Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 43 arası toplam 43 sonuç

Konu: Oyundaki Yeniliklerden Bazıları....

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

Quote Originally Posted by Ronaldinho_99 View Post
    İlk vuruş yapılırken maçta yazıyo şu menajer tribünde diye.

Gözüme çarpan başka bi olay. Transfer biraz Inamoto işine dönmüş anlaşılan.
    Valla bu japonyada ki satışların artması olayı gerçekse yani hakikaten oyuncuyu aldıkdan sonra klübün pazarlama gelirlerinde artış oluyosa mükemmel olmuş demekdir...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Transfer bütçeni aşabiliyorsun.
    Bu özellik süper, mükemmel, olağanüstü bence. bir oyuncuyu alırken eğer paran yetmez ise galiba maaş bütçesi düşürülüp transfer bütçesi arttırılıyor. çok sevindim böyle bişiye.

Nası oluyor derseniz eğer bir oyuncu için paranız yetmez ise delayed kısmı geldiğinde adjust budget diyin ve oyuncuyu transfer edin.

Quote Originally Posted by mista7fb View Post
    Transfer bütçeni aşabiliyorsun.
    Bu özellik süper, mükemmel, olağanüstü bence. bir oyuncuyu alırken eğer paran yetmez ise galiba maaş bütçesi düşürülüp transfer bütçesi arttırılıyor. çok sevindim böyle bişiye.

Nası oluyor derseniz eğer bir oyuncu için paranız yetmez ise delayed kısmı geldiğinde adjust budget diyin ve oyuncuyu transfer edin.

harika bişey olmuş, benimde başıma geldi şaşırdım dediğin ekran çıktı karşıma aslında pek bişey anlamadım bi baktım oyuncu gelmiş

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bu degisikliklerin yani sira bir kac tanede ben soyleyim cok guzel yenilikler var.

Mac oncesi macin kilit adamlari gosteriliyor.

ornegin fenerbahce-galatasaray maci kilit adamlar alex-lincoln gibi..

yazili tahmin yer aliyor.ornegin fenerbahce takimi cok guzel bir hava yakaladi bu maci kazanir gibi.

bir degisiklik varki mukemmel olmus avrupa sampiyolar ligindeyseniz uefa size stad olculerini standartlara uygun hale getirin diyor.sizde stadin olculerini standart olculere getiriyorsunuz.ingilizce oldugu icin ben anlamadim ama birini sectim.(bu konuda aydinlatici bilgi verirseniz sevinirim)

bas antrenorunuz size takimin basina gectiginde takimin en onemli oyuncusu hakkinda ve takim hakkinda genel rapor veriyor.kulup 2 yillik ve uzun vadedekki hedeflerini belirtiyor.

birde cok guzel olan bi yenilik daha turkiye liginde ucuk transfer bedelleri yer almiyor.oyunculari makul fiyatlara baglayabiliyorsunuz..

benim aklima simdilik bunlar geldi.herkese iyi oyunlar

Quote Originally Posted by alparslank View Post
    ayrıca çok ilginç bir özellik daha var...

facegen olayını biliyorsunuz, çoğumuz bu uygulamayı şiddetle eleştirdik... fakat bu oyuncuların yüzleri yaş ilerledikçe değişecek, dahası moralinin bozuk olduğu zamanlarda da üzgün gözükecek...
    bi de yeni çıkan oyuncuların resmi olacak(altyapıdan)

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Fm 2007 oynamadım. Orada bu özellik varmıydı bilmiyorum. Onu baştan söyliyim.

Maç sonunda tartışmalı bir pozisyon olursa sizede yorumunuz soruluyor. Sizde açıklama yapıyorsunuz. Şimdi aşağıdaki pozisyonda bariz ofsaytan gol yedim. Haliyle Tottenham haksız gol yedi ne düşünüyorsunuz sorusuna, bende verdim veriştirdim. Çünkü League Cup'tan elendim. Federasyonda 1 maç ceza verdi. Üstüne pozisyonun ofsayt olmadığı tv kanallarında söylenmiş.

Hani başkasının başına geldi mi bilmiyorum. Bu federasyon birgünde hata yaptığını kabul ediyor mu? Eğer etmiyorsa bu özellik niye var. Dediğim gibi ilk kez 2008'de mi yer alıyor bilmiyorum. Ama yapılan yeniliklerden yada ne yapılmasını isterdinizden çok, yenilik olsunca bir işe yarıyor mu onu tartışalım diyorum.

Hem ofsayt hemde yan hakemin duruş yeri yanlış birde ceza yedik üstüne

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Şimdi gördüğüm bir özellik.Hani bir sonraki rakip için gözlemcimiz rapor verirken rakibin en tehlikeli ismini söylüyor ya.Sağ aşağıdaki seçeneklerden yapacağınız maç için o oyuncu hakkında yorum yapabiliyorsunuz."Bu oyuncuya dikkat etmeliyiz" gibi.
    2007 serisinde olan bir özellikti bu..

ya arklar maç öncesi galibiyet primi gibi bir özellik vardı galiba nasıl veriyoruz ve işe yarıyormu??

Nesil
    2008
    Yer
    fm

Quote Originally Posted by imran View Post
    ya arklar maç öncesi galibiyet primi gibi bir özellik vardı galiba nasıl veriyoruz ve işe yarıyormu??
    maç öncesi değil de sezon öncesi yıllık primler var. maç primi fifa manager'de vardı yanlış hatırlamıyorsam.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Fm 2007 oynamadım. Orada bu özellik varmıydı bilmiyorum. Onu baştan söyliyim.

Maç sonunda tartışmalı bir pozisyon olursa sizede yorumunuz soruluyor. Sizde açıklama yapıyorsunuz. Şimdi aşağıdaki pozisyonda bariz ofsaytan gol yedim. Haliyle Tottenham haksız gol yedi ne düşünüyorsunuz sorusuna, bende verdim veriştirdim. Çünkü League Cup'tan elendim. Federasyonda 1 maç ceza verdi. Üstüne pozisyonun ofsayt olmadığı tv kanallarında söylenmiş.

Hani başkasının başına geldi mi bilmiyorum. Bu federasyon birgünde hata yaptığını kabul ediyor mu? Eğer etmiyorsa bu özellik niye var. Dediğim gibi ilk kez 2008'de mi yer alıyor bilmiyorum. Ama yapılan yeniliklerden yada ne yapılmasını isterdinizden çok, yenilik olsunca bir işe yarıyor mu onu tartışalım diyorum.

Hem ofsayt hemde yan hakemin duruş yeri yanlış birde ceza yedik üstüne
    eğer teknik direktör haklıysa federasyon sessiz kaldı diyor eğer t.d. haksızsa da ceza veriyor. yani sessiz kalması kabullenmesi anlamına geliyor.
    Last edited by Coupet : 16.Nisan.2008 at 01:54 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Quote Originally Posted by fmhastasi View Post
    bir degisiklik varki mukemmel olmus avrupa sampiyolar ligindeyseniz uefa size stad olculerini standartlara uygun hale getirin diyor.sizde stadin olculerini standart olculere getiriyorsunuz.ingilizce oldugu icin ben anlamadim ama birini sectim.(bu konuda aydinlatici bilgi verirseniz sevinirim)

Arkadaşım bu takımının taktiğine göre stadı ayarlamanı sağlıyor.Eğer sen gennç ve dribling özelliği fazla oyunculardan kuruluysan büyük bir saha seçebilirsin.Eğer oyuncuların yaşlı ve 70. dakkadan sonra tükeniyorlarsa küçük bir oyun alanı daha işine gelecektir.Yine eğer senin taktiğin şişirme toplar ve defansın arasına arasına atılan paslardan oluşuyorsa yine küçük bir saha kullanmalısın.Dar alanda kısa pas özelliği olan takım halinde hücuma kalkıp takım halinde defansa dönen bir takımın varsa ve topu 4-5 kısa pas içinde karşı kaleye taşıyabiliyorsan o zamanda büyük bir saha tercih etmen gerekir

Örneğin milanın küçük bir sahada,Man U nın büyük bir sahada oynaması daha uygun.

Yeni bir takım aldıysan ve özelliklerini bilmiyorsanda ilk sezon için standartı seçmek en mantıklısı

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Arkadaşlar yalnız bir şey var ki çok gıcık olmuş. 8.01'de Oyunda ilerleyen yıllarda mesela 2011, Anadolu kulüpleri inanılmaz derecede gelişiyorlar ve transferler milyon dolarlar harcıyorlar. 19 yaşındaki gelecek vadeden bebelere bile 8-9 milyon euro veriyorlar. Bence çok abartılı olmuş. Özellikle Kayseri acayip para harcıyor. Nereden buluyorlar bu paraları anlamıyorum. Stad gelirleri önemli rol oynuyor. Kayseri 23.000 ortalama ile oynuyor bende Konya'da benden bir oyuncu aldı 8.250.000 Euro'ya. 20 yaşında Japon Koji Naka diye birisi.. Dediğim gibi biraz uçuk olmuş..

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Arkadaşlar yalnız bir şey var ki çok gıcık olmuş. 8.01'de Oyunda ilerleyen yıllarda mesela 2011, Anadolu kulüpleri inanılmaz derecede gelişiyorlar ve transferler milyon dolarlar harcıyorlar. 19 yaşındaki gelecek vadeden bebelere bile 8-9 milyon euro veriyorlar. Bence çok abartılı olmuş. Özellikle Kayseri acayip para harcıyor. Nereden buluyorlar bu paraları anlamıyorum. Stad gelirleri önemli rol oynuyor. Kayseri 23.000 ortalama ile oynuyor bende Konya'da benden bir oyuncu aldı 8.250.000 Euro'ya. 20 yaşında Japon Koji Naka diye birisi.. Dediğim gibi biraz uçuk olmuş..
    Bu sabah FIFA 2008 oynuyordum Manager Mode'da, Kayserispor Mascherano'ya 11 milyon dolarlık teklif verdi... 2. sezonda... O kadar kusur kadı kızında da bulunur.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

8.0.2 düzeltildi bu problem hemen hemen ayrıca kayserinin şu an gelecek sezon anlaştığı oyunculara bakın hiçte fena oyuncular değiller...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri