1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: büyük teransferler yapan buraya

Lightbulb büyük teransferler yapan buraya

ben taa 2005 ten 2012 yılına kadar beşiktaşı çalıştırdım ve 1 uefa 1 şampionlar 2 süper kupa ve5 kes türkiye kupası ve 6 kezde süperlig şampıonu oldum ve beşiktaşa carlos teves ronaldo ve kakayı aldım ve önümüzdeki 5 ay tranbsfer yapamadım siz hangi yıldasınız şampiyonluklarınız neler ve en büyük teransferinizi yazın lütfen

galatasaray ile birçok kupa aldım hatırlamıyorum, hall of fame'de dünya çapında 5inciyim. kaka, lahm, tevez, cavenaghi, lincoln, coloccini, stekelenburg,sweinsteiger, ji sung park, reina, mokoena, okan koç, emre belözoğluyu aldım.

fenerbahce ile 2018 yılındayım superligi 12sene ust uste uefa 2 kez ( zaten 3 kez katıldım ) şampiyonlar ligi 8 kez son sene finalde kaybettim

yıldız olarak görülen leo messi ama o kadar cok yabancı yerli topcu keşfettimki aldıgım fiyatın 5 6 katına satabılıyordum 2 3 sene oynattıktan sonra
    Selametle

Nesil
    2007

fenerbahceyle 2014 yılındayım her sene şampiyon oldum 3 uefa 1. aldığım ilk senemdeydi
    şampiyonlar ligi alamadım ama finalde kaybeettim 2 kez de super cup aldım
    en şöhretli aldığım oyuncu henry ydi

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

galatasarayla uefada final oynadım...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

arsenal ile yeni bölüm açtım. ilk sene agüero,palacio, gibi oyun cular almama rağmen ligde 8. oldum.allah tan o sene şampiyonlar ligini kazandığım için tekrar şampiyonlar ligine gittim.ertesi sene kaka yı aldım 90 milyon euro ya ve tevezi 90 milyon euro ya aldım.ve tabiiki yine şampiyonlar ligini ve premier ligini aldım. şu an 2010 yılındayım ve yine 1. gidiyorum.ve galiba yine 1. olcam .ş. liginde marsilyayı 7-0 yendim hem de yedeklerle. yedek takımım:kaleci-fabianski sağ bek-sagna göbek te -corluka ve toure ön libero-banega orta sah ise rosicky silva maxi rodrıguez. forvet ise vela ve bendner..i.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

bu yedek takımın mı?bu takımla ilk 5 zor,her oyuncu mutsuz olur.

ben hep potansiyel oyuncu alıp onları geliştirdim.

Mesaj Yetkileri