1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: FM 06 İçin 2008 Yaması

Lightbulb FM 06 İçin 2008 Yaması

Selam Turksportal Ailesi.

Size bir sorum olacakk.Football Manager 2006 için 2008 guncellemesi yapilamazmi ? Yani bu sezonki tüm transferler.Ben su an Tokatta oturuyorum ve Tokatta Cd satışı yasak.Getirtmekte büyük zaman alıyor.Uzun lafin kisasi 2006'nin 2008'e göre db dosyası yapılacakmı yada bunu yapan ve oynayan varsa benle paylaşabilirmi ?

Acil cvp verirseniz memnun olurum.Yenisi varken eskisini oynamak insanın zoruna gidiyor
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    İnternetten Full indirecektim ama butun linkler ''File Found ''.Bana bi çare bulursanız sevinirim.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

FM2007'nin 2008 patch'i var ama FM2006'ya yapacaklarını sanmıyorum
    I'm back...

Anliyorum ancak.Benim gibi cd satışının yasak oldugu daha birçok il var Anadoluda.Sonucta bu site üyelere hizmet veren bir site.2006'ya göre yapan illaki vardir bunu bizle paylasabilir.Hem siteyede ilgi artar

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Kardeş istersen modlara bi ulaş özel mesaj ile belki onlar birşey söyleyebilir
    I'm back...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

CD satışı yasak ne demek???

Saol Mustafa kardeş.Ah bide modun kim oldugunu bilsem .Herneyse başka bi bilgisi olan varsa acil cvp yazsın.İnsan bu oyunu oynamayinca cildirasi geliyo
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by 1502005 View Post
    CD satışı yasak ne demek???

Anadoluda birçok ilde terbiyesiz cd satışlarından dolayi cd satişi yasaklanir.Çok az sayida cd gelir onlarda merkezde aninda gider.Yada parasi çok olan alir diyelim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Güzel bir uygulama farklı açıdan...

Evet süper bir uygulama ve her cafede filtre vardir.Filrtre olmazsa cezasi agir.Ancak beyler bana birşey deyin.Ben ve benim gibi birçok insan bu oyunun yeni cikanini nasil oynuycaz.Kimse yapamiyormu bunun 2006 ya göre db dosyasını

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Bilmiyorum ama bu oyunda böyle bir yamaya rastlamadım yapanda çıkacağını sanmıyorum. Ama editör kullanarak kendinde yapabilirsin bu transferleri falan.

Bana bi o zaman çok kisa anlatin nasil yapabilirim bu editörden.Bu takimlari dusurup nasil cikarticaz.Ohooo arkadaslar bu cok uzun olmazmi.Ve banada hak verin bu site bir hizmet sitesi degilmi.Burda 2005'te olacak 2006'da 2007 'de.Siteye 2005.2006.2007 diye ayri ayri bolum acilsin.Site daha cok uye toplar ilgi yogunlasir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kardeş senin için nette araştırdım ama Football Manager 2006 için böyle bir güncelleme bulamadım Bu saatten sonrada yapanda olmaz En iyisi sen editörden kendin hallet

Mesaj Yetkileri