1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: roberto carlos AYIP etmiş walla

Default roberto carlos AYIP etmiş walla

ALINTIDIR

kişisel görüş:şüphesiz carlosun kariyeri ortada ama bir milli macda bu kadar ciddiyetsilik olmas hoşuma giden bir durum sağolsun bi arkadasımız yakalAmıs bende turksportala tasımıs oldum

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

R.Carlos gibi dünyaca ünlü bir futbolcuya yakışmamış gerçekten...

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Brezilya için şanssız bir an..
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Şimdi mi aklınıza geldi?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Eee ne şimdi bu?

Servet için de böyle güzel şeyler hazırlanmıştı hatırlatırım. Şimdi Servet hangi takımda?

Buradan anlıyoruz ki Carlos çok kötü bir oyuncu, bunu bize göstermek için mi açtın konuyu?
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Vay konuya bak neler katıyor insana.

Bırakın bu karalama işlerini yahu ne biçim bir millet olduk herkes birbirine çamur atar hale geldi.

Ayrıca Henry'i tutacak adam Carlos mu acaba orada stoperler ne güne duruyor)

Neyse yahu açın açın böyle konular gülmeyede ihtiyacımız var.

carlos bence çok iyi bir oyuncu ama bu yaptıgı ona yakışmamış bi yerde gördüm buraya taşıdım enterasan bi durum oldugu için FENERBAHÇEli arkadaslar carlosun kötü biri oldugunu sölemedim sadece bu durumu yakalamıslar

ayrıca yayınlayalı 1 dakka olmadan 6-7 msj geldi bu bi rekor bence

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Yahu her oyuncu kariyeri boyunca bçyle yüzlerce hata yapıyor. Hem zaten hatalar olmasa goller nasıl olacak. Bu Carlos'un oyunculuğundan hiçbirşey kaybettirmez. Dünyanın en iyi oyuncaları dahil olmak üzere hataları herkes yapyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

iyide kardesim bunu buraya koymak simdi mi aklina geldi?? ayrica bu gecen yaz yasanmis bir olay, konunun zamani tamamen yanlis, direk GMA'na gitmeli.

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Quote Originally Posted by efrasiyap26 View Post
    kişisel görüş:şüphesiz carlosun kariyeri ortada ama bir milli macda bu kadar ciddiyetsilik olmas hoşuma giden bir durum sağolsun bi arkadasımız yakalAmıs bende turksportala tasımıs oldum CARLOS NEYMİŞ ÖĞRENİN
    Neymiş Carlos ?
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Daha ilk mesajda konuyu kapatacaktım ama bir gelecek mesajlara bakayım dedim. Şimdi aramaya başlasam her oyuncunun bu şekilde hatalarını çıkarırım sana.

GS'nin taraftar forumlarında çıkarıldığına eminim. Dediğim gibi böyle işleri yaparken dikkat etmek gerekir. Servet örneği var önümüzde, daha Fenerbahçe'de oynarken GS'li arkadaşlar adına klip yapmışlardı.

Bu şekilde paylaşımlara bu sitede yer yok. GS-FB-BJK farketmez, kimle alakalı böyle birşey olsa burada durmasına izin vermem...
    "YÜCE ATATÜRK"

Mesaj Yetkileri