1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: 4-4-2 Futbol Oynamak İsteyenler İçin Muhteşem Taktik

Default 4-4-2 Futbol Oynamak İsteyenler İçin Muhteşem Taktik

Genel Bilgiler
    Taktik İsmi 4-4-2Kısa_Pas
    Diziliş 4-4-2 (Normal Diziliş Kanat Okları Bir Kademe ilerde)
    Genel Mantalite Atak 1. Kademe
    Tempo Yavaş
    Paslar Kısa
    Defansif Çizgi Normal

Önemli !! Resim Koymaya Gerek Görmedim Çünkü Bildiğimiz Normal 4-4-2 Dizilişi(Oklar bir kademe ilerde)

Oyuncu Profilleri :
    Gk : Reflexinin ve bire birinin iyi olması önemli..!
    DC : Uzun boylu Hava Hakimiyetli, konsatre,pozisyon alma,top kapma,markaj bu özellikleri yeterli olur
    WB : Bu kısımı defansif oynatıyorum o nedenle defansif meziyetler gerek DC'dekiler gibi..
    CM'ler: biri defansif diğeri normal ikisininde takım oyunu,pas,top kapma,markaj,dayanıklılık iyi olmalı.Kaliteli futbolcular şart
    AML/R : Kanatlarımız önemli ancak CM oyuncularımız daha önemli Kanatlardan hızlı akın yaratacak top sürebilen futbolcular gerekebilir
    SC : Pivot Santrafora gerek yok.İki tane Hızlı forvet işi götürür dribling,bitiricilik,teknik,hız,hızlanma,soğukkanl ılık bunlar önemli

Not : Rakiple başabaş futbol oynayacaksınız kuşkunuz olmasın defansif zafiyetleri önlemek için 4 oyuncunuzunda defansif özellikleri iyi olmalı..!

http://rapidshare.com/files/51542229...0_ub_2009_.tac

bu özelliklere sahip 11 adam bulmak ne kadar zor biliyor musun?dc ve cm ler dünya yıldızı gibi.Ama bir yanını beğendim.Pivot santrafora gerek yok demişsin.Çünkü gittiğim her takıma bir sırık almaktan sıkılmıştım.

paylasım ıcın teşekkurler

Mesaj Yetkileri