Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 63 sonuç

Konu: 4-4-2 En Yenisi Süper Taktik Deneyin Ve Görün !!

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Default 4-4-2 En Yenisi Süper Taktik Deneyin Ve Görün !!

Evet arkadasLar uzun zamandir Bu taktik uzerinde caLisiyordum ve sonunda bitirdim Cok guzeL oLdu SizinLe payLasiyorum Umarim hepiniz cok begeniceksiniz .. Bu taktikLe KupaLara doyamicaksiniz Ve en onemLisi Buyuk Kucuk Takim ayrimi yok ..

Genel Bilgiler
    Taktik İsmi: 4-4-2SuperTacticV1
    Diziliş: 4-4-2
    Genel Mantalite: NormaL
    Tempo: NormaL
    Paslar: Kisa
    Defansif Cizgi:NormaL

Taktiğin Etkili Olması İçin Gerekli Oyuncu Profilleri ..

GK : KaLeciLer bildigimiz kaleci iyi ozeLlikLeri oLsun yeter.. Bunlar refLeks eLle kontroL ve sicrama

DR v DL : Burdaki oyuncuLarimizin Top Kapma Hiz Ve top surme ozeLlikLeri iyi oLmaLi

DCLer : Defansimizin ortasindaki oyuncuLarimizin ise Sicrama Kafa Markaj Ve top Kapma ozeLlikLeri oLmasi Lazim

Mr v ML : GeLdik kanatLarimiza burasi cok onemLi cunku KanatLardan cok pozisyon Yaratacagiz .. KanatLarimiz Top Surme Hiz Ve orta yapma yetenegi oyuncuLar oLacaktir . Ve En onemLi puf noktasi Hem AMR MR Hemde AML ML pozisyonunda oynayabiLmeLidirler .. Dikkat edin bu noktaya ..

Sag MC : Evet Sag Mc miz Defansif ozeLlikLi bir DMC oLacak ozeLLikler ise Top Kapma Markaj Ve pas oLmaLi Hem Dmc Hemde Mc oynuyabiLmeLi Ekstra ozeLlik ise Uzun Sut

SoL Mc : soL Mcmiz ise AMC Tarzinda Bir MC oLmaLi anLiyacaniz AMC Ve MC boLgesinde yesiL ikon oLmaLidrki iki yerdede oynayabiLdigini anLiyaLim . AMC ye sahip degiLseniz Yinede Ofansif ozeLlikleri iyi oLan Mc de oynatabiLirsiniz .. ozeLlikler ise YaraticiLik pas Ve teknik Uzaktan Iyi sutLarda attigi zaman baya goL attigina sahit oLacaksiniz..

SOL FC Atak Oyuncu) Evet Bu boLge cok onemLi cunKu taktigimiz bu adam uzerine kuruLu Atak Oyuncu secmemizde ariyacagimiz ozeLlikLer Sicrama Kafa BitiriciLik Bunlarin yaninda hiz da iyi oLursa mukemmeL oLur Sicrama Kafa en az 17 oLmaLi Havadan geLen topLari Indirip yanindaki Forveti goL pozisyona sokacak ve kendiside Baya goL atacak emin oLun !

SAG FC : GeLdik diger onemLi forvetimize .. Bu forvetimiz HizLi oLucak Ve Bitirici Bir forvet oLacak ki Girdigi pozisyonLari degerLendirsin ! ekstra ozeLlikler ise top surmesi iyi oLsun yeterLi . Ben Hizi 15 BitiriciLigi 16 forvet denedim cuk oturdu baya goL atti ama Yinede en az 16-17 oLmaLi 18 den yukarisiNa zaten bise diyemicem goL makinesine sahipsiniz demektir

Evet Simdi taktigimizin amacini beLirteLim nasiL isLer nedir bu taktigin ozeLlikLeri die sorar insan dimi hemen anLatiyorm

Defansimizin ortasinda 2 cakiLi dc vardir sag soL beklerimiz kontralara karsi defansimiza yardim eder yeri geLdiginde ataga cikarLar Ortasahamizdaki 2 mc ise kisa pasLarsa pozisyon Yaratir ve kanat oyuncularini topLa buLusturur kanatLarimiz surekLi orta yaparak atak oyuncumuzu pozisyona sokar atak oyuncumuzda hem kendisi atar hemde yanindaki kankasini pozisyona sokar en sade haLiyle taktigin isLeyisini beLirttim ..

NOT : BUNLARI KESINLIKLE GOZ ONUNE ALIN VE KESINLIKLE UYGULAYIN !! TAKTIGE SUC BULMAMAK ICIN BASARI ISTIYORSANIZ BU DIYECEKLERIME ONEM VERIN ARKLAR !!

Sag Dc oyuncunuz ozeLLikLe sag Dc nizin Sicrama Ve Kafasi iyi oLsun arkLar Cunku Korner Taktigini bu oyuncu uzerine yaptim ve zorlandiginiz zaman kornerler size iLac gibi gelecek iddaa ediyorm cok isinize yarayacak Benim Oyunumda Sag Dc toLga seyhan di sicramasi ve kafasi cok iyiydi Bir sezon boyuncu 15 goL atti kornerlerden cunku yaKin direkte bekLiyor ve ortaLari Yakin direge yapiyoruz .

2. Yapmaniz gereken sey ise Kendi evinizde Hucuma dayaLi oynuyacaksiniz MantaLiteyi Normalden Hucuma cekeceksiniz depLasmanda ise dokunMayin orjinaLdeki haLinde kaLacak . Kesin uyguLayin !

Ve mac konusMalarini kesinLikle siz yapin kendi evinizde ayni gucte yda zayif takimLarla oynuyorsaniz en alttaki Rahat oLun mac sonucu geLecek deyin .. Zor bir depLasman yda kendi evinizde cok guclu bir takimLa oynuyorsaniz Taraftarlar icin oynayin deyip oyuncuLarini gaza getireceksiniz ..

Gerisi size kaLmis taktigi deneyin ve farki gorun arkLar ! Kafaniza takiLan yerleri sizLe payLasmaya hazirim yardimci oLacagim ..

Evet simdide biraz ss ye ne dersinizz .. KayitLi oyunumda 2.yiLimda oLdugum icin cok ss aLamadim iLerleyen gunlerde yeni oyunumda sizler icin dha fazLa ss Koyacam ..

iLk olarak taktik goruntumuz ..

Super Lig Puan durumu Sampiyonuz !!

Inter totadan cikip uefa kupasina gruplara kaLdik ve zorLu grupta 4 de 4 yaptik goL yemeden 12 puan !

Bu da yeni kariyerim Reading iLe hazirLik macim Lyon as kadroyLa cikti hazirLik maci deyipte gecmeyin !

deneyen herkesin yorumunu bekLiyorm cunKu iLk kez hazirLadigim taktik Bu cok ozendim arkadasLar kac ayLik emek sonucu ortaya cikti ..

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Deniyorum hemen.

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Tamam dene ama 1 macLik deneme oLmasin anLattikLarimida iyi okuduysan dikkat edicegin yerLer wardi onlarida uyguLarsan taktik tamamdir ..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ArkadasLar hepimizin isine geLmez asLinda yaziLari okumak ama 5 dakikanizi ayirin ve yazdikLarimi okuyun taktigi anLayin kadronuzu ona gore secin oyuncu secimini ona gore yapin cok onemLi biLgiler verdim taktigin isLemesi icin .. sora demeyinki taktik fos die ..

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

İlk maç: FB 2-0 BJK

Güzel bir taktik. Ama defansı güçlendirmem gerektiğini anladım.

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Defans asLinda acik vermez sag dc oyuncunu iyi sec cunku kornerden cok gol atiyor defansinin ortasi sicrama kafa 17 fln top kapma markaj 15-16 ideal en az

Sana tavsiyem yabanci kontenjanin warsa Tudor u aL hajduk spLitten 1.2 miLyon euroya geLiyor sicrama kafasi super gecit vermiyor kornerlerden attigi goLlerde cabasi ..

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Yok. Lugano oynuyor orada...

