Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 62 sonuç

Konu: Okur & Yazar Sistemi Uygulanacaktır

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Bence de güzel bir uygulama.Forumu bir nevi rahatlatacaktır.Hepimiz için hayırlı uğurlu olsun.Volkan abi peki sizin seçeceğiniz kişileri ne zaman belirleyip söyleyeceksiniz ve başvurular ne zaman olacak?Bunlar hakkında bir duyuru yapılacak mı?

Quote Originally Posted by Romeo3405 View Post
    yazamadıktan sonra küfür nasıl edecekler zaten
    Ben genelleme olarak düşündüm, msla yazar grubundan biri küfür ederse oku grubuna alınmaz, banlanır ben bu şekilde dşündüm

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Fıratcan Alçınkaya View Post
    Ben genelleme olarak düşündüm, msla yazar grubundan biri küfür ederse oku grubuna alınmaz, banlanır ben bu şekilde dşündüm
    özür dilerim yanlış anlamışım

asiqenc7 Misafir

Bence çok güzel uygulama umarım sportal bunuda başarı ile tamamlar....

Nesil
    2003
    Yer
    Kayseri

uzun zamandır siteye üyeyim. Ancak bazı sebeplerden dolayı pek sık gelemiyordum veya aktif değildim. Ama bundan sonra aktif olmak istiyorum. Uygulamayı ve de yorumları baştan sona okudum. Bence üyelerin bazıları olayı yanlış anlamış. Bence uygulama çok yerinde ve de gerekli olmuş. Umarım siteye fydası olur. Tabi ben de bu sistemde yer almak isterim.

Nesil
    2006
    Yer
    -

Güzel uygulama ..

Forum Kalitesini Daha Üst Seviyelere Çıkaracak bİr Uygulama. Daha düzeyli, daha düzenli bir foruma kavuşacağınız için sevinmelisiniz (Uygulamayı Beğenmeyen Arkadaşlar)

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Az ama öz yazanlara her zaman forumlarımızın yorum alanalrı açıktır
    Burayı anlamadım.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Sanırım aygun bana ceza verin diyorsun ve okur grubuna alın gibisinden bişey ima etmeye çalısıyorsun değil mi.

Alanları anlamına geliyor. Gereksiz şeyleri yazmakta üstüne yok senin, ciddi ol biraz.
    Anlamamışm Coşkun abi.Ben alanal olarak okudum kelimeyi.Tam anlamadım bende sordum.Anlamış olsam zaten cümlenin sonuna gülme smileyi koyardım.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Sakin Coşkun, sakin...
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

guzel bi uygulama olabilecegi gibi geri de tepebilir...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by VoLkaN BaROs View Post
    Bu sistemin forumun hiti ile bir bağlantısını göremiyorum. Kaldı ki TSI nin hit kazanmak gibi bir amacı da bulunmuyor. Bizim işimiz en doğruyu, en kaliteliyi, en yenisini sunmak.

İlk mesajımda da belirttiğim gibi yazar grubunda bulunmayan bir üye forumdaki hertürlü yamayı indirebilecek. Şuanki sistemden tek eksiği yorum yapamaması olacak. onun haricinde tüm hakları eskisi gibi duracak. O da zaten amacı düzgün yorum ypacak olalar için değil.

Şunu da hatırlatmak isterim, sitemizi kayıt olamadan okuyan onbinlerce kişi var. Hemen hemen çoğu da kayıt olmaya gerek duymadan istediğini alabiliyor sitemizden bu da işin diğer güzel yönü
    bence şöle olabilir mesela çok yazı yazanlar yazar grubu

hiç yazı yazmayıp sadece bişey indirmek için üye olan okur grubu olsun

böyle olsa daha iyi olur
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bide birşey dicem :

görende sitede günde 10-15 kişi küfür edio sanır

yani zaten sitede fazla küfür eden yok

gereksiz bir uygulama

bu benim fikrim bunu söledim die siteden uzaklaştırılacaksam buyrun

Quote Originally Posted by ibob View Post
    bence şöle olabilir mesela çok yazı yazanlar yazar grubu

