Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 31 sonuç

Konu: Ingiltere ve Baklava

Thumbs up Ingiltere ve Baklava

Oncelikle ilk kariyer paylasimim bu bakalim begenicek misiniz
    Hedef Ingiltere ile euro 2008 de Final Oynamakti ve ingiltere ile kariyere baslandi
    Ingiltere bulundugu grubun suphesiz en iyisiydi ve 2006 senesi onlar icin boyle gecti...

Gruba iyi baslamisti ingiltere onunde daha cok mac vardi ve 2007 senesindeki maclara son surat hazirlandi takimda buyuk degisimler vardi ve bu sefer Yunanistan maci 4-0 bitirildi .

Ve Ingiltere icin cok onemli bir sene gelmisti 2008 hedef FINAL di . 2 hazirlik macindan sonra Grup maclari basladi ve ingiltere 7 puan ile cikti . Ingiltere istedigi kadar iyi oynayamiyordu gruplarda beklenen performansi gosterememisti nedeni ise hucamdaki eksikliklerdi Rooney ve Defoe gibi 2 onemli atak oyuncusundan mahrum olan ingiltere ceyrek finalde Henry nin muhtesem performansi ile uzatmalarda yine Henry nin attigi gol ile yenildi Menejer Hedefini gerceklestirememisti ve yenilginin ertesi gunu Ingiltere den istifa etti .

Cok Zaman Gecmeden G.Antepspor Menejeride kovuldu Eski Ingiltere Menejeri ise Turkiye ye gitmek istedigi icin bu ise basvurdu ve Kabul edildi O artik G.Antepspor un yeni Menejeriydi G.antepspor bir onceki sezon ligde zar zor tutunmustu. Ligi 15. Sirada bitirmisti...

Yeni Menejer Gelinceye Kadar bircok transfer gerceklesmisti takimin hucum ve kaleci problemi vardi . Iki mevkiyede birer tane transfer yapildi ve bu transferler son derece iyi oyunculardi .
    Sadece Petkovic ve Mokoena Yeni Menejer tarafindan alinmistir

Ve Lig cok hizli Baslamisti G.antep iyi bir baslangic yapamadi takim henuz yeni oturuyordu talihsiz bir sekilde kupadan elenmislerdi artik hedefleri ligi en iyi bitirebilmekti

G.antep artik daha iyi oynuyordu yeni takim oturmustu vede ligin 2.yarisinda cok daha iyi performanslar gosteriyordu ozellikle Petkovic Ve Mokoena cok
    iyi transferler olduklarini gostermislerdi...

Ve Lig cok hizli bir sekilde bitmisti antep 2.yarida basarili bir performans gostermisti ve dusmesi beklenirken cok daha iyi bir sonuc elde etmisti ozellikle son haftadaki performanslari onlari cok daha iyi yerlere getirdi...

Ve Antepspor ligi 4. tamamladi.

Antep Uefa ya gidecekti bu onlar icin buyuk bir sansti ote yandan takimin yeni yildizi Mokoena transfer olmak istedigini soylerek Antep te buyuk bir hayal kirikligi yaratti . 4 buyukler hemen harekete gectiler ve dunyanin obur ucundan 100 bin euro ya Turkiye ye gelen Mokoena icin Hatri sayilir teklifler Yaptilar baskan sevincden havalarda ucuyordu kulubun cebi en sonunda para gorecekti ve Fb ile yapilan pazarliklar sonucu Mokoena 11 Milyon Euro ya Fb ile anlasti Menejer e soz bile dusmedi cunku baskan boyle bir fiyat duyunca direk olarak kabul etti ve mokoena Fb ile sozlesme imzaladi G.Antepspor Mokoena yi aldiginin 1000 katina satti ve inanilmaz derecede kar etti .

