Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 149 sonuç

Konu: Sitede Yazabilmeniz İçin Yapmanız Gerekenler

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Default Sitede Yazabilmeniz İçin Yapmanız Gerekenler

Merhaba,

Bir süre önce belirttiğimiz Okur & Yazar Grubu Sistemine geçiş yapmış bulunmaktayız.

Forumlarımıza üye olan tüm kullanıcılarımız normal üye grubunda bulunacaklar, daha sonra bu gruba katılım isteğinde bulunabilecekler.

Özellikle şunu belirtmek isterim; Yazar Grubuna başvuran aşağıdaki kriterleri tamamlamış tüm üyelerimiz alıncaktır.

Sistemimizi kısaca tanıtmak gerekirse bu sistemle:
    • Forum düzeni en üst düzeyde tutulacaktır.
    • Kişiler arası saygısızlık en alt seviyeye indirilecektir.
    • Bilgiye öncelik veren üyelerimiz artacaktır.
    • Üyelerimiz sağlıklı yorumda bulunmaya teşvik edilecektir.
    • Bir üye birden fazla hesap ile forumda yorumda bulunamayacaktır.
    • Herhangi bir nedenle forumdan atılan, normal üye grubuna alınan arkadaşların tekrar yazması engellenecektir.

Yazar Grubuna geçiş Kriterleri:
    • Yazar Grubu tüm üyelerimize açıktır
    • Bu gruba üye olabilmek için profil alanındaki doldurulması gerekli alanları doğru girmelisiniz.
    • Alanlardan Beğendiğiniz & Takip ettiğiniz Siteler ve Ad & Soyad bölümleri tarafımızdan kontrol edilecektir. Yanlış bilgi verenler tespit edildiğinde sistemden çıkarılacaklardır.
    • Yazar Grubunda aktif olmak gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır, forum düzenini bozmadığınız sürece yazar grubundan çıkarılmayacaksınız.

Normal Üye Grubu Ne Yapar:
    • Bu grup forumda yeni konu açamaz, mesaj atamaz.
    • Anketleri oylayabilir
    • Forumda arama yapabilir
    • Üyelik gerektiren özel alanları görüntüleyebilir
    • Forumdaki eklentileri indirebilir, görüntüleyebilir.

ÖNEMLİ:
    • Yazar Grubuna başvuran üyelerimizin onayları yoğunluğa göre 3-4 günü alabilir.
    • Şuana kadar yapılan tüm uyarılar, alınan süresiz okur grubu cezaları sıfırlanmıştır. Yeni sisteme temiz bir sicil ile girebilirisniz

YAZAR GRUBUNA NASIL ÜYE OLUNUR?[*] Başvuru yapılacak grubu seçerek başvuruyu onaylayınız. İlgili yönetici başurunuzu 3-4 gün içinde inceleyecek, yukarıdaki kriterlere aykırı bir durum yoksa sizi yazar grubuna alacaktır.
    Last edited by VoLkaN BaROs : 01.Aralık.2008 at 11:49

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Hayırlı olsun yeni sistemimiz, umarım sorunlarımıza çözüm olur bu yeni sistem.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Yeni sistemiz ile daha kaliteli yorumların paylaşıldığı platform oluşturmak amacımız. Yeni sistemimiz hayırlı olsun.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yeni sistemimiz hayırlı olsun.

Da ben bu tc. kimlik numaralarını anlamadım Neden .?

Forumda bazı kullanıcılar birden çok hesap açıyorlar. Bunun önüne geçebilmek için.

Bi kere daha üye olurken Aynı TC. Nounu kullanma die sanırım.
    Yani birden fazla kullanıcı şeyini önelmek için

Burada yeni sistem hayırlı olsun.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Yeni Sistem TSI aiLesine hayırLı oLsun...
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Yeni sistemimiz tüm Tsi halkına hayırlı ugurlu olsun.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hayırlı olsun ilk dönemleri biraz zor olabilir ama oturduğunda çok işe yarayacaktır bu sistem

Hayırlı olsun yeni sistemimiz..

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yeni sistem hayırlı olsun. Kaliteli yorum ve paylaşım için gerekliydi. Umarım herhangi bir sorunla karşılaşmadan, bu güzel sistemle devam ederiz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Bu T.C. Kimlik No. dışında, sistem hoşuma gitti. T.C. kimlik numaram da herkesle paylaşılmayacağına göre bana sorun yaratmayacaktır.

Yeni sisteme geçmenin büyük bir hevesi ile yazar grubuna alıyoruz sizleri; lakin bazı arkadaşlarımız TC Kimlik Nolarını yazmamış, bazıları yazmış isim soyisim yazmamış, bazıları ikisini de yazmış yanlış yazmış. Bunlar doğru şekilde olmazsa sizleri yazar grubuna alamam arkadaşlar. Lütfen biraz daha dikkat.

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Yeni Sistem Hayırlı Olsun Forumdaki Kaliteyi Arttıracaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

yeni sistem hayırlı olsun

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

ben bir sey sorucaktım.simdi rütbelere geri donulecekmi sanki oyle birseyler hatırlıyorum.ondan vazgecildi mi yoksa?

Nesil
    2006
    Yer
    ❶❻

Yeni sistem herkese hayirli olsun.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yeni sistem hayırlı olsun.İyi olmuş bencede.

Quote Originally Posted by King_91 View Post
    ben bir sey sorucaktım.simdi rütbelere geri donulecekmi sanki oyle birseyler hatırlıyorum.ondan vazgecildi mi yoksa?
    Şu an da rütbelerden daha önemli değişiklikler yapılıyor. Bu çalışmalar bittikten sonra rütbeler ile de bir açıklama yapılacaktır.

bu sistem gerçektende çok iyi olmuş hepimize hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar

hayırlı uğurlu mutlu neşeli olsun

Yeni uygulama hayırlı olsun artık forumda kalite çok daha fazla yükselicektir.

Nesil
    2006

Güzel olmuşta. Benim aklıma T.C Kimlik No takıldı. Ben hadi size güvendiğim için verdim ama başka birisi sırf bu açıdan vermeyebilir?

Quote Originally Posted by Batuhan Önder View Post
    Güzel olmuşta. Benim aklıma T.C Kimlik No takıldı. Ben hadi size güvendiğim için verdim ama başka birisi sırf bu açıdan vermeyebilir?
    Vermezse sadece konulara boş boş bakar o kadar

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Batuhan Önder View Post
    Bu sistem tamamen kaliteyi arttırmak için geldi. Amacımız küfür eden, çirketlik yapan, yaptığı kötü hareketler sonucu atılan ve tekrar üyelik açıp huzur bozan insanlardan arınmak.

Futbol ve FM paylaşımı ile gerçekten elit bir forum olabilmek. Eğer bu kriterlerimize uymak istemeyen olursa foruma yazmayıp istediği bilgiyi zaten alacak. Hedefimiz bir çok forum sitesinde olduğu gibi çok fazla mesaj, konu olsun değil, hedefimiz elit bir yazar grubu oluşturmak. Bu yüzden istediğimiz kriterleri yerine getirip kurallarımıza her zaman uyan arkadaşlar Turksportal Forumlarında düşüncelerini yazılarını paylaşabilecek. Umarım açıklayıcı olmuştur
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    Bu sistem tamamen kaliteyi arttırmak için geldi. Amacımız küfür eden, çirketlik yapan, yaptığı kötü hareketler sonucu atılan ve tekrar üyelik açıp huzur bozan insanlardan arınmak.

Futbol ve FM paylaşımı ile gerçekten elit bir forum olabilmek. Eğer bu kriterlerimize uymak istemeyen olursa foruma yazmayıp istediği bilgiyi zaten alacak. Hedefimiz bir çok forum sitesinde olduğu gibi çok fazla mesaj, konu olsun değil, hedefimiz elit bir yazar grubu oluşturmak. Bu yüzden istediğimiz kriterleri yerine getirip kurallarımıza her zaman uyan arkadaşlar Turksportal Forumlarında düşüncelerini yazılarını paylaşabilecek. Umarım açıklayıcı olmuştur
    Açıklayıcı oldu. Teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    -

Oh be kurtuldum okur grubundan sağolun.

Uygulma çok iyi inşallah hedefleriniz gerçekleşir zaten gerçekleşecekte inanıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Uygulama çok güzel ve doğru olmuş...
    I'm back...

mantıklı bir uygulama teşekkürler

Yazar Grubuna Katılmak Için :
    1. Adım : Profil Ayarlarınıza giriniz.
    2. Adım : TC Kimlik numaranızı gereken yere yazınız.
    3. Adım : Kaydedip profil ayarlarınızdan çıkınız.
    4. Adım : Diğerleri bölümüden Grup Üyeliklerine tıklayınız.
    5. Adım : Üyelik başvurunuzu yapınız.

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri