Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567
181 ile 195 arası toplam 195 sonuç

Konu: Elhadji Maxi Update Yeni Sezon (v3)

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

yardımcı olacağım.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by ShevAnil View Post
    7.01 / 7.02 / El Hadji v3 dahil Herşeyi Yüklememe ve yerlerine atmama Ragmen
    Oyun Hala 7.0.. Direk 7.0 Açıyor Sorun Bendemi?
    Sorununuz korsan oyun.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Tamam İlhan, Shevanil'ın sorununu hallettim ben.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

yeni transferler takımlara eklenmiş,mevcut oyuncular üzerinde düzenlemeler yapılmış ama sanki bu adamlar bizim takımlara göre bir boy büyük gelmiş gibi...

hepsi aklıma gelmedi ama, mesela;
    Roman Kratocvil Denizlispor'dan, Uğur Yıldırım ve Zurita Gaziantepspor'dan, Mehmet Yıldız Sivasspor'dan, Lincoln Galatasaray'dan daha büyük bir kulübe gitmek istiyor...vs...

bu oyuncuların (en azından daha ilk sezondan) gitmek istememeleri daha gerçekçi olmaz mı?... bunun için oyuncunun "reputation"u kulübün ortalamasına getirilse veya "hırs"ı biraz düşürülse daha iyi olmaz mı?...

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by alparslank View Post
    yeni transferler takımlara eklenmiş,mevcut oyuncular üzerinde düzenlemeler yapılmış ama sanki bu adamlar bizim takımlara göre bir boy büyük gelmiş gibi...

hepsi aklıma gelmedi ama, mesela;
    Roman Kratocvil Denizlispor'dan, Uğur Yıldırım ve Zurita Gaziantepspor'dan, Mehmet Yıldız Sivasspor'dan, Lincoln Galatasaray'dan daha büyük bir kulübe gitmek istiyor...vs...

bu oyuncuların (en azından daha ilk sezondan) gitmek istememeleri daha gerçekçi olmaz mı?... bunun için oyuncunun "reputation"u kulübün ortalamasına getirilse veya "hırs"ı biraz düşürülse daha iyi olmaz mı?...
    Sevgili Alpaslan yorumların için öncelikle teşekkür ederim. Eleştirine gelince bu belirttiğin oyuncuların ca ve pa' larına hiç dokunmadım. Lincoln' ün özelliklerini ellemedim. Uğur' un durumunu bilyorsun AMR sini artırıp ST' sini biraz düzelttim. Bir de driblingini artırdım. Krotochvil ve zzurita' ya dokunmadım bile.

Yeni oyuna bakalım bu oyuncular gtmek isterlerse Topuz' a yaptığm uygulamayı aynen yaparım.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2007
    Yer
    Antep

haklısın dostum, sorun zaten ca ve pa'larında değil bence...

özellikle yeni takımlarımız (oyundaki verilerine bakılırsa) gayet iyi transferler yapmışlar ve sorun da burdan çıkıyor... yeni katılan oyuncuların "reputation" değerleri, takımlarınkiyle orantısız kalıyor diye sanıyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by alparslank View Post
    haklısın dostum, sorun zaten ca ve pa'larında değil bence...

özellikle yeni takımlarımız (oyundaki verilerine bakılırsa) gayet iyi transferler yapmışlar ve sorun da burdan çıkıyor... yeni katılan oyuncuların "reputation" değerleri, takımlarınkiyle orantısız kalıyor diye sanıyorum...
    aynen katılıyorum bir çok takımda takımından bir gömlek büyük yeni transferler var mesela

khalid sinouh kasımpaşa
    gençlerbirliği oftaş Sterjovski
    orteman istanbul büyükşehir belediye
    uğur yıldırım ve de nigris gaziantep
    herve thum bursaspor (geçen sene galatasaray alamamıştı)
    roberto carlos fenerbahçe
    lincoln galatasaray
    nick carle gençlerbirliği
    Fikirlerim burada

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by extensor View Post
    aynen katılıyorum bir çok takımda takımından bir gömlek büyük yeni transferler var mesela

khalid sinouh kasımpaşa
    gençlerbirliği oftaş Sterjovski
    orteman istanbul büyükşehir belediye
    uğur yıldırım ve de nigris gaziantep
    herve thum bursaspor (geçen sene galatasaray alamamıştı)
    roberto carlos fenerbahçe
    lincoln galatasaray
    nick carle gençlerbirliği
    Sinan dediklerine katılıyorum Orteman hariç. Orteman' ı bir izleyelim öyle karar verelim. Tjikuzu ve Efe' yi hala kesemedi.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    ALSANCAK

Emin değilim ama benden kaynaklanabilir%50de hata verdi dosya
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Tamam Pardon Sorun BendeymİŞ Hallettİm.

ya ben 7.0.2yi de yukledim bunu da yukledim ama oyunu aciorum menejer fln ekliorum ama hicbir guncelleme yoq hala eski fm gibi neden

Nesil
    2007
    Yer
    GEBZE!

Quote Originally Posted by byCaNBeRK View Post
    ya ben 7.0.2yi de yukledim bunu da yukledim ama oyunu aciorum menejer fln ekliorum ama hicbir guncelleme yoq hala eski fm gibi neden
    yeni oyun açarken databese secimini doğru yapmaLısın kardeşim..

Onun dışında yapan emegi gecen arkdasLar gercekten bravo eLLerinize sağLık bu kadar emek harcamışsınız hata oLsa biLe (Ben memnunum) çok büyük aLkışı hakediyosunuz heLaL oLsun sizLere..

zaten seciorum...

Nesil
    2006

Nuri Şahin direkt dortmundda çıkıyor.Feyenerda kiralık verildi diye biliyorum.Pardon ilk yeni oyun açtığımda göremedim diye şimdi de öyle sandım kusura bakmayın feyenordtaymış.Yama için sağolun bu arada.

bir suru eksigi war Roytson Drenthe Baris Ozbek gibi

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

ellerinize sağlık

Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567

Mesaj Yetkileri