Evet West Ham'da yasadigim basarilardan sonra klupten istifa etmistim... Bazi futbolseverler bunun bir Turk takimina gececegim yonunde bir isaret oldugunu dusunmustu. Aslinda bunu bende istiyordum... Tuttugum takim Galatasaray'di ve gonul verdigim takimin basina gecmek istiyordum. Galatasaray'a basvurudum fakat yonetim Gerets'le devam haberini basina duyurdu. Zico Fener'in basina gecti. Ben de Tigana'nin gitmesiyle rotami Besiktas'a cevirdim. Gundemde Ben, Ertugrul Saglam ve Riza Calimbay'dan birisinin basa gelecegi bomba gibi patlamisti.

Ustteki ben oluyorum Biraz senlensin istedim

Taraftarlar Riza Calimbay'la yasanan eski olaylardan sonra onun basa gecmesini istemiyordu. Ergiz Gizer'in ise bir Galatasarayli olmasi taraftarlari kzidiriyordu. Taraftarlar Ertugrul Hoca'yi istiyordu. Yonetim birkac gun karari dusundu ve en sonunda Gizer'i basa gecirdi. Bu olayla beraber taraftarlar soyle pankartlar asmaya basladi!

Takimin basina gecmesi haberiyle hemen Gizer aranan adam oldu ve Baskan Demiroren onu tesislere cagirdi.

Ve iste ben imza atarken:

Neyse bu kadar ayi resmi yeter!

Duzenledigim basin toplantisinda sunlar konusuldu!

Muhabirler: Oncelikler hayirli olsun Sn. Gizer!
Ergiz Gizer: Hoooooo (Ayiya) Heh mutantim da ben bazen boyle oluyor Evet saka yaptim Neyse saolun arkadaslar!
Muhabirler: Oncelikle transfer politikaniz nasil olacak...
Ergiz Gizer: Sag kanat lazim takima ayrica bir tane de alternatif defans... Baki Mercimek gidecek simdiden soyliyim...(Bunu izleyen Mercimek bayilir)
Muhabirler: Cok acik konusuyorsunuz...
Ergiz Gizer: Eyvallah!
Muhabirler: Cok tesekkurler Sn. Gizer!
Ergiz Gizer: Onemli degil...

Hazirlik kampi ve transferler birazdan....