1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: FM & CM yi ilk nerden duydunuz ve ilk oynadıkdan sonra ne hissettiniz ?

Default FM & CM yi ilk nerden duydunuz ve ilk oynadıkdan sonra ne hissettiniz ?

Konuyu açıcak yer bulamadım ama maksat sohbet olduğu için buraya açtım.

Fm yi ben ilk abimden duydum.

Abim eskiden bayabi cm fanatiğiydi ( banada hiç oynatmıyodu ) sonra ben çok ısrar ettim abimde dayanamadı " cm değişiyomuş yerine fm 5 çıkıcakmış onu oynarsın" dedi

Baya bi gün sonra abim şehir dışınamı gitmişti tam hatırlamıyodum ama evde yoktu. Ve ben hain planımı uygulamaya başladım ev boşken hemen bilgisayarı açtım ve fm yi oynadım (abimi izleye izleye nerden ne yapıldığını öğrenmiştim) oynaya oynaya bırakamıyodum. Akşam oldu bırakmadım gece oldu bırakamadım ama en sonunda ev "büyükleri hadi yatağa !" diye bağırınca kapatmak zorunda kaldım

O zamanlar günlük tutuyodum ve kadromu taktiğimi herşeyi günlüğe yazmıştım hala saklıyorum o günlüğü

Siz ilk nerden nasıl duydunuz ve ilk duygularınız

bende abimden duydum gercege yonelik olunca dedim bu oyunu neden bu kadar ucuza satiyorlar oyun manyak guzel ama ucuz ilk gun gitim 3 tane yedek cdcini aldim kucukluk iste akil basmiyor hep yeniliyordumxD

Nesil
    2006

CM -3-04 efrahim(eYa) abimlere gitmiştik orda oynuyodu hoşuma gitti , aldım yükledim ve öyle yani..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ben arkdaşa gitmiştim orda cm2 vardı yalvarmıştım ona bu oyunu bana ver diye çünkü 4 kişi oynamıştık ama yineden çok zevkliydi. Zaman geçti aradan ve cm4 buldum, direk aldım. o günden bugüne oynarım..

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

cm oynamadığım için birşey hissetmedim

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Fifa 2002 almıştım.Bozuk çıkınca gidip değiştirmek istedim.Başka futbol oyunu istedim.Adamda Cm 99/00 verdi.Öylecene başladım işte.Zaten küçüklüğümden beri severdim Futbolu.Hatta manyağıyımda diyebilirim.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben birgün değişik oyunlar var mı diye hep oyun aldığım bir yere gittim.Baktım baktım ben genelde gerçekçi oyunları severim bu nedenle dikkatimi çekti ve aldım ben aldığımda FM 2005 vardı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Cm 2001 den beri oynuyorum.İlk hissteiğim sinir

Nesil
    2007
    Yer
    34

ilk olarak öylesine cm 2001-2002 aldım
    oynamayı bilemedim
    daha sonra 1 yıl geçti ve arkadaşın biri Cm 2002-2003 ü getirdi ve ortak 2 menejer olarak Baya bi oynadık
    O günden beri Tutkunuyum serinin
    Tırtılın : " Dünyanın sonu " dediğine ,
    Usta : " Kelebek " der ..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İsmini duymamıştım ama Menejerlik diye bahsediyordu herkes

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

İlk Cm 03-04'ü oynamıştım.Oyunu kendi kendime çözdüm ama bayağı bi zor oldu.Ondan sonra tiryakisi oldum işte...

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

00/01 de başladı macera..

oyunu tavsiye eden arkadaşa "yazı oyunu mu oynuyorsun ?" diye takılırdım hep, sonra bize de bulaştı virüs kopamadık gitti bitürlü..

: )

Nesil
    2005
    Yer
    ŞişLi + Byrmpşa Carrefour

Bende Bzm DayıoğLu Oynarken Goruodum Hep
    Bune Lan Gazoz Kapağı Gıbı AdamLar Kendı Kendıne Oynuo Demiştim

Daa Sonra AnLattı Gercekcı Cok ZevkLı FaLan Dedi
    Bı BasLadım 2002'den Beri Oynuorum HaLa

Kuzenimden öğrendim gibi birşey,daha sonra cm 03-04 e kadar tüm versiyonlarını quiz i msdos kipindekileri de dahil fm nin tamamını oynamaya devam ediyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Kuzen sayesinde öğrendim bu oyunu. CM3'tü ilk oynadığım sanırım şimdi geçmiş gün.

Ama en fazla oynadığım 01/02 idi. CM5'i hiç oynamadım. FM06-05 çok az oynadım ama 07 hayatımın bir parçası oldu.

Kendimi ilk oynamaya başladıgımda menejer gibi hissetmiştim hatta bir takımı çalıştırabileceğimi falan düşünüyordum. Hatta mahalle takımıyla bazı görüşmelerimde oldu ama gel seni kaleci yapalım dediler ve menejerlik hayellerim suya düştü.

ben de abimden görüyodum hep o zamanlar biraz küçük olduğumdan oynamayı bilmiodum sadece abim oynarken izlemesi hoşuma gidiodu sonra abim bana öğretti ve oyun bana çok zevkli geldi ve bilgisayarı gördükçe hemen oyunu açıyodum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ben ilk önce

Cm 01/02 ile tanıştım ve baya oynadım

sonra

Efsane Cm 03/04 gördüm demosunu ve indirdim bide baktım 2 D görüntüsü var hemen gittim cd sini aldım ve baya takıldım

ve işte

sonra Fm i bana önerdiler ve bende denedim

artık bende bir fm ciyim

bana ılk bı arkadasm tavsıye ettı bende 2006 yı denemıstım oyunu ılk yukledıımde butun lıglerı secmıstım barcayı az daha kume dusuruodumılk transferım barcaya lıncoln u almak oldu ya ronaldınho ve deco varken ben bu adamı nıe aldım acaba ama oyunu ılk gunun sonunda kapattıktan sora güzeldı be!!demıstım

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

arkadaşlarım yükle olm yükle dedi bende yükledim fm2005 i ondan sonra sürekli oynadım

Mesaj Yetkileri