1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: dil sorunu

Default dil sorunu

ACİL! Bende oyunun sadece Football Manager 2006 nın yüklü olduğu dizindeki "data/languages" klasöründe Çekce dil dosyası var. İNGİLİZCE dil dosyasını nerden bulabilirim? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

oyunu tekrar kurun. oyun standart kurulumu ile ingilizce gelir. yada o klasörde çek dilini sil. oyun ingilizce çalışacaktır.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2005
    Yer
    Eskişehir

bende pc ye format attım türkçe yamasını bidaha bulamadım nereden bulabilirim ????PLEASE!!!

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

kısa bir süre sonra buradan bulabilirsin. hemde piyasada yer alanların kat kat gelişmiş versiyonunu
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

sabırsızLıkLa turkce versionu bekLiorum.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2005
    Yer
    Eskişehir

aynen. şu an anlamdan ingilizce oynuyorum türkçe çıkana kadar bekliyim diyorum ama bu oyunun bağımlılığı sigaradan daha fazlabu oyunun yapımcıları içine yabancı maddemi koydular ne

Nesil
    2005
    Yer
    Eskişehir

yaa bekle bekle nereye kadar ne zaman oynıcaz şu türkçe fm yi yaa

Bende de aynı sorun vardı nekop arkadasım yardımcı oldu sagolsun dosya burada ayrıca emule den mi indirdin bende oradan indirdim polish ve cekce var dı
    http://rapidshare.de/files/12169998/english.ltc.html

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

abi zaten herkesin yardım etmesi gerekir zor bi durumda, ama genelde kimse etmez(kimse üzerine alınmasın)ama yok bi yama var hemen indirirler bi tsk bile etmeden

Teşekkür tabiki edilmeli ama daha önemlisi download edilme sayısıdır.Bu yamanın değerinide ortaya çıkarır böylece ve buda en güzel teşekküre eşittir.Saygılarımla.

arkadaşlar bana yardım edın oyunu hatasız şekılde yukleım herseyı harfıyle yaptım ama oyunun sımgesıne tıkladıgımda bana sole bı hata verıyo anladıgım kadarıyyla ***** ıstıyo bende ne cd de nede baska yerde ***** dosyasını bulamadım hata sole (Please insert the correct CD- ROM select OK and restart application ) bole bı hata mesajıyla karsılasıyom bu arada oyun FM 2006 YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM

Mesaj Yetkileri