1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Personel Bölümü

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Personel Bölümü

Forumda iyi yetenekli oyuncuların paylaşıldığı bir bölüm var. Birde gözlemcilerin antranörlerin doktorların paylaşılacağı bir bölüm açılabilirmi. Forumda aradım bulamadım var ise özür dilerim

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

vardı galiba bi aralar ama şimdi varmı bilmiyorum
    I'm back...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

evet bı ara bende rastlamıstım oyle bıseye ama nerdeydı bılmıyorum personel oyunda cok onemlı ben oyuna basladıgım gıbı ılk ıs olarak personel alıyorum.ıyı personellerı takıma dhıl etmenın en ıyı yolu ıs ılanında bulunmaktır ıyı personeller cıkıyor.

Bölüm açmaktan çok forumun ismi değişebilir. Oyuncu-Personel forumu olabilir.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yeni bir konu açmaktansa burda paylaşayım dedim bu konuyuda. Yazdığımız bir başlıkta üst üste mesaj atınca bir önceki mesaja ekliyor. Ama şöylede bir problem var kariyer yazarken eğer mesaja kimse cevap yazmadıysa 3-4 sayfaya geldiyse tekraer kariyere bir maçı yazınca bile editlendiği için arkada kalıyor. Tamam kariyeri herkez bişeyler yazsın diye yazmıyorum ama takip edilmesi için yazıyoruz arkada kaldığı zaman takip edilemiyor. En azından gene üst üste mesaj yazınca bir mesaja alsa ama yeni mesaj yazıldığında olduğu gibi başa gelip koyu görünse daha iyi olur.

genel tartışmalara açabilsin konuyu
    Daha önce banlanmasına rağmen tekrar üye olduğu için bu hesabı da kapatılmıştır.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sorunum başlıkla alakasız olacak ama ikinci bir başlık açmaktansa kendi açtığım başlıktan devam etmeyi uygun gördüm

Ben forumdan hiç bir dosyayı indiremiyorum sorun vardı ama çoğunluğu düzeltrildi diye biliyorum. Eğer düzeltildiyse neden indiremiyorum taktik ekranında yuvarlak görmektyen sıkıldım ya
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Birde pc ye format attım dün ve sitedede anlattığım A.Madrid oyunumun save dosyasını cd ye çektim formattan sonra gene yerine koydum ama oyuna girince görmüyor sanırım save dosyasının türü değişmiş düzeltmek için ne yapmam lazım oyunumun yanmasını istemiyorum

Personel Bölümü akıllıca olmuş. Söz konusu bölümdeki arkadaşlarım mesajını gördükten sonra ne yapacaklarına karar verirler.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tamam, mesajınızı gördüm, güzel bir düşünce. Oyuncu Platformu'na birazdan ekliyeceğim konuyu.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Mesaj Yetkileri