1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: Kıtalara açılamıyorum!?

Default Kıtalara açılamıyorum!?

Eyüpspor'u süpre lige çıkardım şampiyon oldum 2013 yılındayım fakat avrupa kıtasından başka bir kıtaya scout gönderemiyorum. Nedeni nedir?

Ana takım sayfasına girip sol tarafta izlenenler bölümünde personellerinizin listesi olacaktır.Oradan scoutlarınızı sağ alt tarafta ekle bölümüne basarak görevlendirebilirsiniz.

Oradan da deniyorum ama sadece 5 bölgeye gidebiliyorlar onlar da Avrupa'da..

Scoutların avrupa kıtasını biliyor sadece.

Quote Originally Posted by FenerbahCHE View Post
    Scoutların avrupa kıtasını biliyor sadece.
    Tamam ben de biliyorum sadece Avrupa'yı bildiklerini de ben başka kıtalardaki oyuncuları nasıl scoutlayabilirim bunu öğrenmek istiyorum..

Quote Originally Posted by since1919 View Post
    Oradan da deniyorum ama sadece 5 bölgeye gidebiliyorlar onlar da Avrupa'da..
    Scoutların'ın profillerindeki knowledges bölümünden kaynaklanıyor olabilir.Scoutlar Avrupa uyruklu ise birde profillerinin sağ alt tarafındaki ülkeler nerelerdeyse oralara gidebiliyorlar diye biliyorum(Emin değilim yanlış bilgilendirmiş olmayayım)

Quote Originally Posted by since1919 View Post
    Tamam ben de biliyorum sadece Avrupa'yı bildiklerini de ben başka kıtalardaki oyuncuları nasıl scoutlayabilirim bunu öğrenmek istiyorum..
    Yeni scout transfer ederek

Scout ilanı ver. Başarıların fazlaysa zaten iyi scoutlar başvuru yaparlar.

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

bende bilmeyenler de gidiyo.regions dan gonderiliyor gonderme seceneklerinden

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bu oyunla alakalı teknik bir sorun değil. Olması gereken yere gidecek.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar bu scoutlardan kaynaklanmıyor.Yönetim bazen takımın scoutlarının gideceği yerleri kısıtlıyor.Bundan kaynaklanması lazım.Buna "Yönetim Görüşleri" gibi bir bölüm varya adını unuttum :P oradan bakabilirsiniz.

bu tamamen yönetimle alakalı kulubunun zenginliği ne kadarsa daha fazla yerlere gidebilirler...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Evet arkadaşlar yönetimin aklı nereye yatarsa o scoutu oraya yollamana izin veriyor.

Nesil
    2006

Kulübün maddi durumuna bağlı. Eğer maddi durum kötü ise yönetim masraflı olacağı için göndermeyebilir. Onun dışında alacağın scoutlar yabancı olursa bu avantajın olur. Scout transferi yap ama alacağın scoutlar Amerika Kıtasında bir ülkenin vatandaşı olsun.

Balance ımda 21 Milyon € vardı. Yine de scout gönderemiyordum. Scoutlarım Türk'tü National dı hepsi. Oyunumda da sadece 4 tane bulabildim Güney Amerika uyruklu scout. Onlar da bana gelecek cinsten değildi..

Nesil
    2003

Takiminin taninirligina bagli. FM 2007'de hafif bir sorun var, her ne kadar super lig'de oynayan hemen hemen tum takimlar Guney Amerika'ya gozlemci yollayabilseler de, oyunda bu tamamen takimin taninirliligina bagli.

Trabzonspor bile gonderemiyor Guney Amerika'ya gozlemci oyunu actiginizda.

2014 e geçtim UEFA'da çeyrek finale kadar geldim, tekrar şampiyon oldum ve bu yaz her tarafa açıldım yardım etmek isteyen herkese teşekkürler..

Mesaj Yetkileri