Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 195 sonuç

Konu: Elhadji Maxi Update Yeni Sezon (v3)

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Default Elhadji Maxi Update Yeni Sezon (v3)

Sevgili arkadaşlarım çok yoğun istekleriniz sonucunda gece gündüz çalışarak yaptığımız update' imizi sizlere sunuyoruz. Bu yamada emeği büyük olan çok sevgili kardeşim Murat Özdemir' e sizin huzurunuzda bir kez daha teşekkür ederim. Bu yamayı çıkartırken ki amacım tutkuyla bağlı olduğunuz bu oyunu daha gerçekci bir haliyle oynamanız. Gene hatalarımız olacaktır, ama orjinal datadan en az 5 gomlek ustun bır data ile karşınızdayım. Kriterlere bağlı kalmaya çalıştık ama asıl bombamız FM 2008 çıktıktan sonra olacak. Kurduğum ekibimle şimdiden çalışmalara başladık.

Eleştiri yapacak olan arkadaşlar kriterleri şöyle aşmışınız, portekiz liginde şöyle burada böyle diye eleştiri yapacak olurlarsa şuna dikkat etsinler biz yükselmesi gerekenleri yükselttik, düşmesi gerekenleri düşürdük ama bilgi dahilinde olmadığından dolayı düşüremediklerimiz de olmuştur. Söyleyin düşürelim. Bir de eleştiri yapılırken önce olumlu taraflar sonra da olumsuz taraflar belirtilir. Bizim ki gönül işi. Bir teşekkür yeter. Bunu da turksportal üyeleri ziyadesiyle yapıyorlar.

Bu Ertuğrul' un yaptığı kapak resmimiz:

Bu da sevgili Eray' ın yaptığı kapak resmimiz:

İşte Update' imiz:
    http://www.turksportal.net/dosya/fm/28682/bilgi/ Buradan indirebilirsiniz. (Cisse, Nonda, Tolga Seyhan gibi önemli hatalar düzeltilmiştir)

Not: Tarafımdan virüs testine tabi tutulmuş, herhangi bir virüse rastlanmamıştır. Virüsle karşılaşılması durumunda sorumluluk kabul edilmez. İzinsiz olarak turksportal haricinde bir sitede, ismi değişitirilerek ya da değiştirilmeyerek yayınlanamaz.

Saygılarımla
    Burak Kural (Elhadji)
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

çok teşekkürler emekleriniz için

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Abi ellerine kollarınıza gözlerinize vücudunuza emeginize sağlık Allah sizleri başımızdan eksik etmesin çoooooooooooooooooooooooooook teşekkürler.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Ellerine sağlık eminim çok iyidir hemen indiriyorum.

ellerinize sağlık eminim çok güzel olmuştur hemen indiriyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Emeğinize Sağlık Saolun ...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

linkte bi sorun yok sanırım??hata veriyoda.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Ellerine sağlık abi.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Sorun yok ben ındırdım.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Elinize emeğinize sağlık mükemmel bi çalışma.

Oncelikle cok tesekkur ederim kac gunden beri bekliyordum ellerinize saglık ama bi kac eksiklik var ama pek onemli değil örnegin kalli daha onceden physio gibi gozukuyo ve ozellikleri cok kotu. oyuncular editorden transfer oldukları takımlara eklenmişler ancak kiralık olanların kiraları iptal olmamıs. Nonda Mbesuma ... bunlar benim gorduklerim kucuk hatalar bunlara ragmen cok tesekkurler... Ayrıca anlamadıgım bi sebepten dolayı Carrusca Gs de değil

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Burak abim ben sana asıl teşekkür ederim, eğer benimde ufak da olsa bir payım olduysa ne mutlu bana.

Arkadaşlar unutmayın yaklaşık 2 ay sonra FM08 çıkacak ve asıl bombamız o zaman ortaya çıkacak

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara&İstanbul

elinize emeğinize gönlünüze sağlık el hadji büyüksün harikasın.. şu basketbol milli takımından sonra ilaç gibi gelicek oyuna başlamak ızdırap çektiriyolar resmen neyse dediğim gibi eline emeğine sağlık indiriyorum hemen..