hiç yazı yazmayıp sadece bişey indirmek için üye olan okur grubu olsun

böyle olsa daha iyi olur
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bide birşey dicem :

gereksiz bir uygulama

Burada bu konu siz üyelerinde fikirleri alınmak amacıyla açıldı zaten. Sende fikirlerini söylemişsin. Ama "bu benim fikrim bunu söledim die siteden uzaklaştırılacaksam buyrun" şu yazıyı okuyanda bu sitede fikir belirtenlerin BANLANDIĞI gibi bir düşünceye kapılır. Kurallara aykırı şekilde fikrini belirttiğinde zaten sen söylesende söylemesende gereken yapılır. Lütfen başka üyelerin KÖTÜ FİKİR edineceği cümleler kurmayalım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ibo View Post
    Burada bu konu siz üyelerinde fikirleri alınmak amacıyla açıldı zaten. Sende fikirlerini söylemişsin. Ama "bu benim fikrim bunu söledim die siteden uzaklaştırılacaksam buyrun" şu yazıyı okuyanda bu sitede fikir belirtenlerin BANLANDIĞI gibi bir düşünceye kapılır. Kurallara aykırı şekilde fikrini belirttiğinde zaten sen söylesende söylemesende gereken yapılır. Lütfen başka üyelerin KÖTÜ FİKİR edineceği cümleler kurmayalım
    Coşkun abi Aygün e öle diyince bende yanlış anladım özür dilerim

arkadaşlar Volkan abi nin bu lafı beni çok çok üzdü:

"Bu sistemin forumun hiti ile bir bağlantısını göremiyorum. Kaldı ki TSI nin hit kazanmak gibi bir amacı da bulunmuyor. Bizim işimiz en doğruyu, en kaliteliyi, en yenisini sunmak."

istediğiniz kadar kaliteli yapın üye olmazsa yaptığınız herşey boşa gider

"burda üyeler e gerek yok biz kaliteli olsun istiyoruz"demek istememiştir ama ben böyle anladım

eğer böyle birşey dediyse buna çok üzüldüm

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

"Bu sistemin forumun hiti ile bir bağlantısını göremiyorum. Kaldı ki TSI nin hit kazanmak gibi bir amacı da bulunmuyor. Bizim işimiz en doğruyu, en kaliteliyi, en yenisini sunmak."

"burda üyeler e gerek yok biz kaliteli olsun istiyoruz"demek istememiştir ama ben böyle anladım

Forumlar, üye olmadan ilerleyemezler.Kesinlikle böyle bir anlam çıkarma..

Üye için en iyisini yapmak, en kaliteliyi sunmak bizim görevimizdir.Üyelerde bunun hakkını seviyeli yorumlarıyla, iyi niyetleriye verirler..
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ok sağol Tarık abi

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Ne demek görevimiz..
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

peki bu üyeleri neye göre seçiceksiniz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by TobiAslan View Post
    Ne demek görevimiz..
    aslında bu senin görevin değil başkasının görevi ama

konuyu uzatmaya gerek yok

ben söledim söliyeceğimi

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Bu uygulama yerli yerine oturunca sizde goreceksinizki hepimize cok fayda saglayacak.Bu uygulama ile uyeler yazdigini 1 kere degil 3 kere okuyupta yazacak.Forumda daha seviyeli tartismalar olacak,rencide eden mesajlar degil.

Cok guzel bir uygulama onceden devreye girmisti ama bazi nedenlerden dolayi vazgecildi umarim bu sefer uzun surer sistem oturur hepimizde bu sistemden faydalaniriz.

Nesil
    2006
    Yer
    -

Quote Originally Posted by MehmeTopcu07 View Post
    Bu uygulama yerli yerine oturunca sizde goreceksinizki hepimize cok fayda saglayacak.Bu uygulama ile uyeler yazdigini 1 kere degil 3 kere okuyupta yazacak.Forumda daha seviyeli tartismalar olacak,rencide eden mesajlar degil.

Cok guzel bir uygulama onceden devreye girmisti ama bazi nedenlerden dolayi vazgecildi umarim bu sefer uzun surer sistem oturur hepimizde bu sistemden faydalaniriz.
    Bu yandan düşünmekte çok güzel.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Bu uygulamaya tam olarak ne zaman geçilecek ve yazar grubu ne zaman seçilecek?Bunun hakkında bir açıklama yapılacak mı?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir'in komşusu Karşıyak

Hadi hayırlısı bakalım..

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Peki tarih bellimi?
    I'm back...

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Romeo3405 View Post
    Tabi bu forumun kalitesini tartışmak gereksiz. Fm ile ilgili her bilgiye bu forum sayesinde sahip oluyorum. Ama eğer yazamazsam bir burukluk hissederim çünkü buraya yazmak çok hoşuma gidiyor daha yeni üye oldum ama eskidende takip ediyordum bir önceki kullanıcı adımı unuttuğum için tekrar bu nickle üye oldum
    Yazamama gibi bir durumun olacağını sanmıyorum, zira üslubun gayet yerinde. Yazamayacak olanlar kuralları sürekli ihlal edenler olacaktır. Bu kişilerin de yazması zaten anlamsız olur

Quote Originally Posted by ronnie91 View Post
    Bence de güzel bir uygulama.Forumu bir nevi rahatlatacaktır.Hepimiz için hayırlı uğurlu olsun.Volkan abi peki sizin seçeceğiniz kişileri ne zaman belirleyip söyleyeceksiniz ve başvurular ne zaman olacak?Bunlar hakkında bir duyuru yapılacak mı?
    Bununla ilgili bir açıklama yapmayacağız, zaten uygulamaya geçtiğimizde rütbelerinizdeki değişiklikten hangi grupta olduğunuzu anlayacaksınız. Ayrıca da bir duyuru yapıp alımların başladığını belirteceğiz.

gereksiz bir uygulama

Görüyorum ki mesajlarımı iyi okumuyorsun yada hiç okumuyorsun. Bizim amacımız sadece küfür edenler değil. Amacımız düzeni daha iyi sağlamak, üyeleri daha doğru daha usturuplu yazmaya yöneltmek, bilenin bilgisinin kıymetini göstermek, bilmeyenin de daha kolay ve doğru öğrenmesini sağlamak.

Bilgili ve öğrenmek isteyen üyelere ihtiyaç olduğu için bu sistem uygulanıyor

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Güzel bir uygulama, forum için yararlı olacaktır.

yaa volkan baros sen hiç yorulmuyon muu bu kadar kişiye açıklama yapıyon?

Thumbs up

Bencede mukemmel bi fikir en iyisi bu olacak Zaten bööle huzuru bozmak istiyen insanlar cok bu kadar temiz insanın içinde gelmiş küfür ediyor. Böylelerini administratörlere havale edeceksiniz. Onlar en iyisini yapacaklardır...!

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by kaydırı kuppak View Post
    yaa volkan baros sen hiç yorulmuyon muu bu kadar kişiye açıklama yapıyon?
    Ortada cevap bekleyen bir soru bulunuyorsa yorulmam

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bu uygulama mevcut durum için ilaç gibi gelecek.Zira şu sıralar forumda bir başı boşluğun olduğu yadırganamaz.(Gereksiz mesajlar,Laf sokmalar,Fanatik yorumlar vb..) Tamam çok aşırı derecede değil ama bunun olmadığı söylenemez.Bizzat kendimin bile saydığım hareketlere yöneldiğimi söyleyebilirim.Daha sıkı bir yönetimin forumun daha kaliteli olmasına katkı yapacağını düşünüyorum bu yüzden bu sisteme destek veriyorum.

Bir de sorum olacak.Belli sayıda uyarı alan üyeler okur grubuna zaten alınıyor.Sonra tekrar yazar grubuna geçiyorlar.Şu anda mevcut olan sistem ile yeni gelecek sistemin farkları neler?
    So what?
    Saike

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri