1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Danimarka-Norveç-İsveç Ligleri Shiny(Parlak) Logoları (Huge-Normal-Small)

Cool Danimarka-Norveç-İsveç Ligleri Shiny(Parlak) Logoları (Huge-Normal-Small)

İskandinavya (Danimarka,İsveç,Norveç) Ligleri Logo Paketi

Bu paket İskandinav liglerindeki 42 takımın huge-normal-small ebatta logolarını içerir.

Nasıl Kurulur?
    Rar'dan çıkan Scandinavia dosyasınıniçindehi scandinavia_huge dosyasını C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\graphics\pictures\logos\huge 'na yapıştırın.
    scandinavia_normal C:\Program Files\Sports Interactive\Football Man...\data\grap...\pictur..\logos\normal 'e
    scandinavia_small dosyasını da C:\Program Files\Sports Interactive\Football Man...\data\grap...\pictur..\logos\small 'a atın.

competitions dosyasının içindeki; scandinavia_leagues_huge'u C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\graphics\pictures\logos\huge\comps'a atın; scandinavia_leagues_normal'i C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\graphics\pictures\logos\normal\comps'a atın; scandinavia_leagues_small'u da C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2007\data\graphics\pictures\logos\small\comps'a atın.

Son olarak C:\Documents and Settings\???\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2007 dosyasındaki Cache 'i siliniz.

Not: ??? Bilgisayarınızın kullanıcı adıdır.

Benden izinsiz başka bir yerde yayınlamayın lütfen.

DOWNLOAD:
    http://www.turksportal.net/dosya/fm/28665/bilgi/

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Sunucuların değişmesinden dolayı konunun onaylanması biraz gecikti. Bu nedenle özür dileriz.
    "YÜCE ATATÜRK"

tesekurler dostum ellerin dert gormesin

Rica ederim ben işimi yaptım yayınladım..

Eline Sağlık.

Teşekkürler

Rica ederim arkadaşlar...

guzel çalışma teşekkurler

Mesaj Yetkileri