Ve artik gozler Uefa Kupasinda G.antepspor avrupa ya acilma sansini sonuna kadar degerlendirecek....
    Bunlar yeni sezon once transferler
    Pablo Vitti
    Jose Sosa
    Serdar Kurtulus
    Macit Guven
    Batan Stefan
    Mehmet Polat
    Deniz Baris
    Ramazan Ozalp

Pablo Vitti Jose Sosa haric free transfer dir diger 2 futbolcuya ise 7 milyon euro verilmistir

Ve 2009 - 2010 sezonunda sonuna geldik G.Antep bekledigi gibi bir sonuc elde edemedi ve Ligi 5. sirada tamamladi Uefa da ise ilk elemeleri gectiler fakat grup oncesi son engelde Lokomotiv Moscow Geldi ve maclar 2-1 2-1 bitti uzatmalarda yenen talihsiz bir golle yikildik ve uefa maceramiz sona erdi . Turkiye Kupasinda ise bu sene daha basariliydik 1. olarak ciktigimiz grupdan ayni hizla ceyrek finalde Galatasaray i eledik ve yari finale ciktik fakat yari finalde besiktas a elendik ve besiktas ta kupayi kazandi . Cok basarili bir sezon olmadi ve bende istifa ettim . Artik Turkiyede 4 Buyuklerden baska bir kulube gitmem dolayisiyla bana Ingiltere Yolu gorundu . Kariyerime Basladigim Ingiltere ye gidiyorum yine ....
    Sezon ise boyle gecti (istifa etsemde antep in finans durumu cok iyi vede cok genis ve iyi bir kadrosu oldu yeni gelen direktor iyi transfer ler yaparsa ilk 3e girebilir antep )

Ve Yeniden Ingiltere Defteri Acildi 2010 dunya Kupasi ardindan ingiltere menejeri kovuldu ve umitsizce basvurmama ragmen kabul edildim 2008 de gerceklestiremedigimi 2012 da gerceklestirmek istiyorum Ingiltere Bomba gibi geliyor... 2008 in 6. ayinda istifa etmistim 2010 un 7. ayinda yani 2 yil sonra yeniden INGILTERE

ve 2 sezon sonra yeniden sizlerleyiz Ingiltere 2 sezonun ardindan yeniden eski menejeriyleydi ve bu sefer daha guclulerdi 2011 senesine iyi hazirlandilar ve 2012 elemeleri boyle gecti

ingiltere elemeleri yenilmeden gecmisti durum boyleydi

Ve buyuk yil geldi catti 2012 Erman Bayer 2008 de bu basariyi cok istiyordu fakat olmamisti bu sefer daha guclu ve genc bir kadro ile ciktilar

Ve 2008 de olmayan 2012 de basarildi ingiltere ye bu kupa icin 15-1 lik oran gosterilmisti fakat onlar zoru basardi
    Iste finalin ayrintilari

Ve Erman Bayer Ingiltere ye yillar sonra basari kazandirdi ve 2014 dunya kupasi hazirliklari son gaz suruyor Ingiltere Siralamada 1. durumda
    2014 dunya kupasinida yine sizlerle burda paylasacagiz...
    Ve bir surpriz daha Erman Bayer artik Arsenal in menejeri ve Transfer calismalarina basladi Hedef 2013 Premier Lig sampiyonlugu..
    2014 ise yine cok onemli bir sene olacak Arsenal Sampiyonlar Ligi icin Ingiltere ise Dunya kupasi icin mucadele edecek Bu kariyer bitmeyecek
    Bizi Takip Edin....

Nesil
    2006
    Yer
    Osmancık/ÇORUM

güzel gelişen bi kariyer devamını paylaşacak mısın?kullandığın skinin adı ne ?

Nesil
    2007
    Yer
    Hiç Kaybolmadım..

Sleek Fm bu.

Skin Sleek Fm 2.1
    Devamini Getirecem Transferlere calisiyorum su anda

Nesil
    2007
    Yer
    Bahçelievler

Gerçekten başarılymışsın..Feneri kazıklamışın resmen hadi bakalım devamı gelsin..

Defans ve Hucum tamam sirada Ortasaha

Nesil
    2007
    Yer
    Üsküdar

Quote Originally Posted by attiilla View Post
    Gerçekten başarılymışsın..Feneri kazıklamışın resmen hadi bakalım devamı gelsin..
    Ben kazık olarak görmüyorum... Eğer bu kariyer devam ederse FB birkaç sezon içinde Mokoena'yı 30MN$'ın üstünde bir paraya satabilir...

Bir de Mokoena'nın profilini koyar mısın? ve geçen sezon kaç maçta kaç gol attı? ve kaç asist yaptı?

Başarılar diliyorum::.

Mokoena bende
    29 macta 11 gol 6 asist 4 mom ve 7.10 luk ortalamasi var
    buda profil

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

avarus kazıklanmış bence

nedenki kulubun paraya ihtiyaci var ben 5 oyuncu aldim onu satip oldukca iyi oyuncular hemde
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yeni transferler
    Pablo Vitti
    Jose Sosa
    Serdar Kurtulus
    Macit Guven
    Batan Stefan
    Mehmet Polat
    Deniz Baris
    Ramazan Ozalp

Pablo Vitti
    Jose Sosa haric free transfer dir diger 2 futbolcuya ise 7 milyon euro verilmistir
    Yeni Sezon basliyoor...

başarılar güzel bir kariyer olmuş

Başarılar .

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

uefa antepin bize ordan antep fıstığı getir

Ve 2009 - 2010 sezonunda sonuna geldik G.Antep bekledigi gibi bir sonuc elde edemedi ve Ligi 5. sirada tamamladi Uefa da ise ilk elemeleri gectiler fakat grup oncesi son engelde Lokomotiv Moscow Geldi ve maclar 2-1 2-1 bitti uzatmalarda yenen talihsiz bir golle yikildik ve uefa maceramiz sona erdi . Turkiye Kupasinda ise bu sene daha basariliydik 1. olarak ciktigimiz grupdan ayni hizla ceyrek finalde Galatasaray i eledik ve yari finale ciktik fakat yari finalde besiktas a elendik ve besiktas ta kupayi kazandi . Cok basarili bir sezon olmadi ve bende istifa ettim . Artik Turkiyede 4 Buyuklerden baska bir kulube gitmem dolayisiyla bana Ingiltere Yolu gorundu . Kariyerime Basladigim Ingiltere ye gidiyorum yine ....
    Sezon ise boyle gecti (istifa etsemde antep in finans durumu cok iyi vede cok genis ve iyi bir kadrosu oldu yeni gelen direktor iyi transfer ler yaparsa ilk 3e girebilir antep )

Vitti, Sosa, Serdar güzelmiş..

Ve Yeniden Ingiltere Defteri Acildi 2010 dunya Kupasi ardindan ingiltere menejeri kovuldu ve umitsizce basvurmama ragmen kabul edildim 2008 de gerceklestiremedigimi 2012 da gerceklestirmek istiyorum Ingiltere Bomba gibi geliyor... 2008 in 6. ayinda istifa etmistim 2010 un 7. ayinda yani 2 yil sonra yeniden INGILTERE

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

devam et ingiltere alacak kupayı bırakma bu karieri bu arada maçları tek tek koysan bizim için daha iyi olur

Nesil
    2007
    Yer
    Bahçelievler

Gaziantepden istifamı ettin şimdi aga?...

Ve İngiltere 2012 De hedefine ulaştı 4 sene gecikmeli olarak kazandım
    Resimleri birazdan vereceğim

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

bekliyoruz ne zaman 20 dkoldu

baŞarilar Antepİ Uefa Sokmak Zordur Ama BaŞarmissin

2012 nin genis ozeti

Yazili Anlatimini ilk mesaja ekleyecegim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

basarılar karıyer gelısımın guzel olmus

Arsenal e transferlerimi yaptim yakinda paylasacagim ama cok iyi transferler olmadi

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

ne oldu anlamadım

cokta guzel anlattim neyi anlamadin ki

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Avrupa Şampiyonası'nı kazanmışsın.Tebrikler..

Teşekkürler

Nesil
    2005
    Yer
    ŞişLi + Byrmpşa Carrefour

BasarıLar
    ArsenaL TransferLerini Merak Ettim
    Koy Hadi

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri