porto
    R Sossiecad
    Kayserispor(ben)

Nesil
    2006
    Yer
    internetten

uefa tabikide
    süper kupa değil cl de yarı final oynamak diyorum ben

Mesaj Yetkileri