08 deki bombayı merak ediorum abi

ilk gözüme çarpan hataları söyleyeyim Tolga Seyhan Galatasaray'da kiralık,Nonda Blackburnde kiralık,Fahri Tatan Rizede kiralık olması gerekiyordu,Barzagli Barcelonaya gitmedi,Alex hala Psv de,Marica hala Shakhtarda,İanqunta hala Udinesede,Reinaldo ve Rafael Marques Manisaspordan ayrıldı,Capurro hala Sakaryasporda,Hamza Gezmiş aslında Kocaelisporda

amacım saygısızlık yapmak değil emeğe saygım sonsuz ama bu hatalar gözüme çok çarptı

Eline Sağlıkta Real Madrid Teknik Direktörsüz Başlıor Oyunun Başında

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara&İstanbul

abi dediğin bu hataları biraz dha iletirmisin murty54 bnde girmeden bi bunları toparlıyımm ona göre..

abi bence en büyük hatta beşikktaş ta cisse yok oyunu ilk açtım (büyük veri tabanlı açıyom herzaman) cisse yok gs de de carusca yok hatta böyle futbolcularda yok...

cahce klasörünü sildim tekrardan çalıştırdım...cisse psg de çıktı ama carusca gene yok...halbuki cisse hugain den önce transfer edildi o var cisse yok ...ibrahim kaş hala bjk de istanbulsporda kirada gözüküyo..

napcaz

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Ellerinize Sağlık Süpersiniz..

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Sorunların olduğunu söyledik sizlere, hepsini halletmek çok zor.

Bu kadar acele olursa ufak tefek hatalarda oluyor.Kendiniz düzeltip oynamayı deneyiniz.

nasıl düzeltcez mesela ben cisseyi düzeltiyim yeter bana transfer etmcem bütçede yok

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by murty54 View Post
    ilk gözüme çarpan hataları söyleyeyim Tolga Seyhan Galatasaray'da kiralık,Nonda Blackburnde kiralık,Fahri Tatan Rizede kiralık olması gerekiyordu,Barzagli Barcelonaya gitmedi,Alex hala Psv de,Marica hala Shakhtarda,İanqunta hala Udinesede,Reinaldo ve Rafael Marques Manisaspordan ayrıldı,Capurro hala Sakaryasporda,Hamza Gezmiş aslında Kocaelisporda

amacım saygısızlık yapmak değil emeğe saygım sonsuz ama bu hatalar gözüme çok çarptı
    Kocaelispor" da bir Hamza oldugu doogru ama o Hamza, Hamza Gezmiş değil Hamza Mutlu' dur.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by murty54 View Post

Rafael Marques hala V.Manisaspor'da.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara&İstanbul

reinaldo nereye gitti acaba?
    ewerthon kiralık stutgart a gitmişti dortmund gözüküyo..
    yavaş yavaş böyle ufak tefek eksikleride biz aramızda düzeltiriz arkadaşlar..
    elhadji tekrar ellerine sağlık büyüksün..

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Arkadaşlargözden kaçanları düzelttik birazdan Burak abi yeniden ekleyecek.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Keşke biraz daha bekleyip başka hatalarıda gözlemleyip çıkarsaydınız son yamanın 2.versiyonunu.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Bu arada bilginiz olsun, FM08 çıkana kadar bi daha güncelleme çıkmayacaktır

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara&İstanbul

gerçektenmi vala çok iyi olur ben gerçi gözüme takılanları yapmıştım.. everthon getafe yeni teknik direktörü ve diğer arkadaşların söyledikleri ve ispanyada goal.com dan baktığım bazı transferler jose mari nin betise gitmesi.. real madridden 2oyuncunun getafeye gitmesi..

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Önemli hatalar giderildi tekrar upload ettım iyi oyunlar.

Nesil
    2007
    Yer
    Foruma katıldığınız yer

Ellerine sağlık abicim.
    Haddini bilmediği için siteden uzaklaştırılmıştır.

Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri