1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: problemler2

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Question problemler2

onceki konum keyfi kapatılmıs (ben kendim kapatırdım konuları ama izin yok) o yuzden aynı soruyu tekrar sormak zorundayım zira doyurucu 1 cevap alamadım
    ilk sene samp. ligine 2 genc oyuncu mecburdu eger yanlıs hatırlamıyorsam 2.sene 4e cıktı 3.sene 6ya 4.sene 8e seneye 10 olur boyle giderse ben kadromu genc oyuncularla mı doldurmak zorundayım bir yerden düzeltilmesi lazım bunun zira yakında sadece genclerle maca cıkmak zorunda kalıcam 5 yıldızlık oyuncu varken 1 yıldızlık en fazla lot to learn olacak oyuncularla ilk 11dede maca cıkamamki!nasıl düzeltebilirim?

Nesil
    2007
    Yer
    Karsiyaka, Izmir

Default duzeltemezsin

Malesef oyunun herhangi bir yerinde bunu ayarlama imkanin yok. Ayni yabanci sayisini degistiremedigin gibi bu da boyle kalacak.

Ayk

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Konuyu önceden kapatan arkadaşımız kapatılması gerekli olduğu için kapatmıi. Burada oyunlar alakalı teknik sorunlarınız için konu açabilirsiniz. Sizin yaşadığınız sorun teknik değil oyun içeriği ile ilgilidir.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Mesaj Yetkileri