Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 36 sonuç

Konu: İşte Bizim Farkımız

Thumbs up İşte Bizim Farkımız

Arkdaşlar fm 2007 oynayan herkez batuhanı türkiye daha tanımadan önce tanıdı batuhan daha bjk li oyuncuların bile tanımadığı batuhan biz oyuna girer girmez ilk transferimiz.freddy adu robinho quarezma gs li çağrı yarkın(şu anda gs 18 (kadrosunda) özgürcan vesayre buda fm nin ne kadar gerçekçi ve araştırmacıların ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor!!Yorumlarınızı bekliyorum sağoluun

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Freddy Adu, özellikle
    Cm4'te Adu müthiş ötesi oynuyordu. Cm4'ün çok tutuldugu zamanlarda futbol medyasından kimse Adu'yu tanımıyordu.Bayagı ilginc bir durum olarak carpmıştı gözüme. Daha sonra Freddy Adu ilk kez ''Goal'' dergisi ile futbol medyasında tanındı. O dergiyi görünce ''Aha bizim Adu leyn! bu daha yeni mi kapak oluyor demiştim!! '' kendimce

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Evet ben mesala takımlar tanınmadık bır transfer yapınca fmden bakıyorum cunku cok gercekcı.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Cem Sultan da msla FM de çok başarılı... Batuhan gibi şans verilirse o da kendini göstercektir... FM research ekibi harika işler çıkarıyor...

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

özellikle Cem Sultan zaten bir sezonda 34 maçta 88 gol atmasıyla öne çıkmıştı Fıratcan gerçekten iyi bir forvet yetiştiriyor Galatasaray benimde bir örneğim var Bursaspor'daki Sercan o da benim ilk transferlerimdendir ve kendisini avrupanın büyük takımları izliyor..
    I'm back...

cem sultan muthis yaa 17 yasina bastigi gun hmn fenere alirim

Abı Freddy adu fmnın en ıyı oyuncusu bende her sene en az 50 asıst yapıyor gerçekten muhtesem o orta açıyor kerlon vuruyor yanı her oyun actıgımda kerlon ıle aduyu mutlaka alırım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

leicesterda ashley chambers var onada bakın bence cok iyi oluyo sans verilirse

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Aynı şekilde 3 yıl önce cm 03 04 te volkan yaman benim as oyuncumdu görüyorsunuz bugün
    Ve Tuncay Şanlı(TOPRAK)
    Bianchi mesela M.City e gitti bu sitedeki herkes tanıyor onu
    Ve bunun gibi bu sene transferler var bizim zaten bildiğimiz

evet valla fm scoutlarını tebrik etmek lazım, ama benmi hiç bi oyunuma nedense batuhanın özellikler ii oluyo nedense

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

bianchi man.city ahanda bizim bianchi dedim freddy adu o kapak oldugu dergiye cıkmadan aylar once bn onu transfer ediyordum insallah boyle basarılı arastırmaların devamı gelir

Ben bu yazıyı şimdi okudum.Arkadaşlarım benimle dalga geçiyorlardı.Ne anlıyorsun küçük adamlar maç yapıyor filan diye ama bende aynı bu örneği vermiştim.Beşiktaş maçından sonra...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

evet oyunumuza sahip çıkalım

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

cem demir trabzonda mühteşem oynuyor

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Gerçekten FM serileri çok gerçeğe yakın.Şu adam da gelecekte yıldız olabilir -----> Heldér Barbosa ..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

valla geleceğin yıldızlarından birini bugün kaybettik sevillalı antonioyo aramızdan ayrıldı

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Allah ailesine sabır versin, gerçekten gelecek vaadeden bir futbolcuydu..

Ne Batuhanı ne çağrısı Bizim 00,01 nesli Arjen Robben'i Keşfetti hemde PSV dende evvel Lyon'daki Kallström buda benim keşfim daha say say bitmez ama harbi oyun çok gerçekçi dünyadaki son transferlere bakın Gago , Pepe vs vs..

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Sanırım Adu,Benfica'ya gitti bu sene bildiğiniz böyle transferler varsa paylaşın burada

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

evet abi mesela tevezi bi çoğumuz tanıyoduk westham almadan önce

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

valla ben galatasarayda gözlemci olsam cardenası ve doudini aldırırım takıma lan bu adamların çocuklarıdamı fm oynamıyo

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

hARBİDEN YA mORATTİNİN OĞLU ALDIRMIŞ YA TAKIMA rOBBİE kEANE Yİ BİZİMKİLER DE ÖYLE TRANSFERLER YAPSIN:d

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Bi nikiferenko ve TsigaLko yıLdız oLamadı gitti...
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Tsigalko ayrı bir efsane idi

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Guardado,Ustari,Adu,Pato...

FM'den tanıdığım,keşfettiğim oyuncuları Avrupa'nın kalburüstü takımlarında görmek beni gururlandırdı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

G.Higuain,Nani,Anderson,Adu en güncel örnekler..Gerçekten de FM bu oyuncuları bize önceden tanıttı..Yöneticiler FM oynamıyor,peki oğulları,torunları vs. de mi FM oynamıyor?Biraz FM'ye baksalar Dünya Karması gibi takım kuracaklar..

omer-faruk-14 Misafir

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Bi nikiferenko ve TsigaLko yıLdız oLamadı gitti...
    Quote Originally Posted by Murat Özdemir View Post
    Tsigalko ayrı bir efsane idi
    Todorov kardeşler, Kakalov ve Supat'ı unuttunuz siz.

morattinin oglunun fm oynadıgı hatta emreyle okanıda fmdeki performanslarıyla aldıgı söleniyodu tabi o zmn championship manager'di

Bır gun Besıktas ın basına gecersem Freddy adu Kerlon ve ustarıyı alıcam

ya abim surekli 00-01 oynarken gremiodan mi ne ronaldinho die birii hep inter e aliodu hep grikik yada penalti golu atiordu dedim bu kim iste simdiki ronaldinho alessio cercide romanin a takiminda diye biliyorum ve oda iyi bir yildiz olacak bide yunan skalidis vardi todorov vardi daha onlari piyasada goremedim

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri