We Came, We Saw, We'll Conquer!!

Resmi hazırlayan arkadaşımız Hugo(Ertuğrul'a) çok teşekkür ederiz!!

İşte bizi buralara kadar sürükleyen hikayemiz!!!

Ergiz Gizer, Ömer Demir ve Samet Samasti: Onlar Türkiye'nin gururu futbolcular! Onlar Türkiye'nin sevgilisi... Ama artık onlar için futbola veda etme zamanı geldi! Galatasaray'da uzun sene forma giymiş bu isimler artık La Liga'da!! Bu yaz La Liga bu isimlerle tanışıyor! Ergiz Gizer'in Villarreal, Ömer Demir'in Atletico ve Samet Samasti'nin Zaragoza'nın başına geçmesi İspanya'yı sarstı adeta! Bakalım üç isim neler yapacak?

İşte İspanya'daki gurur kaynaklarımızın ağızlarından çıkan sözler:

Ergiz Gizer: Villarreal'in kadrosu harika gerçekten. Neredeyse transfere ihtiyaç yok! Bu takım bu sene hem Avrupa'da hem ligde iyi başarılara ulaşır. Burada uyum sorunu çekmeyeceğim. Taraftarlarımız ve yönetimimiz bana güvensin. La Liga'daki diğer arkadaşlara başarılar!

Ömer Demir:Atletico Yıldızları olan ve Yüksek Potansiyele sahip bir takım başarılı olamamak için hiçbir sebep yok yeterki canımızı dişimize takıp çalışalım gerisinin geleceğine inanıyorum rakiplerimizde çok güçlü ama aralarından sıyrılıcağımızı düşünüyorum başarılar herkese...

Samet Samasti : Zaragoza takımı eski günlrini arayan bir takım amacımız Zaragoza'yı eski günlerine döndürmek.Artık Yeni bir sayfa açılıyor takımdaki kadromuz iyi yetenekli oyuncularımız var başarı için burdayım ve başarı gelecek taraftarımız bize inansın yeter!