1 ile 30 arası toplam 30 sonuç

Konu: fm 6.02 hergün save yapıyo

Default fm 6.02 hergün save yapıyo

fm6.02 yamasını kurduktan sonra para birimi Thai Baht oluyor.birde otomatik saveyi kapalı yapıyorum onaylıyorum yine hergün save yapıyor.devamlı ayarlardan değiştirmek zorunda kalıyorum.yoksa daha önce 6.01 yamasını mı kurmalıyım.lütfen yardım edermisiniz.

Kardeş bende hiç böle sorun olmadı ama dediin gibi belki 6,0,1 i bri kur önce üstüne tekrar kur kolay gelsin

Mesajın tümü büyük harfle olmamalıdır!! Bir kısmını düzelttim!
    Cristiano Ronaldo

Kalanını da ben düzelttim!
    meddah

Beyler Ben Direk 6.0.2yi Kurdum Ama Önce Oyunu Tamamen Kaldırdım

Nesil
    2006
    Yer
    Beşiktaş / İstanbul

bn oyunu falan da silmedim 6.0.2 yi yükledim 6.0.1 i yüklemeden ve normal çalışıo bi de revulation update i indirmiştim hiç bi sorun yok

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Sorunun önceki yamanın olmamasından kaynaklandığını sanmıyorum, oyunun özünde bir hata oluşmuştur...

Oyunu silip tekrar yüklemeni ve yamanı ondan sonra kurmanı tavsiye ederim...

Default yardımmmm

ya senin aynı sorun bendede oluo eğer sen bi çözüm bulabildiysen banada söyleyebilirmisin

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

sorunu size soLeyeyim *****ten yapior aynısı bende de vardı baska bir yerden baska bir ***** indirdim ve sorun düzeLdi simdi sapa sağLam ve 2008 deyim hic bir sorun yok eğer o *****Le oynamaya devam edersen iLeride oyundan da atior soLeyeyim baska ***** buL...
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Quote Originally Posted by pepez_77
    ya senin aynı sorun bendede oluo eğer sen bi çözüm bulabildiysen banada söyleyebilirmisin

fm06 yı kaldır.yeniden kur.başka hic bir ....... şey yapma.6.02 yamasını da kur.O kadar(.......yasak olan şeyleri yapma).

Nesil
    2006

bende hiç böyle sorun olmadı oyunu yeniden yükle

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

******** de yapior ya yama iLe aLakası yok bende 6.2 vardı ama gene yapiordu sonra baska *********buLdum ve sorun feLan kaLmadı simdi 2009 dayım ne atıor ne para birimi değişiyor nede baska bisi tek sorun artık turkce istioruz.

Sitemiz Football Manager resmi araştırma sitesidir bu yüzden korsan CD ve türevi ile ilgili bilgilendirme hiçbir zaman yapılamaz bir daha tekrarlarsan gereği yapılacaktır(apaydin2148)
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

özelime msj atarsan cvp larım aynı sorun bende de vardı hallettim yasak kelimeler oldugu icin soyleyemiyorum..
    saygılar

Ya aynı sorun bende de oluyor fakat 6.02 yaması sanırım benim cd de oyuna entegreli. oyunu yüklüyorum 6.02 yi yüklemeden 6.02 gözüküyor.

autosaveyi kapa yapmaz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

biri bana bu sorunu nasıl çözeceğimi anlatabilir mi rica etsem oyun oynanmıyor bir türlü yaaws

Default aynı sorun

arkadaşlar aynı sorun bendede var yardımcı olursanız sevinirim

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by batuhan1907
    bende hiç böyle sorun olmadı oyunu yeniden yükle

bencede bendede sorun olmadı tekrar yukle
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ya o sorun bende var ne yapacam bilmiyorum yardım lazım yani

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by ferebru
    arkadaşlar aynı sorun bendede var yardımcı olursanız sevinirim
    arkadas zaten bu konu acıldı ve tartısılıoyor sen bak ordan kendıne yarar saglıycak sorunu bul olmadı yenı konu ac ole kendı soruna cevap ara
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

ya bende aynı sorunu yasıyorum hıc bırınızden cvp yok uzattıkca uzatmıssınız yardım eden avrsa suylesın oyun oynıyamıyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Kayseri Takım:Kayseri

ilginç bir sorun bilmiyorum üzgünüm

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

ayarlardan otomatik save i kapayin.

Nesil
    2005
    Yer
    ev

arkadaşlar bu sorun 6.0.3 yaması yüklendiğinde ortadan kalkıyor

Akin_920 Misafir

ayarlardan otomatik kayıt kapalu yap her oyunu açtığında ve save game yaptığında gider

Nesil
    2006
    Yer
    Kayseri Takım:Kayseri

sil baştan kur

ben 6.0.3 yamasını da kurdum bu sorunu çözemedim ne yapıcam lütfen bana yardım edin!!!!!!!!!!!

Resimde gördünüz gibi yaparsanız sorun kalmaz.

27. Default

Arkadaslar Ben Anlamadim Bana Msn De Daha Ayrintili Anlatcak Birisi Varmi? Sorunu HergÜn Save Yapmasi LÜtfen Yardim Edin

Quote Originally Posted by kya55
    fm6.02 yamasını kurduktan sonra para birimi Thai Baht oluyor.birde otomatik saveyi kapalı yapıyorum onaylıyorum yine hergün save yapıyor.devamlı ayarlardan değiştirmek zorunda kalıyorum.yoksa daha önce 6.01 yamasını mı kurmalıyım.lütfen yardım edermisiniz.
    ee hala daha 6.0.2 de ne işin var 6.0.3 yüklesene kardeş Sende kurtul bilgisayarında durmadan sav yapmasından Kurtul eskı versiyonların bu tür sorunları oLdukca fazla..

sen ne kadar auto save yi kapatıp, para birimini degiştirirsen degistir bir sonra auto save kendiliginden acılıp hergün kayıt ediyor ve para birimi thai baht oluyor :S sorunu hala arastırıyorum. bulursam sizlerede yardımcı olacagım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    evet sorunu çözdüm.
    ßu konuda yardım isteyen varsa [email protected] eklesin.
    sorunun nasıl çözülecegini burada acıklayamam...

30. Default

çözüm önerileri boşa olur artık yapan yapmıştır fi tarihinden kalma bir konu olmuş

Mesaj Yetkileri