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Lugano da fena deiL asLinda ortaLamanin ustunde yane Lugano edu ikiLisi dusun bende cagdas toLga seyhan oynuyordu

He bide suna dikkat ett okuduysan eger kendi sahanda Hucuma dayaLi oynuyacaksin depLasmanda normaL orjinaL haLiyle ama evindeyken hucum yapmayi unutma mac konusMalarinida atLama kendin yap ornegin fener - antep maci mac basinda rahat oLun sonuc gelecektiri tikLa ok

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Öztürk Güngör'ü koydum Lugano sakat.

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Yeni versiyonLa oynamiomusn Yasin Cakmak yokmu .. sIcramasi kafasi 15 ustuyse oynar sen yazdikLarimi oku eger sampiyon oLamazsan ben burdaym Atak oyuncun kim .. Kezmani sag fc yap atak oyuncun cok onemLi

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Iversen-Kezman ikilisi ile oynuyorum. Nilmar sakat o gelince Kezman'ı keseceğim.
    Yasin Çakmak var.
    Lugano sakat olduğu için Güngor -Yasin oynuyor...

Bu arada:
    FB 3-2 Manisa
    FB 3-0 Benfica

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by Wesley Sneijder View Post
    Iversen-Kezman ikilisi ile oynuyorum. Nilmar sakat o gelince Kezman'ı keseceğim.
    Yasin Çakmak var.
    Lugano sakat olduğu için Güngor -Yasin oynuyor...

Bu arada:
    FB 3-2 Manisa
    FB 3-0 Benfica
    sonucLar iyi suan haftalar iLerleyince taktik oturacak daha cok takima Iversen - niLmar ikiLisi super bu arada niLmar cok hizLi iversende de tam bir target man

KanatLarin AMR AML oLsun ama mR ve mL dede yesil ikon olsun ordada oynayabiLsin

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Solda Vederson sağda Ali Bilgin(Serhat)...

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

nasi oynuyolar peki ortaLamalari .. Tuncay olsaydi soLa onu koy derdim tam adami sol kanatin ama dikkat et hem kanadin hem mr hemde amr oynayabiLsin serhat nasi oynuyo

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Mutlaka deneyeceğim.Güzel bir taktiğe benziyor.

Birde bir şey soracam.UEFA gruplarında Everton'u geçmişsin ama Elemelerde elenmişsin.Şansızlık mı vardı?
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Deneyicem okuldan kalan boş zamanlarda..

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Evt sinir oLmustum depLasmanda 1-0 yenmistim grupLarda sora yine evertonLa karsiLastim iLk mac 0-0 bitti sansizLiktan cok benm yuzumden oLdu yeni bi taktik denicektim macida kaydetmedim sevmem ole yeniden oynamayi nese ikinca mac 2-1 di cok bastirdm cok kactii beceremedik sansiz bir sekiLde eLendik yazik oLduu ilk maci 1-0 alsam tur atLiyodum simdi gelsinler duman ederm

kardeş rapid harici başka bir siteye daha upload edemisin.
    rapid yasaklıda indiremiyorum.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    www.dosyasitesi.com güzel olur

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by sardokar View Post
    kardeş rapid harici başka bir siteye daha upload edemisin.
    rapid yasaklıda indiremiyorum.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    www.dosyasitesi.com güzel olur
    Degistirdim Linki rapidi kaLdirdim simdi indirebiLirsn iyi oYunLar..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ArkLar Link degistiriLdi sizLer icin .. Unutmadan Kendi evinizde cikacaginiz macLarda mantaLiteyi hucuma dayaLi yapin Taktigi indirdiniz zaman orjinaL haLindedir yani mantaLite NormaLdir depLasmandaki macLarda hic degistirmeden oynuyorsunuz ama dedigim gbi kendi evinizdeyken HucuMmMmMmM

Gerçekten çok güzel bir taktik arsenal le oynuyorum atak ST Rolando bianchi yi aldım müthiş işer yapıo yanındaki fc de (van persie,eduardo,(vela genç daha)) adebayoru satıp bianchiyi aldım ve süper oldu teşekkürler beklerden sorunum yok iki bekim de çok hızlı (clichy,ebue) dc lerde iyi(gallas,toure) emeğine sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Iddaa ediyorumm Bu taktik su ana kadar yapiLan en iyi taktik !! Simdi yeni daha taze ssLerle karsiNizdayim !!

CheLsea sampiyonLar Ligi grup maci 2-1 le gectik !

CheLsea- Trabzonspor depLasmandada ezdik 3-0 !!

Bu da suanki sampiyonLar Ligi pUan durumu Bu zor grupta 4 macta 9 Puan !!

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Güzele benziyor.Denicem...

Nesil
    2006
    Yer
    -

Bence en iyi taktik değil.

Ama taktik süper gerçekten deneyecem. Oda FM açarsam.

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by canavar20 View Post
    Bence en iyi taktik değil.

Ama taktik süper gerçekten deneyecem. Oda FM açarsam.

Senin taktigini denemistim .. Birde peLugun taktiklerini denedim en iyisi bunLar . Ama seninkinden cok ustun oLdugu maLum

Werder Bremen- Trabzonspor SampiyonLar Ligi Grup Maci ..

SampiyonLar Ligi Puan Durumu cheLsea - Werder Bremen- CLub Brugge !!

Ayrica bu taktik sadece buyuk takimLar icin degiL fark burda .. Bende biLirim Forvete Iversen - niLmar PaLacio gibi super adamLari aLmayi gucLu bir takimLa oynamayi ama .. Bende Ersen-Umut oynuyorki en fazla 17 leri var. onemLi oLanda bu zaten gucsuz takimLa biyerLere geLmek gucLu bir takim zaten basari eLde eder ..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bu zor gruptan cikmak zor oLmadi ama Man Utd ile esLestik cok zor bi kura cektik cekebiLcegimiz en zor kuraydi ama taktigime guveniyorum yensemde yeniLsemde sonucLari buraya koyacagim asLa oyunu kaydetp maci 30 kez oynamam !! kadromu goruyorsunz gokdeniz yattara fatih Li bir kadro tamamen taktigin basarisi

Nesil
    2006
    Yer
    -

O senin görüşün ama benim başarılar daha fazla diye söylemiştim.

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Quote Originally Posted by canavar20 View Post
    O senin görüşün ama benim başarılar daha fazla diye söylemiştim.
    B** cnm kardesim senin Taktigini kotuLemek amacLi bisey demedim tabiki herkesin basarisi kendine yda soyLe diyeLim herkesin dusuncesi baskadir baziLari gucLu takimLarLa oynamakTan hosLanir baziLarida gucsuzu aLip bi yerLere getirmeye caLisir ... Ben bu taktigi TrabzonsporLa deniyorum ve Kadromda bugunku oynayanLar var transfersiz sampiyon oLdum benm hosuma boLe gidiyor 1.7 milyon euroya eddy Johnson aLmak koLay tabe 30 goL atsin zevki yok bence .. bunLari diyerek kiyasLadim ben taktigi ama Premier Ligdede kuLlanicam yinede gucLu bir takim oLmayacak ..

seNin taktiginide biLiyorm denedim cunKu depLasmanda sorunum vardi ama baktim oLmadi degisen birsey sonucta her takima uymaz ama bu taktik depLasmanda da ayni evde de.. Trabzonun bu kadrosuyLa cheLsea Werder vaLencia everton atLetico dha sayamadiim bir suru takimi yendim bence bu cok buyuk bir basari yanLis anLama beni sakIn ok

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Taktik süper dostum.Emeğine sağlık.Oynadığım en iyi taktiklerden biri...

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Valla Manchester maçlarını merak ediyorum kardeş

Birde Barca'ya deneyeceğim..

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

güzel taktik..Denedim olumlu sonuçlar aldım..

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Valla kusura bakma ama FB için en iyi taktik İlhan Abi'ninkiler(peluk).

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

bu taktik su takim bu takIm icin gecerLi deiL ama sonucta oLe diyosan oLedir uymayabiLir fb ye denemek Lazim ..

Ben iddaa ettim cunKu taktik kendimin oLdugu icin daha iyi uyguLuyorum siz eger yazdikLarimi harfi harfine uyguLarsaniz yaniLmadigimi anLarsiniz deneyen herkese tskLer.. oLumLu yorumLar aLmak cok hosuma gitti demekki emegim bosa gitmemis..

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri