1 ile 29 arası toplam 29 sonuç

Konu: Van-Tu-Tiri-Foro Beşiktaş Hadi Lets Go...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Van-Tu-Tiri-Foro Beşiktaş Hadi Lets Go...

Giriş

11 Ekim 1954'de İstanbulda Doğdum. Annem Babam küçüklüğümden beri içimde bi futbol ateşi olduğumu söyler dururlardı. Babam bana 5. yaş günümde bi futbol topu almıştı. O top benim hayatımın dönüm noktası olmuştu. O topla galatasarayın altyapısına girdim O topla antrenmanlara çıktım. Ve 29 yaşımda van basten gibi bi bilek sakatlığı yüzünden beşiktaşta futbolu bıraktım. Geride ne mi bıraktım hadi bakalım:
    6 gol krallığı
    15 kez dünyanın en iyi futbolcusu ödülleri ve fazlası
    3 kez süper lig şampiyonluğu
    Neden Beşiktaş
    Futbolu genç yaşta bıraktığım için içimde hep bir mahçup olma hissettim görevimi daha bitirmemiştim beşiktaşta. Amacım bi gün o sahaya takım elbiseler içinde çıkmaktı. Gece gündüz teknik direktörlük kursları için harıl harıl çalıştım ve sonunda ilk macerama başladım. Kasımpaşayı lig c den süper lige çıkarttım ve bir çok takımdan teklifler aldım bunların içinde beşiktaşta vardı. Teklifi kabul etmem hiçte zor olmadı Artık görevime başladım ve hepinizi bu görevi başlamaya davet ediyorum haydi hayırlısı başarılar beşiktaş başarılar türkiye

Transferler ve Hazırlık maçları

Eduoard Cisse 800 milyar karşılığında Lille takımına satıldı Taraftarlar bu süpriz karar sonucu biraz üzgün olduklarını söylediler

Galatasaray tarafından kadro dışı bırakılan necati ateş artık Beşiktaş için ter dökücek

Bi ara Manchester Unitedında gündemine gelen Bursasporlu Sercan Yıldırım artık Beşiktaşlı

Yine Bursaspor takımından transfer edilen Fatih Kurtuluş güçlü fiziği ve kanat özellikleriyle tanınıyor
    Cihan Şentürk(resim bulamadım)
    Çaykur rizesporun genç ve yetenekli kalecesi cihan şentürkte imzayı attı.

Reading takımının Senagel asıllı Fransız Defans oyuncusu İbrahima Sonko imza atarken elinin titremesi gözlerden kaçmadı.

Lamine Diattanın sözleşmesi çift taraflı olarak fesh edildi

Son beşiktaşlı Vedran Corluka oldu. Avrupanın büyük takımları onu istesede o Beşiktaşı istedi.

Başarılar dilerim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Buda Hazırlık Maçlarımız Özellikle Feyenoord maçında mükemmel oynadık talihsizlik oldu maç son anda berabere bitti
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Beşiktaş - Galatasaray

Gerçekten Zor bir maç oldu kazanmak çok önemliydi nitekim Galatasarayın elinden kupayı aldık. ilk yarıyı 2-1 geride kapasak bile maçın sonlarına doğru skoru 3-2 yapabildik 3-3 olması sadece fazladan 30 dakika demek oldu sonunda maçı ve kupayı aldık gururluyuz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Corluka güzel transfer... Süper Kupayı da almışsın başarılar

Başarılar..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Turkcell Super Lig 1. Hafta

Maça hızlı başladık bobo ile golüde bulduk 80 dakika golün üstüne yattık ama Gökhan Ünalın golü bizi kendimize getirdi o dakkikadan sonra üstüste ataklar yaptık ve 90. dakikada penaltıdan golü bulduk

böylece 1'de 1 yaptık 3 puanla 5. sıradayız

Maçın Adamı:

Gökhan Zan maçın adamı oldu

basarilar hangi updateyi kullaniyorsun??

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

el hadji kullanıorm ama sezon sonu transferlerini yapmıştım editorden federico higuain falanda var şu anda takımda

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Beşiktaş`ı yönetmek çok zordur.8.haftaLardan sonra takımda inanıLmaz bir düşüş başLar eğer bu düşüş te takıma hakim oLabiLirsen sonuna kadar gidersin.BaşarıLar.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Başarılar kardeş

Başarılar kardeşim sürekli takıpcınım bu arada hıguan den gol beklıyoruz bobo nun yanında oynatsana

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Başarılar takipçinim...

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

kardesim nasi GS'lisin sen daha once Fener'i almistin simdi de BJK'i nese basarilar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar..TSL'yi almanı bekliyorum.

basarilar kardes bende 4.sezondayim ve sampiyonluk yarisinda gidioyorum..su anda liderim 41puanla

başarılar kardeşş fb gerisinde olman dileğiyle

başarılar beşiktaşı başarıdan başarıya koşturman dileğiyle

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

ligde 5. olsan süper olur

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Turkcell Super Lig 2. Hafta

Gerçekten çok beleş bi maç oldu özellikle sonko gibi bitiriciliği 1 uzun şutu 4 olan bir futbolcudan bu golü beklemezdim higuainde sonko gibi siftahını yaptı bobo zaten mükemmel bir golcü her maçta golü var şampiyonluğu alıcağımıza inanıyorum

Ayrıca Ricardinhoyada Brezilya milli takımına çağrıldı onunda gururunu yaşıyoruz

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Turkcell Super Lig 3. Hafta

Yine zorlanmadık yine rahattık. higuain ve delgadoyla güldük ligde bütün maçlarımızı kazandık şu ana kadar ligde fenerle beraber kayıpsız gidiyoruz hedef şampiyonluk bir engel daha aşıldı bu maçta
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Özür dilerim yaa gençlerbirliği maçına prtscrn diyince gaziantep maçı çıkıyo nedense maçı 2-0 kazandık

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

başarılar dilerim

başarılar arkadasım bu arada sana bir tavsiye ne olursa olsun ricardinho yu elinde tut çünkü cidden çok kaliteli bir oyuncu takımını ipten alabiliyor bir alabilirsen eger erkut yakut a bi bak benim bursaspor kariyerimde adam müthiş parlamıstı eger düzgün bi antreman programı kullanırsan adamlarında çok ii verim alırsın özellikle gençlere uygularsan hem kasanı hemde müzeni doldurmanı saglar

insaallah böyle devam edersin
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bu arada federico higuainin özellikleri nasıl bir ss koyabilir misin

Başarıların devamını dilerim...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Turkcell Super Lig 4. Hafta

Ve böylece ligdeki ilk puan kaybımızı yaptık aslında bu maçın hakkı bizimdi ama rüştünün saçma sapan hatası bizi beraberliğe sürükledi 2. gol için herşeyi yaptım ama oyun öyle bişeyki ikinci yarı nerdeyse pozisyon olmadı böylece fenerin 2 puan gerisine düşdük
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Aha bu da higuain çok sağlam adam haa

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beraberlik moral bozmasın iyi gidiyor

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

guzel tarsbferler basarılar super kupa moral olur takıma

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Turkcell Super Lig 5. Hafta

Çok kolay maç oldu adeta oftaş maçının acısını çıkardık matias delgado attığı 3 golle yıldızlaştı. ricardinho sakatlandı ama önemli bi durum yok 1 hafta sonra sahada olacak kendisi

gercekten higuain baya saglam topcuymus özellikleri baya iyi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

UEFA Ön Eleme 1. maç

Görüyosunuz Beşiktaş tutulmuyo zayıf rakibimizi necatinin birbirinden güzel golleriyle yendik UEFA nın kapısını ardına kadar araladık hedefimiz uefa da final yolun açık olsun beşiktaş
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Turkcell Super Lig 6. Hafta

Ve sonunda kaybettik hemde iyi oynayarak zaten spikerimizde bizle aynı görüşteydi. bu mağlubiyet sonrasında puan durumu şöyle

1-Trabzon 14 puan
    2-Fenerbahçe 14 puan
    3-Ben 13 puan

bi arkadaş demişti 6. haftadan sonra düşüşe geçer diye takım mağlubiyetin 6. haftada gelmesi biraz beni düşündürüyo

Mesaj Yetkileri