Sayfa 1 / 14 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 419 sonuç

Konu: Asya, Afrika Şimdi Sırada Meksika... [Meksika Dalgası Başlıyor]

Alırsın o kupayı seeeen

Afrika'da da 2. şampiyonluğu alırsın. Sonra kuzey amerika, güney amerika falan

inaniyoruz sana kotu gunlerin ardindan SAMPIYONLUK

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Ne lig bea 1. bile 5 yiyo

Bundan sonraki maceran Afrika demek Oğuz KağanTakipçinim çok hoş bir kariyer oluyor gerçekten

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Sağolun arkadaşlar, hepinize destek olduğunuz için teşekkür ediyorum.

Bu arada Hugo; amacım o zaten "Her Kıtada ŞAMPİYONLUK"...

Evet arkadaşlar son 3 maçı da yapıp yazacağım buraya bakalım neler olacak.

Singapur S-League 31. Hafta Karşılaşması

Evet arkadaşlar, SporGapor gazetesine maçtan önce bu demeçleri verdim;

" 2 gün önce lig 2.'sinin oynadığı maçta aldığı skor hayret vericiydi, lig sonuncusu Niigata Unicorn (Singapore) takımına 3-2 mağlup oldular. Bu sonuç bizi çok motive etti eğer önümüzdeki maçı kazanırsak puan farkına 4'e çıkaracağız ve artık iyice rahatlayacağız. "
    Ve SporGapor gazetesine maçtan sonra verdiğim demeçler;

" Ve maç beklediğim gibi sonuçlandı, rahat bir maç oynadık ve kolay yoldan sonuca giderek rakibimizi yendik. 2. ile aramızdaki puan farkını 4'e çıkardık. "

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Lig tablosunu koyabilir misin?Merak ettimde
    Maçlar bol gollü geçiyor Singapur'da galiba.Sadece senin maçların mı böyle yoksa ligdeki diğer maçlarda böyle mi?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Maalesef koyamam 2 maç sonra tüm tabloyu koyacağım. Evet neredeyse her maç bol gollü ve sürprizli geçiyor. Bazen az önce yukarıda yazdığım gibi lig sonuncusu lig liderine kök söktürüyor. Bir maç 5 atarken diğer maç 5, 6 yiyebiliyorsun.

Benim maçlarda anlayamadığım taraf defansın pazar gibi olması, her geçen gole koşuyor. Taktiğimin de etkisi çok büyük bunda.

Singapur S-League 32. Hafta Karşılaşması

" Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır. " dedik ve sonunda başardık Asya'dan ŞAMPİYON çıkardık. Singapur S-League Şampiyonu olduk. Takımımı ve bizi destekleyen herkesi kutluyorum, bizi asla yalnız bırakmadılar. 5. olacağımız düşünülüyordu fakat biz ŞAMPİYON olduk.

Singapur S-League 33. Hafta Karşılaşması

Lige yenilgiyle veda ettik ama olsun ŞAMPİYON olduk bu bize yeter de artar. Bir dahaki sezon Afrika'dayım. Bu kariyerler böyle devam edecek.

33 Hafta Sonunda Oluşan S-League Puan Durumu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tebrik ederim seni. Deminden beri baştan sona kariyerini okudum. Süper bir heyecan gerçekten. Yeni takımında daha iyilerini bekliyoruz.
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Süper

Tebrikler şampiyonluk için.. Afrika'da başarılar dilerim..

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

tebrikler.......

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Tebrikler, bunu bekliyorduk. Lige iyi başlayamasan da şampiyon olarak bitirdin. Yeni takımında da şampiyon olman dileğiyle...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Tebrikler yani heyecanımıza değdi ama

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Çok gol atmışsın ama ligde de en fazla gol yiyen 2. takımsın
    Şampiyon olduğun için tebrikler.

tebrikler..
    süper bi kariyerdi..

Afrika'da başarılar Oğuz.

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Tebrik ederim,çok iyisin Başarılarının devamını dilerim.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Yeni kariyer başlıyor...

Arkadaşlar yeni sayfadan devam edelim...

Her Kıtada, TEK Takım Kariyerleri Başlıyor...

İlk Ayak tamamlandı...
    Asya'dan Şampiyonluk geldi, sıra Afrkia'da.

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

iyi bakalım bunada merak saldım

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Evet arkadaşlar öncelikle hepinize kariyerime göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederim. Bildiğiniz gibi artık yeni bir kariyere başlıyorum. Projemin ikinci durağı için Asya'dan Afrika'ya geçiyorum ve Orlando Pirates takımını yönetimim altına alıyorum. Kariyerime başlamadan önce sizlere takımım,şehrim ve ülkem hakkında bilgiler vermek istiyorum.

Öncelikle yeni durağım Güney Afrika;

Güney Afrika Cumhuriyeti yani Güney Afrika, Afrika Kıt'ası'nın en güney ucunda yer alıyor. Çevresinde Namibiya, Botswana, Zimbabwe, Mozambik, Swaziland ve Lesotho bulunuyor. Bu ülkelerden Lesotho ve Swaziland Güney Afrika sınırları içerisinde bulunuyor.

31 Mayıs 1910 yılında Birleşik Krallık'tan ayrılarak bağımsızlığını kazanmıştır. 31 Mayıs 1961'de ise Cumhuriyet ilan edilmiştir. Ama Güney Afrika'yı aslında tamamen bağımsız yapan ve orada yaşayan siyahlara karşı yapılan ırkçılığa karşı koyan isim Nelson Rolihlahla Mandela olmuştur.

Şuanki başkenti Pretoria'dır. En büyük şehri ise Johannesbug'dur.

Sıra geldi şehrim Johannesburg'a;

Johannesburg kenti Gauteng eyaletinin başkentidir. 1886 yılında yerleşime geçilmiştir. Şehrin Belediye Başkanı Amos Masondo'dur. Johannesburg ününü turizm ve altına bağlamıştır. Altın ilk olarak 1886 yılında bulunmuştur. Güney Afrika ekonomisinin % 16'sını, Gauteng ekonomisinin ise % 40'ını barındırmaktadır.

Johannesburg'da birçok büyük şirketin şubeleri, genel müdürlükleri ve gökdelenleri bulunmaktadır.

Gelelim spora; Johannesburg'da Premier Soccer League'de müacdele eden üç takım bulunmaktadır. Bunlar Orlando Pirates, Kaizer Chiefs ve Moroka Swallows takımlarıdır.

Stadyumlarında biri olan Ellis Park Stadium ise 1928 yılında açılmıştır. 59,611 koltuk kapasitesine sahiptir. Bu kapasite 2010 Dünya Kupası için arttırılarak 70,000 kişiye çıkartılacaktır. Bu stadyumda oynanan en önemli şampiyona ise 1995 ylında yapılan Rugby Dünya Kupası'dır. Ayrıca bu Şampiyona'nın Final Maçı bu stadyumda oynanmıştır.

Bir diğer stadyumum ise First National Bank Stadium'dur. Stadyum 1987 yılında inşa edilmiştir. Stadyum 78,000 koltuk kapsitesine sahiptir. Bu kapasite 2010 Dünya Kupası için arttırılarak 104,000 kişiye çıkartılacaktır.

Sıra geldi takımım Orlando Pirates'a;

Takımım 1937 yılında Orlando Boys Club adıyla kurulmuştur. Takımımın lakapları şunlardır; Buccaneers, Bucs, Sea Robbers, Happy People,
    Amabhakabhaka, Ezimnyama Ngenkani (The black ones).

Kulübümüzün başkanı Irwin Khoza'dır. Kulübüm Batı Orlando, Soweto bölgesinin iki takımından biridir. Diğer takım ise ezeli rakibim Kaizer Chiefs'tir. Soweto Derbisi adıyla bilinen bu iki takımın karşılaştığı maçlarda durum şöyledir.

Takımımı tanıtmaya devam ediyorum. İşte takımımın kazandığı kupalar;

Takımımın Premier Soccer League'de aldığı dereceler;

Kulübümün Yönetim Kadrosu;

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bu bilgileri alip hocaya hocam guney afrika hakkinda bir proje hazirladim desem kanaatten ii bi puan alirim! Kariyerinde basarilar!

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Arkadaşım çok teşekkür ederim. Kariyer boyunca buraya bir sürü bilgi ekleyeceğim. Çok renkli bir kariyer olacak.

Beni takip etmeye devam edin...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    Arkadaşım çok teşekkür ederim. Kariyer boyunca buraya bir sürü bilgi ekleyeceğim. Çok renkli bir kariyer olacak.

Beni takip etmeye devam edin...
    Hadi bakalim cok merak ediyorum sonu nasil olcak

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

yeni takımınla başarılar....

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Sonu çok güzel olacak. En sonunda Avrupa'dan bir kariyer yapacağım. Sırada Kuzey Amerika ve Güney Amerika var.

Quote Originally Posted by GingkO View Post
    yeni takımınla başarılar....
    Çok teşekkür ederim arkadaşım, sağol. Bu arada 129,000 Euro transfer bütçem var orta sınıf bir kaleci ihtiyacım var. Vincent Enyeama için teklif yaptım durumu bekliyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Başlığı değiştirdim.

Hem genel kültür hem kariyer, ikisi bir arada. Başarılı olacağına eminim...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    Üsküdar

kadronda iyi oyuncular var eer ayrılmamışlarsa. vilakazi, mokoena bunların başında gelio

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Orlando Pirates Kadrosu;

Bu arada sağol Serkan Abi teşekkür ederim.

Yavaş yavaş hazırlık maçları başlayacak, fikstürü koyarım birazdan. Hiç transfer yapamadık fakat düşündüğümüz oyuncular var. Bakalım neler olacak. Yakında haberlerimizi okuyacağınız yeni gazetemiz çıkıyor. Adı büyük ihtimalle Orlandello Sporta olacak.

Ama öncelikle yeni taktiğimi sizlere sunuyorum;

İşte değişen yüzüyle Catenaccio - Orlando;

abi bence taktik kesin şekil içün oluşturulmuşama gerçekten çok saçma kanatta 4 oyuncu mu olur yaff

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ben o taktiği Catenaccio Taktiğini sevdiğim ve bu takımımda uygulamak istediğim için yaptım. Bu seferki kariyerimde bu taktiği kulanmayı düşünüyorum. Helenio Herrera'nın Catenaccio Taktiğin'den birebir uyarlamadır. Ben fazladan olarak defansın kanatlarını ileri çektim.

Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Devamini Beklİyoruz Bence GÜzel Olucak

Sayfa 1 / 14 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri